Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nego, da nije bilo danas ludbice na IPKK promet na nekadasnjoj VSE bi bio vise nego smijesan.

Ja sam danas uspio pocrvenit ko paprika. -3% portfelja. [smiley2]

No respect

-U ovoj općoj pomami za firmama građevinskog sektora neki kao da su tek sada primjetili JDKM koji se trguje tek negdje oko 1 booka za razliku od ostalih građevinara koji su na 7-8 bookova. A još kad ispale konsolidirano….e, tada će biti svega.
-moju milu božjakovinu kupuju čvrste ruke, to mi se sviđa, a danas je počeo sajam vina u bruxellesu. Jako važna manifestacija za kutjevačke podrume, kao i uvijek osvajaju sve nagrade
-tučnjava je i na kupnji lole ribara, ali većina to uopće ne primjećuje a to je da jedan te isti čovjek već danima uredno kupuje. Čak sam i ja neki dan malo kupio kad je netko fino dao po ask-u
-Tehnomontom se isto netko uredno krca već mjesec dana, ali naravno, široke mase ni to ne primjećuju.
Što ćemo, imam dojam da nas je danas malo udarila mini-korekcijica na nekim likvidnim dionicama. Ili se varam?

Meni je portfelj trenutno na +6,47 [smiley2]


Meni je portfelj trenutno na +6,47 [smiley2]

Hvala bogu, i meni je još uvijek u plusu, ali je samo danas tresnuo za 3%. Ali to su uglavnom bile zadnje cijene nervoznih na zatvaranju. Prosječne su bile značajno više, tak da nema frke. [smiley11]

No respect


Ja sam danas uspio pocrvenit ko paprika. -3% portfelja. [smiley2]

Evo da se pohvalim ne sebe nego moj portfelj ,koj je u ovom crvenilu narasto 2,1%

Bok svima, nisam mogao odoliti ,a da se ne pohvalim sa -4 %,uglavnom zahvaljujuci ini i elka.
[smiley10] Prvi post ,pa eto nek se zna.

najvrednije stvari u životu su besplatne

ako znaš što radiš i kako radiš… i imaš strategiju….tad ti pogled na semafor nije važan… da ne kažem nebitan.

Scio me nihil scire

Zvijezda dana IPKK. Usudio bih se reći, iako je tek ponedjeljak: zvijezda tjedna IPKK.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Bok svima, nisam mogao odoliti ,a da se ne pohvalim sa -4 %,uglavnom zahvaljujuci ini i elka.
[smiley10] Prvi post ,pa eto nek se zna.

Prvo pa muško. Dobro došao na Forum. [smiley11]


ako znaš što radiš i kako radiš… i imaš strategiju….tad ti pogled na semafor nije važan… da ne kažem nebitan.

Ma naravno. Tako sam nekidan otišao u danu u plus preko 3%. Ako imaš vjeru u investiciju, nema brige.

No respect

tehnomont mljaccccccccc,istra d.d njam njam,brionka mmmmmmm.pa onaj elektricni koncar………….[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



Što ćemo, imam dojam da nas je danas malo udarila mini-korekcijica na nekim likvidnim dionicama. Ili se varam?

Upravo tako.
Blue chip dionice su “najviše” ili bolje reći uglavnom padale.
Zahvatilo nas je lagano crvenilo kao i Europu, ali puno manje nego naše istočne susjede.

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]

New Report

Close