Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Redovni promet dionicama na Zagrebačkoj burzi u kolovozu iznosio je 223 milijuna kuna i u odnosu na srpanj bio je manji za 20,5 posto, a vrijednost dioničkog indeksa Crobexa pala je za 0,5 posto i na kraju kolovoza iznosila je 1.848,06 bodova.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-dobar-promet-obveznicama-u-kolovozu,90572.html

Nemojte opet reći da vam nisam rekao za LKPC, opet ćete pitati pa kako i zašto.

Just a feeling. [tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A ni bi bilo loše pogledati niti ATGR, eto rupica se otvorila do 790, načeta 1000-ica na 760, pa je brzo maknuta.

Joj,joj,joj…

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A ni bi bilo loše pogledati niti ATGR, eto rupica se otvorila do 790, načeta 1000-ica na 760, pa je brzo maknuta.

Joj,joj,joj…

lp

"Opšta bežanija" na asku…pa ovako nisu ni u oluji bježali

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


A ni bi bilo loše pogledati niti ATGR, eto rupica se otvorila do 790, načeta 1000-ica na 760, pa je brzo maknuta.

Joj,joj,joj…

lp

Deca dobro je, netko je pametno uočio potencijalnu rupu i sad je upravo to rupa do 790.
Podsječa me na crnu rupu, ne znaš dokle će i gdje će završiti.

[tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

SEDAM STOTINA I DEVEDESET KUNA ZA DIONICU ATGR

790 ATGR

umem da kažem samo dve reci ATLANTIC GRUPA [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Uuuuuuuuuuuuuuuu…

dobro da sam podebljao na 750 danas, i sva sreća da sam pametnom analizom ( PLI analiza ) od 699 uočio o kakvom se ovdje bombonu od dionice radi.

Čestitke i kolegi Deluxu, očito je i on dobro uočio, BRAVO BRAVO.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nemojte opet reći da vam nisam rekao za LKPC, opet ćete pitati pa kako i zašto.

Just a feeling. [tongue]

lp

Evo i ovdje se pokreće, ovdje ne da je rupa na prodaji, ovdje je ementaler.
Podsjetnik, po objavi o dokapitalizaciji cijena je skočila na preko 2000 kuna, odluka o dokapitalizaciji bi trebala biti brzo objavljena.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

NAPOKON JEDAN SUPER DAN NA TK. [cool]



Nemojte opet reći da vam nisam rekao za LKPC, opet ćete pitati pa kako i zašto.

Just a feeling. [tongue]

lp

Evo i ovdje se pokreće, ovdje ne da je rupa na prodaji, ovdje je ementaler.
Podsjetnik, po objavi o dokapitalizaciji cijena je skočila na preko 2000 kuna, odluka o dokapitalizaciji bi trebala biti brzo objavljena.

lp

[/quote]

Ma kamo li samo bježi prodaja na LKPC.
Vidi ti to, je li moguće da je netko stiskao namjerno prema dolje zadnjih tjedana i mjeseci, ma sram ga bilo! [tongue]

Trenutno ukupno na prodaji 441 komad, do danas je uvijek bilo oko 600 komada.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Nemojte opet reći da vam nisam rekao za LKPC, opet ćete pitati pa kako i zašto.

Just a feeling. [tongue]

lp

Evo i ovdje se pokreće, ovdje ne da je rupa na prodaji, ovdje je ementaler.
Podsjetnik, po objavi o dokapitalizaciji cijena je skočila na preko 2000 kuna, odluka o dokapitalizaciji bi trebala biti brzo objavljena.

lp

[/quote]

Ma kamo li samo bježi prodaja na LKPC.
Vidi ti to, je li moguće da je netko stiskao namjerno prema dolje zadnjih tjedana i mjeseci, ma sram ga bilo! [tongue]

lp
[/quote]
Jedan što je stiskao mi je poznat da vama možda nije poznat drugi koji se maknuo sa prodaje [cool]





Nemojte opet reći da vam nisam rekao za LKPC, opet ćete pitati pa kako i zašto.

Just a feeling. [tongue]

lp

Evo i ovdje se pokreće, ovdje ne da je rupa na prodaji, ovdje je ementaler.
Podsjetnik, po objavi o dokapitalizaciji cijena je skočila na preko 2000 kuna, odluka o dokapitalizaciji bi trebala biti brzo objavljena.

lp

[/quote]

Ma kamo li samo bježi prodaja na LKPC.
Vidi ti to, je li moguće da je netko stiskao namjerno prema dolje zadnjih tjedana i mjeseci, ma sram ga bilo! [tongue]

lp
[/quote]
Jedan što je stiskao mi je poznat da vama možda nije poznat drugi koji se maknuo sa prodaje [cool]
[/quote]

Ne bih se štel mješat, kak vele zagorci, ali vidim da je sada ukupna prodaja naglo pala na 295 komada, sa 441 ??????

Ima li kakve info, ne bi bilo dobro da opet netko nešto prije zna..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close