Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo nas u crvenom bravo menađerčići

A moraju nešto kapitalizirati jer vrijeme je zimskih radosti…moraju očuvati tradiciju ipak je to HR elita [lol] [lol]

Bole me oči od ovog zelenila vani…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Bole me oči od ovog zelenila vani…

Pogledaj crobex u crvenome, pa će te odmah proći [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Bole me oči od ovog zelenila vani…

Pogledaj crobex u crvenome, pa će te odmah proći [wink]
[/quote]

Sad mi se sve šareni, previše jakih boja [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Damir Kajin u Glasu istre:

"Svakog novog dana građani bivaju sve većim taocima HDZ-a i njegove koalicije. Do sada, 2010. smo posudili 32 milijarde kuna da bi isto toliko vratili. Iduće godine ćemo posuditi dodatnih 30 milijardi, a bojim se da 2012. to više neće biti moguće.

Dno dna doživjet ćemo oko Uskrsa 2011. kada će biti 330 tisuća nezaposlenih, dogodit će se krah graditeljstva, krah brodogradilišta (osim Uljanika), a boljim se i nastavak pada BDP-a."


Damir Kajin u Glasu istre:

"Svakog novog dana građani bivaju sve većim taocima HDZ-a i njegove koalicije. Do sada, 2010. smo posudili 32 milijarde kuna da bi isto toliko vratili. Iduće godine ćemo posuditi dodatnih 30 milijardi, a bojim se da 2012. to više neće biti moguće.

Dno dna doživjet ćemo oko Uskrsa 2011. kada će biti 330 tisuća nezaposlenih, dogodit će se krah graditeljstva, krah brodogradilišta (osim Uljanika), a boljim se i nastavak pada BDP-a."


Samo ne njega.Mislim da mu i majka plače kada ga vidi.
Ukljući se u Istarsku stranku i kukaj kao i Kajin.

Meni as,a njemu satotka.

Što veća plačipi… veća ocijena.
Ne plačite nego kupujte.Neće biti ovako jeftino.
Naravno da sam 101 % u dionicama.

ovi nisu normalni, s par dionica koordinirano skinutih s bida 15 minuta prije kraja trgovanja na ADRS-P, ERNT, INA, PODR, ATPL i IGH odgurali su crobex iz minusa na +0,56%!
ako ovo nije manipuliranje tržištem, onda ne znam što jest!
da vidimo hoće li HANFA opet zatvoriti oči pred ovim manipulacijama ili će konačno reagirati???

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


ako ovo nije manipuliranje tržištem, onda ne znam što jest!

A lupanje po bidu sa jednom dionicom u 15:59:XX po tebi nije manipuliranje?

Svi stenjete, ništa vam ne odgovara, ni kad raste ni kad pada.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Što veća plačipi… veća ocijena.
Ne plačite nego kupujte.Neće biti ovako jeftino.
Naravno da sam 101 % u dionicama.

lopina, fučka se tebe, ti si na selu i imaš par škrinja za spremiti dionice da se ne pokvare, a što ćemo mi iz ZG koji imamo samo frižidere [cry]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

A što tebi smeta manipuliranje tržištem? Manipuliraj i ti pa ste kvit.


Što veća plačipi… veća ocijena.
Ne plačite nego kupujte.Neće biti ovako jeftino.
Naravno da sam 101 % u dionicama.

lopina, fučka se tebe, ti si na selu i imaš par škrinja za spremiti dionice da se ne pokvare, a što ćemo mi iz ZG koji imamo samo frižidere [cry]
[/quote]
U principu ne zamrzavam hranu,a ni dionice.
Barem ne planiram takav scenarij.Ali sve više postajem dugoročni,jer moje dionice trenutno nisu
jestive tj.likvidne.

New Report

Close