Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako znaš što radiš i kako radiš… i imaš strategiju….tad ti pogled na semafor nije važan… da ne kažem nebitan.

Moš mislit, kako smo svi na burzi pametni. [smiley1]
Meni se ipak čini kako večina trguje po onoj narodnoj….”što Bog da i sreća junačka”
….
Sa puno generala svaki dan poslije bitke oko 16:00 sati.

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]


Bok svima, nisam mogao odoliti ,a da se ne pohvalim sa -4 %,uglavnom zahvaljujuci ini i elka. [smiley10] Prvi post ,pa eto nek se zna.

Dragi kolega, kad sam počeo mešetariti u jesen 2005, nakon 3 mjeseca bio sam u minusu oko 10%.
Sada imam više nego duplo od uloženog.
Samo ne znam kako drugi vode preciznu statistiku svojih postotaka, pa ja bih za to trebao knjigovođu, jer stalno sukcesivno kupujem, neki put i izvlačim, tako da nemam pojma kolko je to točno u postotcima.
Najvažnije je da imam sve više, zar ne ?

[color=black][/color]


Što ćemo, imam dojam da nas je danas malo udarila mini-korekcijica na nekim likvidnim dionicama. Ili se varam?

Malo mi pljusno ATLS pa sam morao dokupljivati kada je prilika. HDEL, JNAF, IGH rasli a THNK nesto mrvicu skliznula. VDKT se trguje u klasicnom rasponu od 3200-3150 vec neko vrijeme – i onda detonira u par dana to je nekako karakteristicno za njega ali neka ga. [smiley2]

DLKV malo sklizno ali ne dovoljno da bi isao u dokup. Sveukupno ja u plusu i danas…..

skype - ivek1234

Nevera:

Bok svima, nisam mogao odoliti ,a da se ne pohvalim sa -4 %,uglavnom zahvaljujuci ini i elka. [smiley10] Prvi post ,pa eto nek se zna.

Dragi kolega, kad sam počeo mešetariti u jesen 2005, nakon 3 mjeseca bio sam u minusu oko 10%.
Sada imam više nego duplo od uloženog.
Samo ne znam kako drugi vode preciznu statistiku svojih postotaka, pa ja bih za to trebao knjigovođu, jer stalno sukcesivno kupujem, neki put i izvlačim, tako da nemam pojma kolko je to točno u postotcima.
Najvažnije je da imam sve više, zar ne ?

evidentiraš svaku transakciju, tako ćeš imati preciznu statistiku.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Crobex -0,13%

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Mogla bi INA danas zaroniti ispod 3.000

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Kaj je ovo, opet građevinari odoše u blokadu. A svi tvrde da su male preskupi. Kajgod.

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.

Ovih dana je Burza kao Formula 1. Zanimljiv je start i prvi zavoj. I onda malo pred kraj utrke. [smiley10]

No respect

Čudi me veliki nalog od 18000 dionica na IPKK. Prodaje za 1300, a mogao bi za 1357. Pušiona je cca 1 milion.[smiley7]

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

Ode LEDO. Ovaj put na dolje


Ovih dana je Burza kao Formula 1. Zanimljiv je start i prvi zavoj. I onda malo pred kraj utrke. [smiley10]

sve ovisi o gumama kolega[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

većina europskih burzi danas u zelenom
CROBEX 4995
– 0,10%

Scio me nihil scire

New Report

Close