Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje za cijenjene forumaše:
Nije me dugo bilo na forumu pa da ne čitam sve i sva, možete li mi odgovoriti kad će te cijene dionica opet put gore, barem na neke ‘normalne’ razine od recimo 2 i po kile crobexa
Unaprijed Hvala
Vaš A

Nevjerovatno – čovjek postavi ovako glupo pitanje i zajednica ga ocjenjuje sa preko 40 % – tko tu koga ??
[sad]

ovo nisam dugo vidjela na JDPL.

11:32:49 kom 554, skinuto s aska [kiss]


ovo nisam dugo vidjela na JDPL.

11:32:49 kom 554, skinuto s aska [kiss]


stalno tako radi,lupi iz čista mira,pokupi dijonice pa ga opet nema neko vrime.Kupuje bez obzira na kretanje cijene u nekom periodu,valjda kako mu stigne cash [sealed]


ovo nisam dugo vidjela na JDPL.

11:32:49 kom 554, skinuto s aska [kiss]

Da, fakat.
Očekuju se valjda dobri rezultati. Netko ima info.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


promet na ZSE je nikakav.
ili nema keša ili svi smatraju da su ove cijene previsoke za kupnju.
svejedno koji je razlog, posljedica će biti ista: pad crobexa i tržišta [bye]

puno njih smatra da su cijene niske za prodaju.Šta ćemo sad?



promet na ZSE je nikakav.
ili nema keša ili svi smatraju da su ove cijene previsoke za kupnju.
svejedno koji je razlog, posljedica će biti ista: pad crobexa i tržišta [bye]

puno njih smatra da su cijene niske za prodaju.Šta ćemo sad?
[/quote]

apsoultno ništa, zavaliti se pred komp i gledati kako ovi što ne žele SADA prodati troše zadnje kune za obranu cijena [thumbsup]
a zatim ćemo pričekati da kroz koji dan krene korekcija najprije na stranim tržištima, a onda i kod nas…. [thumbsup]
onda ćemo još malo pričekati da stisne zima i počnu rasti brojke nezaposlenosti, stečajevi, štrajkovi, demonstracije na ulicama, možda i pad vlade
a onda će oni tvoji s početka priče koji "smatraju da su SADA cijene niske za prodaju" početi panično rasprodavati i rušiti crobex. [thumbsup]
cijelo to vrijeme mi u kešu lagano ćemo pijuckati pivo dok budu rasprodavali oni kojima se SADA ne prodaje…
krajem godine ćemo i mi lagano, vrloooo laaaagano….. početi s kupnjom [thumbsup]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje




promet na ZSE je nikakav.
ili nema keša ili svi smatraju da su ove cijene previsoke za kupnju.
svejedno koji je razlog, posljedica će biti ista: pad crobexa i tržišta [bye]

puno njih smatra da su cijene niske za prodaju.Šta ćemo sad?
[/quote]

apsoultno ništa, zavaliti se pred komp i gledati kako ovi što ne žele SADA prodati troše zadnje kune za obranu cijena [thumbsup]
a zatim ćemo pričekati da kroz koji dan krene korekcija najprije na stranim tržištima, a onda i kod nas…. [thumbsup]
onda ćemo još malo pričekati da stisne zima i počnu rasti brojke nezaposlenosti, stečajevi, štrajkovi, demonstracije na ulicama, možda i pad vlade
a onda će oni tvoji s početka priče koji "smatraju da su SADA cijene niske za prodaju" početi panično rasprodavati i rušiti crobex. [thumbsup]
cijelo to vrijeme mi u kešu lagano ćemo pijuckati pivo dok budu rasprodavali oni kojima se SADA ne prodaje…
krajem godine ćemo i mi lagano, vrloooo laaaagano….. početi s kupnjom [thumbsup]
[/quote]

Pričanje o sebi u trećem licu znači narcisoidnost, aroganciju, bahatost.

Što znači pričanje o sebi u prvom licu množine?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


….RAZNI ASPEKTI ZAVRŠETKA KRIZE..

Za mene je definitivno kriza gotova. Sutra , 11.10.2010.g.u 9,00 sati dolazi mi nova kućna pomoćnica. Nakon dvije godine krize sa poslovima, koje ne smijem pisati, jer bi pao rejting i
visoki nivo poslovnosti ovog portala- mojim mukama je kraj… trala.la.!

Javite ako pomoćnica razočara. Dobro bi mi došao posao sa strane..




promet na ZSE je nikakav.
ili nema keša ili svi smatraju da su ove cijene previsoke za kupnju.
svejedno koji je razlog, posljedica će biti ista: pad crobexa i tržišta [bye]

puno njih smatra da su cijene niske za prodaju.Šta ćemo sad?
[/quote]

apsoultno ništa, zavaliti se pred komp i gledati kako ovi što ne žele SADA prodati troše zadnje kune za obranu cijena [thumbsup]
a zatim ćemo pričekati da kroz koji dan krene korekcija najprije na stranim tržištima, a onda i kod nas…. [thumbsup]
onda ćemo još malo pričekati da stisne zima i počnu rasti brojke nezaposlenosti, stečajevi, štrajkovi, demonstracije na ulicama, možda i pad vlade
a onda će oni tvoji s početka priče koji "smatraju da su SADA cijene niske za prodaju" početi panično rasprodavati i rušiti crobex. [thumbsup]
cijelo to vrijeme mi u kešu lagano ćemo pijuckati pivo dok budu rasprodavali oni kojima se SADA ne prodaje…
krajem godine ćemo i mi lagano, vrloooo laaaagano….. početi s kupnjom [thumbsup]
[/quote]
[lol] [lol]
Sve je moguće,samo je ovo jako jeftin druk kolega……ipak ovdje je prisutno veći broj iskusnih drukera-brokera koji fino drukanje upakiraju ….možete naučiti od njih….ulažite kolega u drukanje [sealed]


Pričanje o sebi u trećem licu znači narcisoidnost, aroganciju, bahatost.
Što znači pričanje o sebi u prvom licu množine?

na ovakve bedaste komentare nemam volje odgovarati. uživaj [bye]


Sve je moguće,samo je ovo jako jeftin druk kolega……ipak ovdje je prisutno veći broj iskusnih drukera-brokera koji fino drukanje upakiraju ….možete naučiti od njih….ulažite kolega u drukanje [sealed]

druk?? drago mi je da misliš da je to bio druk. što vas je više takvih- to bolje, više će se novca sada upucati u dionice na ovim razinama [thumbsup]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

di ti vidiš da neko brani cijenu? [shocked]
na mojima kupuju i prodaju kako im odgovara,evo i HT mrljavi malo gore malo dole
ova ekipa šta je ostala na burzi ne uvažava više nikakve argumente,ni drukove ni izvješča ni propast ni Jacu ni Šukera ni demonstracije [lol]

opssssssssss
laganoi čićenje…
na HT

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close