Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

K-PAX….zašto to pitaš? Cijelo vrijeme , kad god želim ja se ulogiram bez problema..i pišem
bez cenzure.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/P-E-sugerira-da-su-dionice-35-posto-precijenjene

Po amerima crby bi trebao biti min 3500.

[undecid]


kolega žorž mi nikad i nismo pratili amere već austriance! [thumbsup]
[/quote]

ne pratimo mi više nikoga, od kad je jaci izglasano "povjerenje" tonemo kao kamen, od 1900 bodova, sad smo pali skoro na 1800, a pali bi i znatno više fondovi po jasicinomnalogu ne ublažavaju pad držeći cijene HT-u, INA-i, ATGR. ERNT…u protivnom crobex bi već bio ispod 1500 bodova!
besperspektivnost u koju nas je dovela jaca i njena vlada dodatno su otežane lošim prijedlogom proračuna za 2011. koji ne osigurava novce za velike poslove iduće godine, već samo za plaće, mirovine, subvencije…. za to vca u bunar bez dna su oni predvidjeli još jedan deficit od ogromnih 14 milijardi kuna!!!
KATASTROFA! JACO ODLAZI SPASI BURZU I CIJELU DRŽAVU!!!!!!!!!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

@miami
uzalud kukanje, dok se ova vlada ne makne nema pomaka naprijed….znači još najmanje godinu dana [shocked] [cry]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

…. brokerčići još spavaju ? Ulogirat će se uredno u 9.00 sati i odjaviti u 16.00 …
Pa, ugodan dan Vam želim.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Situacija na kupnji liči na 09.03.2008. ili na Paklenicu!?

Ide sve na realnu vrijednost, tj.nulu.

Ugodno trgovanje želim.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

– ajde ne sra.kajte.
– realno ste nerealni !

nakon jučerašnjeg potopa, danas imamo odbijanac….bar se malo lakše diše [smiley]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Ide sve na realnu vrijednost, tj.nulu.

Ugodno trgovanje želim.

Sviđa mi se ova nula. Da je barem svaki dan nula…


nakon jučerašnjeg potopa, danas imamo odbijanac….bar se malo lakše diše [smiley]

samo ako i to nije lažnjak. možda se nešto popravlja sudeći po HT-u.

who dares, wins

Iznenadit će se mnogi kad se bude vidjelo tko se uključio u kupnju

Bravo majstori nek mirovinci ruše vi samo kupujte ČESTITAM malom uspješnom FM

Konačno, sada kad je izglasan najštetniji proračun u kratkoj povijesti Hrvatske, možemo to nagraditi sa adekvatnim rastom! Bravo Jaco i Šuki!

Zanimljivo je, da se cijene nabildavaju na likvidnim dionicama u sastavnici Crobeksa, a one manje likvidne i dalje trpe velike padove i stvaraju nova povijesna dna.

[shocked]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close