Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

krašuljak opet gore
hihihihihi

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

tako slatko ide gore

kako sve raste nevjerojatno

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Faust 55, logika ti nije razrađena do kraja.

Dakle,Vi koji ste u kešu, čekate da ovi kojima se ne da prodati- ipak, prodaju, a za to vrijeme, Vi
pijete pivicu i čekate ih u zamci….

Dok Vi pijete i čekate..kapital Vam stoji i kvari se stajanjem….Rastu vam enormni troškovi STAJANJA… struja, plin, telefon, osiguranje, auti Vam stare, žene Vam stare…djeca sve više trebaju.. kuća Vam propada, ništa ne ulažete !

Kad bi podigli cijene- tržište navedenih bi se pokrenulo…
Evo, čim se malko pokrenu cijene dionice- ja zaposlila čistačicu- kad bi išle još više gore, zaposlila
bi čovjeka na održavanju vrta- ako bi išle još gore- aktivirala bi firmu, ušla u posao i – firmu koja je u fazi mirovanja- pokrenula nekim poslom ……..

Ali, još neću…… nek sve stoji i kiseli se…?

Razmislite ! Tržište dionica je na dnu. uzalud čekate – I siće na prodaji više neće biti.
Mi, koji stvaramo, početi ćemo još i kupovati- a ne prodavati ! Kakva prodaja- taman posla..
Ako i postoji bilo kakva nužna prodaja- ona ima za cilj , nakon investiranja – donijeti još više!

VELIKI !? Pa oni su već počeli kupovati …Pogledajte KOJI….VIDITE IH SVAKI DAN!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zbog malih količina na k/p ..nitko neće kupovati…boje se da ne ulete u zamke. Nema osovine!
Mirovinci još nemaju direktive za napad. Za sada državi -drže leđa.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Faust 55, logika ti nije razrađena do kraja.

Dakle,Vi koji ste u kešu, čekate da ovi kojima se ne da prodati- ipak, prodaju, a za to vrijeme, Vi
pijete pivicu i čekate ih u zamci….

Dok Vi pijete i čekate..kapital Vam stoji i kvari se stajanjem….Rastu vam enormni troškovi STAJANJA… struja, plin, telefon, osiguranje, auti Vam stare, žene Vam stare…djeca sve više trebaju.. kuća Vam propada, ništa ne ulažete !

Kad bi podigli cijene- tržište navedenih bi se pokrenulo…
Evo, čim se malko pokrenu cijene dionice- ja zaposlila čistačicu- kad bi išle još više gore, zaposlila
bi čovjeka na održavanju vrta- ako bi išle još gore- aktivirala bi firmu, ušla u posao i – firmu koja je u fazi mirovanja- pokrenula nekim poslom ……..

Ali, još neću…… nek sve stoji i kiseli se…?

Razmislite ! Tržište dionica je na dnu. uzalud čekate – I siće na prodaji više neće biti.
Mi, koji stvaramo, početi ćemo još i kupovati- a ne prodavati ! Kakva prodaja- taman posla..
Ako i postoji bilo kakva nužna prodaja- ona ima za cilj , nakon investiranja – donijeti još više!

VELIKI !? Pa oni su već počeli kupovati …Pogledajte KOJI….VIDITE IH SVAKI DAN!

cini se da cu ja Vas morati uskoro zaposliti ako ovako nastavite delati.
cini se da cete vrlo brzo mahati gacama na stapu.
[smiley]

izvolite situaciju u americi… [bye]

Od 2001 sam na ZSE i stvarno su mi ovi lukavi brokerčići ( otpušteni,bez posla ili još negdije rade …) toliko smiješni…
Drukaju već godinama i to uvijek kako im odgovara.Pametuju,sve znaju…a kad dodu u Peoples onda ako nije besplatno ili ako nije platila ZSE nebu pili niš osim vode.Onak Janu, poslovno…tako jadni i smiješni likovi da su ih konobari,komadi provalili i ismijavaju ih.
A ovdije na forumu se prazne,pametuju,bahate…
Pa nemojte ljudima davati savijete,nikakve.Jer to će im se najviše isplatiti.
Stvarno mi nisu jasni neki likovi i to da se konstatno nadopunjuju,hvale,ocijenjuju….
pa koliko godina imate a usput da li posijedujete ijednu dionicu.Mislim realno?
Pozdrav.
Čekam strpljivo oporavak ZSE:

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/katatrina-ott-kad-ce-nas-vlada-suociti-s-tragicnim-cinjenicama%3f,94766.html


http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/katatrina-ott-kad-ce-nas-vlada-suociti-s-tragicnim-cinjenicama%3f,94766.html

Sreća da neće još dugo, a nadam se da će i kraće nego što su naumili. Možda već sutra kreće zadnji čin najnesposobnije vlade u 20-togodišnjoj povijesti Republike Hrvatske.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Faust 55, logika ti nije razrađena do kraja.

Dakle,Vi koji ste u kešu, čekate da ovi kojima se ne da prodati- ipak, prodaju, a za to vrijeme, Vi
pijete pivicu i čekate ih u zamci….

Dok Vi pijete i čekate..kapital Vam stoji i kvari se stajanjem….Rastu vam enormni troškovi STAJANJA… struja, plin, telefon, osiguranje, auti Vam stare, žene Vam stare…djeca sve više trebaju.. kuća Vam propada, ništa ne ulažete !

Kad bi podigli cijene- tržište navedenih bi se pokrenulo…

živiš u zabludi miami, da mi u kešu malo dignemo cijene na ZSE svi bi nam se istovarili i mi bismo ostali sa skupim dionicama u portfelju i nemoćno gledali pad
zato se uopće ne nerviramo, mirno sjedimo, gledamo i čekamo da se odigra neizbježno: veliki pad tržišta! tek onda ćemo početi kupovati i prodavati na ovim razinama ili možda malo višim. značajnije skokove iznad 2000 bodova ne treba očekivati, situacija u državi je koma i treba biti spreman na sve opcije, a to jedino možeš kad ti je keš na računu….a ti kako hoćeš, možeš sve dočekati i 100% u dionicama, a onda će biti Bože pomagaj [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje



http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/katatrina-ott-kad-ce-nas-vlada-suociti-s-tragicnim-cinjenicama%3f,94766.html

Sreća da neće još dugo, a nadam se da će i kraće nego što su naumili. Možda već sutra kreće zadnji čin najnesposobnije vlade u 20-togodišnjoj povijesti Republike Hrvatske.
[/quote]
Čujem da ih traže u Kirgistanu,jedino bi tamo možda prošli [lol]


Zbog malih količina na k/p ..nitko neće kupovati…boje se da ne ulete u zamke. Nema osovine!
Mirovinci još nemaju direktive za napad. Za sada državi -drže leđa.

Evo sutra počinjemo sve u 16 [lol]

New Report

Close