Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo ga THNK!
Nakon jučerašnjeg većeg porasta , čovjek bi danas očekivao stabilizaciju, kad ono ništa ide gore opet.
Od 11 000 na kupnji 72 komada, to je ca. 800 000 kuna

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Po ćemu se na ATM vidi da je blokirana?????

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Glupost, THNK se čisti sve se izmjenilo, zar čemo povratak na 12 000 već danas?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Po ćemu se na ATM vidi da je blokirana?????

…nije blokirana, nego ukoliko su sve ponude na prodaju iznad dnevnog limita, u standard verziji ATM prikazuje da prodaje nema, tj. najniza prodaja je 0,00kn…dok stvarnu prodaju mozes vidjeti u 5 (10,20…) najboljih ponuda za prodaju (PRO verzija)…[smiley11]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

dečki moji… taman sam prošli tjedan pomislio na minimum SLDM-a i velike vjerojatnosti zarade u njoj bez rizika gubitka i eto… petljanje s ELKOM me omelo i zaboravio sam na nju…

to je 115 – 140… ludnica… svaka čast i može li bolje?

nema mi druge nego se zae..ti

Hvala kolega Feki!![smiley16]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

počišćen onaj veliki nalog na ELKI!! Bravo, bravo, sad bi i to moglo malo gore…

Dali etko ovdije zna šta su pričali u saboru u vezi SNHO-a??

koje su ovo igre s LVCV-em?! Blokirano u 11.45, a još nije odblokirano? Kako je prošao onaj nalog na 1.030 kn?

nakon dugog sna i Tankerska poskočila


koje su ovo igre s LVCV-em?! Blokirano u 11.45, a još nije odblokirano? Kako je prošao onaj nalog na 1.030 kn?

…nisam pratio…al vjerovatno je prvi put blokirano u 10:07, a odblokirano i odmah blokirano drugi put u 11:45, i tad je po “Samodolovom poucku – verzija Mostich” blokirano daljnje trgovanje za danas…[smiley11]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Netko je blokirao Tekniku.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close