Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima već par tobogana danas( Sldm, Dioki, Snho, banka Sonic…), mogao bi još koji iskrsnuti..[smiley5]

Skoro da poklanjam SUNH po 237.Neka vas obasja suncem kao što je mene! [smiley12]

Evo na SLDM 6210 komada po 125 kuna ako neko misli da m je to povoljno.

…trguje li se danas icim osim IPKK [smiley1]…je’l krivo vrijeme (bioprognoza i to [smiley1]), il se sprema hladjenje trzista? [smiley7]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Ericsson ima solidan promet….ali na dole..[smiley8]

Bude se HDEL i VDKT. Kupnja jaca. HDEL ima na ponudi samo 825 komada a potraznja je na 12 tisuca….

skype - ivek1234


Bude se HDEL i VDKT. Kupnja jaca. HDEL ima na ponudi samo 825 komada a potraznja je na 12 tisuca….

baš gledam ovo na hdel k/p 12786/ 825
prva prodaja na 1460 i to golih 9 komada… do 1498 ima cca 120 komada

Scio me nihil scire


Bude se HDEL i VDKT. Kupnja jaca. HDEL ima na ponudi samo 825 komada a potraznja je na 12 tisuca….

…po meni, treba vidjeti da li je na kupnji rijec o jednom vecem nalogu…ako je, moguce da je rijec o prekrcavanju veceg paketa…naime ista stvar se desila na MDKA prilikom tolikog nesrazmjera kupnje i prodaje…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Čisti li taj Kirby što na ZVZD??
Opet 10 % rasta, kupnja na dnevnom maksimumu 11 komada.
Prodaja?
Pa vide se nalozi na 44 000 i 45 000.

[smiley1][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Čisti li taj Kirby što na ZVZD??
Opet 10 % rasta, kupnja na dnevnom maksimumu 11 komada.
Prodaja?
Pa vide se nalozi na 44 000 i 45 000.

[smiley1][smiley2]

Umem da kazem samo 2 reci: ZVEZDA ZVEZDA! [smiley2][smiley2][smiley2].

Sad mi je zao kaj nisam u srijedu uzel vise, a mogao sam. Bilo me trta.

prati li itko ovo veliko prekrcavanje na ELKI? Već prošlo oko 7.500 kom, sve veliki paketi. Bliži li se to kraj iskrcavanju?

Nitko niš ne gleda…osim IPKK: Uskoro 30 miliona…Tko je tu lud???[smiley2]

New Report

Close