Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovako sad uz ćevape bez luka kod Rubelja na Dubravi na salveti izračunao sam da bi nam Crobex danas bio na nekih 980 bodova u drugom scenariju
HT 190
PTKM 105
Podr 220
koei 300 itd da ne nabrajam sad sve uglavnom fondovi su nas masakrirali i prvaci smo svijeta jedino smo mi još jednom zaronili niže nego 09.03.09g kad je bilo dno crobexa i cjelog svijeta
čestitao bi FM na igri

hm… da… zanimljivo… crobex 980…
a koliki bi to trebao biti crobex obzirom na okolnosti – gospodarska situacija u zemlji koja je tek "na putu da dođe na put oporavka" (meni se čini da nije niti na tom putu, ali dobro), ne baš blistava perspektiva, ogromna državna potrošnja koja još raste umjesto da se smanjuje (vlada nije sposobna ukinuti niti božićnice, kamoli nešto ozbiljnije), pa su posljedično i ogromna davanja za one koji rade ili žele raditi… pa naša vrla i stručna hanfa bi trebala nešto raditi a ne radi ništa… pa da ne nabrajam dalje… koliki bi crobex trebao biti? meni se čini taman tu negdje. a ako se situacija još pogorša, a svi su izgledi za to, onda bi trebao biti i niže.

ja nikada ne kupujem taj crobex, na koliko bi se njega isplatilo kupiti i koliko komada se mora minimalno uzeti


ja nikada ne kupujem taj crobex, na koliko bi se njega isplatilo kupiti i koliko komada se mora minimalno uzeti

To moraš sam odlučiti, kao i kod svake investicije. Tada lijepo popuniš ovaj zahtjev itd.
http://www.otpinvest.hr/UserDocsImages/zahtjev_za_kupnju_udjela_indeksni.xls


ja nikada ne kupujem taj crobex, na koliko bi se njega isplatilo kupiti i koliko komada se mora minimalno uzeti

[undecid]… niti ja ne kupujem crobex…
ali tu i tamo oprezno kupim dionice neke firme za koju mislim da dobro radi i ima perspektivu…
međutim, iako ima dobrih i perspektivnih kompanija, nije im lako u ovoj močvari… lako je tu potonuti, pogotovo onima koji su pošteni i vole raditi


Da nema brane na Ht ode Crobex ispod 1800 bodova. Predobro vrijeme za one u cashu.

taj sam



Da nema brane na Ht ode Crobex ispod 1800 bodova. Predobro vrijeme za one u cashu.

taj sam
[/quote]
Da je HT na realnoj cijeni Crobi bi sad bio 1000 bodova. ( Realno HT bi trebao biti ispod 100 kn ali političkom odlukom je tu gdje je.) Otkad sam prešao na VIP imam 3 puta manje troškova. Kad dođe kriza svi će napustiti HT.


Da je HT na realnoj cijeni Crobi bi sad bio 1000 bodova. ( Realno HT bi trebao biti ispod 100 kn ali političkom odlukom je tu gdje je.) Otkad sam prešao na VIP imam 3 puta manje troškova. Kad dođe kriza svi će napustiti HT.

Ovo jednostavno …….. kako bih rekao …….. nemam riječi.

Rijetko se pročita tako zlonamjeran, neutemeljen, neargumentiran, neartikuliran, infantilano drukerski post.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/P-E-sugerira-da-su-dionice-35-posto-precijenjene

Po amerima crby bi trebao biti min 3500.

[undecid]


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/P-E-sugerira-da-su-dionice-35-posto-precijenjene

Po amerima crby bi trebao biti min 3500.

[undecid]


kolega žorž mi nikad i nismo pratili amere već austriance! [thumbsup]

Recite mi- ako znate- TKO je podijelio toliko margin-kredita – za kupnju dionica , u koje vrijeme
po ovim cijenama – ?-
i kako je moguće – da ti krediti JOŠ nisu ukinuti- a dovode do dramatičnog pada cijena dionica …

Tko je kupio SVE te dionice – koje su investitori bili prisiljeni prodati na ovaj način ?

Da li se po stanju udjela fondova za prethodna dva dana- VIDI- koji fondovi imaju
pad vrijednosti i jače su izloženi građevinskim i brodarskim dionicama – a koji nisu?

Da li je u tijeku formiranje BILO-KAKVOG oblika UDRUŽIVANJA ovih grupacija –
u cilju ZAŠTITE od ovakvih padova cijena-

i ZAŠTO HANFA- može odlučiti zabraniti trgovanje cijenom Podravke-Petrokemije- samo
na spomen i malenu mogućnost pada cijene – zbog bilo kakvih špekulacija-
A ZLONAMJERNO DOPUŠTA I NEZAINTERESIRANO prati dramatičan pad vrijednosti pojedinih
građevinara- u kojim kompanijama rade nositelji obiteljskih prihoda s ciljem
ekonomske zaštite svojih obitelji i općenito djelatnosti koja stvara niz drugih prihoda ovoj
zajednici.? Tu ne može zaštiti nikoga ? Nije ga – briga , jednostavno ?
Tu vrijede pravila nemilosrdne burze ? A za Podravku i Petrokemiju , ne vrijede???

Kako se može SAMODOL tako bezobrazno ponašati , i sakrivati iza Jadrankine suknje..?

Kako se uopće država SMIJE tako ponašati a da ju MEĐUNARODNE INSTITUCIJE – ne upozore
na kriminal i protekcionizam ? Da li su stvarno najveće žrtve mali dioničari i – RADNICI
U GRAĐEVINSKIM PODUZEĆIMA koji prodaju svoje dionice da prehrane obitelji …….?
Ili je sve to burzovna ŠPEKULACIJA- davatelja kredita / margin/ koji igraju dvostruku igru?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@moderatori
zašto je miami moderirana?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Da nema brane na Ht ode Crobex ispod 1800 bodova. Predobro vrijeme za one u cashu.

taj sam
[/quote]
Da je HT na realnoj cijeni Crobi bi sad bio 1000 bodova. ( Realno HT bi trebao biti ispod 100 kn ali političkom odlukom je tu gdje je.) Otkad sam prešao na VIP imam 3 puta manje troškova. Kad dođe kriza svi će napustiti HT.
[/quote]
kad dodje kriza [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close