Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Em ti, kakav početak tjedna. Ode sve u ocat…

a jos i vani krece prava korekcija… [bye] [bye] [bye] tko prezivi pricat ce…
[/quote]
Sad se kupuje sad ako imaš muda [wink]
[/quote]
treba sad osim muda imat i zivce i novce…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0




Em ti, kakav početak tjedna. Ode sve u ocat…

a jos i vani krece prava korekcija… [bye] [bye] [bye] tko prezivi pricat ce…
[/quote]
Sad se kupuje sad ako imaš muda [wink]
[/quote]
ovdje na crobiju??? nemam [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Blokada na Ingri. Sad možemo roniti do 10.

kakav lijepi pad…ovo je milina za trejdere koji imaju znanje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Cjeli svijet je došao na nekih 20% od ATH a Crobex otprilike na 1350bodova da je bilo praćenja od strane HT i PTKM a da su ostale dionice fondovske pratile crobex bi bio ispod 1000 bodova
kolika je to igra sad pogledajte


kakav lijepi pad…ovo je milina za trejdere koji imaju znanje

misliš? osim što se ne bih u to kladio,
može se čoek ozbiljno ozlijediti prilikom hvatanja padajućih noževa
već viđeno
testiranje ovog supporta može biti krajnje opasno. sky is the limit

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

Da nema brane na Ht ode Crobex ispod 1800 bodova. Predobro vrijeme za one u cashu.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Pet-fondova-povecat-ce-raspolozivi-kapital-u-Hrvatskoj-200-milijuna-eura?homesrclink=carousel

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Cjeli svijet je došao na nekih 20% od ATH a Crobex otprilike na 1350bodova da je bilo praćenja od strane HT i PTKM a da su ostale dionice fondovske pratile crobex bi bio ispod 1000 bodova
kolika je to igra sad pogledajte

ono što vrijedi ne pada..
Padaju baloncine i neperspektivne tvrtke

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


ono što vrijedi ne pada..
Padaju baloncine i neperspektivne tvrtke

koliki onda pad neceg perspektivnog mora biti,a da bi se ustvrdilo da to stvarno pada ?

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Zaš ti isto kao i ja da tako nije i znaš zašto se ovo radi meni odgovara ne baš da me veseli al dobro je
mogao bi ladno ući u top 10 u kojeg građevinara al neću doću do vrata ja svaki dan kupujem
SVE GRAĐEVINARE pomalo javno priznam meni valjaju a vi se smijte ja i onako nisam baš čist 100%

Ovako sad uz ćevape bez luka kod Rubelja na Dubravi na salveti izračunao sam da bi nam Crobex danas bio na nekih 980 bodova u drugom scenariju
HT 190
PTKM 105
Podr 220
koei 300 itd da ne nabrajam sad sve uglavnom fondovi su nas masakrirali i prvaci smo svijeta jedino smo mi još jednom zaronili niže nego 09.03.09g kad je bilo dno crobexa i cjelog svijeta
čestitao bi FM na igri

New Report

Close