Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a od sporovoznih brodara danas TNPL popularna na 2500. bakulaz? [smiley2]
(da budem malodušan, vjerojatno će nazad u pon [smiley7])

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

moram priznati da me ovaj IPKK fascinira…

nakon ovakvih prometa zadnjih mjeseci i preslagivanja portfelja mogu reći samo jedno… nakon par mjeseci možemo tu očekivati i više od 50%..

počinjem o njoj razmišljati kao investiciju…

nema mi druge nego se zae..ti


a od sporovoznih brodara danas TNPL popularna na 2500. bakulaz? [smiley2]
(da budem malodušan, vjerojatno će nazad u pon [smiley7])

Gdje ima po 2500 TNPL? Ja odmah prodajem stan, auto i jedan bubreg… Valjda si mislio po 5250?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ovaj tjedan je dobila Mladina. Za drugi tjedan ćemo vidjeti.

MLADINA 399 – BELJE 341
[smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

i MMTZ 76.000 nije loše …. i Miv , Lvcv..


moram priznati da me ovaj IPKK fascinira… nakon ovakvih prometa zadnjih mjeseci i preslagivanja portfelja mogu reći samo jedno… nakon par mjeseci možemo tu očekivati i više od 50%.. počinjem o njoj razmišljati kao investiciju…

Samo nemoj složiti tobogan prema dole kao na ADPL ..ili..još bolje nemoj ulaziti..Neki ovdje čekaju već duže vrijeme..[smiley3]

Slažem se u potpunosti sa kolegom ksafaricem… Ujutro e drukao kako je napokon krenulo i navlačio ekipu, a poslije podne prodao i još se pohvalio s time…. Ak već navlačiš, nemoj se još i s time poslije hvalisati…[smiley1]

Dođite i hurdite....

Nije loše za pročitat :
http://www.slobodnadalmacija.hr/20070602/biznis01.asp


Nije loše za pročitat :
http://www.slobodnadalmacija.hr/20070602/biznis01.asp

To treba pročitati 10 puta. Naravno, ne svi nego većina forumaša na ovom forumu. Neki su to već odavno shvatili.

Najbolje mi je pitanje:

— Neki ulagači ulažu na temelju fundamentalnih pokazatelja, neki na osnovi tehničkih pokazatelja, neki na osnovi novinskih članaka, a neki na temelju glasina i drugih informacija. Samo ih je pola u pravu. Jednom transakcijom jedan je dobio, drugi izgubio.

Baš sam se dobro nasmijao.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

ko je jamio, jamio je. hrvatska će od iduće godine biti uz bok razvijenim tržištima što se prinosa tiče, uz izuzetak nekoliko dinoica koje su ispod booka. regija će još drmati 4-5 godina da dosegne ove razine, a vjerojatno i kraće, a onda još eventualno albanija i kosovo i tada ćemo svi mi biti sretni sa 10-20% godišnje. Treba biti realan – i to je jako puno.

Ako neko prati Slovensko tržište kapitala, koji je u razvijenosti ipak koju godinu ispred Hrvatske, zna, da još nije došao do onih da je 20% veliki donos na godinu, tako da če i u Hrvatskoj biti još par godina, kad če biti bolji donosi od onih 20% na godinu. Kod nas su bile godine, kad su imali fondovi fenomenalne rezultate, a onda su se stvari malo smirile, kad je opet došlo prošlo lijeto, i opet bum[smiley2]. Mislim, da je potrebno iskoristiti tu nerazvijenost tržišta kapitala, jer imamo veliku sreču, da se to dogadja blizu nas, jer razvijena tržišta kapitala imaju rast zaista samo 10-20% na godinu.

[emo_cool]

New Report

Close