Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.cnbc.com/

Dokad će naši pljačkat na ZSE

nadam se da ste gledali latinicu……e, to je naša stvarnost…….velika pljačka kojoj nitko ne može stati na kraj a oni koji žele ne mogu jer je cijeli sustav korumpiran……
svi sve znaju več godinama a ništa se ne događa i pljačka se nastavlja……..
upravo zbog te pljačke koja nas je osiromašila i jesmo tu gdje jesmo, a crobi tu gdje je……..
a trebali bi se bojat nekog pada…..ma nemoj…pa da još jednom pljačkate i varate……..ne bojim se ničega osim toga da če se ovakav kriminal nastavit…..


nadam se da ste gledali latinicu……e, to je naša stvarnost…….velika pljačka kojoj nitko ne može stati na kraj a oni koji žele ne mogu jer je cijeli sustav korumpiran……
svi sve znaju več godinama a ništa se ne događa i pljačka se nastavlja……..
upravo zbog te pljačke koja nas je osiromašila i jesmo tu gdje jesmo, a crobi tu gdje je……..
a trebali bi se bojat nekog pada…..ma nemoj…pa da još jednom pljačkate i varate……..ne bojim se ničega osim toga da če se ovakav kriminal nastavit…..

[thumbsup]

Stigla je jesen s povjerenjem u oporavak gospodarstva, a samim time i enormna likvidnost na ZSE, vidim da frcaju i postovi, jeste li svi otišli ili je još ostao koji entuzijast? [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

tu smo svi, samo kak je burza slbo likvidna, tak i nsi postovi…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Evo još jedan izvrstan tekst, za danas i zadnji: Izvrsno smo popratili EU rast, sad je vrijeme za korekciju. Gdje sam ja ubacio svoj novac [pray]
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://seebiz.eu/hr/novcano-trziste/likvidnost-sustava-u-kolovozu-najvisa-od-prosinca-2008.,95559.html

Kosor traži potpredsjednika Vlade čiji bi posao bile investicije

http://seebiz.eu/hr/politika/kosor-trazi-potpredsjednika-vlade-ciji-bi-posao-bile-investicije,95553.html


Evo još jedan izvrstan tekst, za danas i zadnji: Izvrsno smo popratili EU rast, sad je vrijeme za korekciju. Gdje sam ja ubacio svoj novac [pray]
Vaš link

čisto sumnjam da pad vlade može loše utjecat na zse, čak više mislim da će utjecat pozitivno jer većina ovdje zaziva pad vlade.što se tiče likvidnosti,logično da je manja jer se čekaju izvjesča za 3 kvartal a i rasplet oko ove trakavice sa vladom,iako mislim da će opet biti ”treslla se brda rodio se miš”.kao što rekoh milanović nema muda….

Trgovina i danas sa istim igrokazom kao dosad
cjeli dan tiskaj što više te pred kraj sa par fondovskih gubitaša ispravi crobex i ajmo ponovo sutra i tako dan iz dana

Orban demantira Kosor: Nismo se ni čuli, a kamoli razgovarali o MOL-u

Ured mađarskog premijera Viktora Orbana službeno je na upit mađarskih medija demantirao da je s hrvatskom premijerkom Jadrankom Kosor razgovarao o reviziji ugovora između MOL-a i Hrvatske o upravljanju Inom, piše Portfolio.hu.
Kosor ustrajna: Ništa nisam znala, dogovaram s Orbanom reviziju

izjavi koju je mađarskim medijima dao voditelj ureda za odnose s javnošću mađarskog premijera Bertalan Havasi stoji da mađarski premijer uopće nije pričao s Kosor telefonom niti se s njom susreo još od posjete Jadranke Kosor Budimpešti 22. srpnja ove godine.

Kosor je ustvrdila da je u telefonskom razgovoru s Orbanom pokrenula pitanje revizije ugovora s MOL-om te da dogovara sastanak na kojem će se o toj temi detaljnije razgovarati.

Mađarska vlada, za razliku od hrvatske, nema vlasnički udjel u naftnom biznisu pa je nejasno zašto bi se Orban uopće petljao u poslovne odnose Hrvatske i MOL-a.
business.hr

Pa tko će više vjerovati jaci i njenoj vladi??? [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Orban demantira Kosor: Nismo se ni čuli, a kamoli razgovarali o MOL-u

Ured mađarskog premijera Viktora Orbana službeno je na upit mađarskih medija demantirao da je s hrvatskom premijerkom Jadrankom Kosor razgovarao o reviziji ugovora između MOL-a i Hrvatske o upravljanju Inom

Kosor je ustvrdila da je u telefonskom razgovoru s Orbanom pokrenula pitanje revizije ugovora s MOL-om te da dogovara sastanak na kojem će se o toj temi detaljnije razgovarati.

Ja mislim da Jaca ne laže, ona stvarno misli da je razgovarala sa Orbanom o reviziji ugovora sa Molom. Jedini problem je što s obzirom na njeno poznavanje stranih jezika nju nitko nije razumio 🙂

New Report

Close