Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

riječi ti se pozlatile mateja.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Teme sa stickerom mi se pokazuju kao da nema novih poruka, tj. da su sve pročitane.

Vama? [smiley10]

No respect


Teme sa stickerom mi se pokazuju kao da nema novih poruka, tj. da su sve pročitane. Vama? [smiley10]

isto !!


ko je jamio, jamio je. hrvatska će od iduće godine biti uz bok razvijenim tržištima što se prinosa tiče, uz izuzetak nekoliko dinoica koje su ispod booka. regija će još drmati 4-5 godina da dosegne ove razine, a vjerojatno i kraće, a onda još eventualno albanija i kosovo i tada ćemo svi mi biti sretni sa 10-20% godišnje. Treba biti realan – i to je jako puno.

Potpuno krivo, book je bitan kod dionica koje posluju sa 0 ili minusom, a takve su obično tvoje.
Mislim da već stvarno pretjeruješ sa tom tezom o tome da dionice ispod booka , automatski znaći da su podcijenjene, i pogodne za kupnju.Time samo navlačiš na kupnju svojih dionica.
Apsolutno se ne slažem sa tom tezom, dionice koje su ispod booka a koje nemaju nekakav vidljiv napredak ili bolju budučnost u poslovanju tu će i ostati, neke koje su pokazale napredak ( VART ) su došle do booka i prešle ga. Da je tome tako to potvrđuje i situacija na tržištu, zadnjih tjedana, mjeseci, pa i godina.Zadnjih dana smo imali primjer LKRI , na koliko je ta dionca bila booka, a slijedom novih vijesti, enormno je porasla, nitko tada nije gledao book.Sve te dionice koje su ispod booka, o kojima govoriš, imaju velikom većinom katastrofalne ostale pokazatelja, ali o tome naravno ne pišeš.

a što se tiće citata iz teksta:

Nije poznat u svijetu nitko tko je u posljednjih 30 godina imao prinos iznad 22 posto.

..stvarno ne znam što bih rekao, čista neistina i glupost.

Evo lijepi tekst:

http://www.jutarnji.hr/novac/clanak/art-2007,6,3,ulaganje_isplativost,77097.jl:

Dionice isplativije od ulaganja u nekretnine

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo još jednog poticajnog teksta:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=dd1408de-71e5-4790-b9dd-65440bd09025

Očekuje se daljnji uzlet cijena

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo još jednog poticajnog teksta:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=dd1408de-71e5-4790-b9dd-65440bd09025

Očekuje se daljnji uzlet cijena


Baš sam uživao čitati članak.
Mislim da na našem tržištu dionica pobjeda Milanovića može utjecati,
ako će uopće,samo pozitivno.
Kalkulacije oko Jurčićevih poteza su preuranjene i nevažne za ovaj trenutak,
treba pričekati parlamentarne izbore,a do tada ima vremenaaaa….
Uostalom,jedno je predizborno zboriti,a drugo sjest u resorsku foteljicu i vući poteze “uklješten”
u fotelji između različitih interesnih sfera.
Što internih,što externih.
Izgleda da se iznenađujuće pozitivni trend nastavlja..

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Uostalom,jedno je predizborno zboriti,a drugo sjest u resorsku foteljicu i vući poteze “uklješten” u fotelji između različitih interesnih sfera. ..[/b]

Upravo tako, a vladu ionako neće moći sastaviti samo, čak i da pobijede na izborima.
A sa kime god budu koalirali , taj se ne slaže sa trenutnim uvođenjem poreza na kapitalnu dobit.
Po meni, ako pobijede na izborima , možda će uvesti porez , ali sa odgodom primjene na recimo 2-3 godine, na taj način bi se investitorska javnost pripremila za to, i sigurno ne bi bilo nikakvih korekcija tržišta uvjetovanih tim porezom.
Inaće mislim da je to najbolja kombinacija, bez obzira tko bude na vlasti, uvesti jednoga dana, po mogučnosti što kasnije, ali sa odgodom primjene te odluke.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


b]Izgleda da se iznenađujuće pozitivni trend nastavlja..[/b]

Usuđujem se prognozirati da ćemo uskoro gledati novi ATH na Crobexu.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Evo još jednog poticajnog teksta:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=dd1408de-71e5-4790-b9dd-65440bd09025

Očekuje se daljnji uzlet cijena

Krati citat iz članka:

Analitičari smatraju da će cijene europskih dionica, koje su od početka godine na dobitku 7,9 posto, vjerojatno i dalje rasti.
[smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Vaš link

uh sonic redovna srušena jednom transakcijom…[smiley7]hihihi….

SSNC-R-A Vrijeme: 10:13:28
Kupnja
Ukupno ponuda 1
Ukupno dionica 4

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 3
Ukupno dionica 62

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
4502,00 4

6450,00 5
6899,99 27
7499,99 30
Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
4711,00 5 10:05:16
[smiley1]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

tko kupuje RIVP-R-A? vidim vece pakete koji se trguju?

New Report

Close