Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Država odlučila: Prodajemo 3000 stanova povlaštenim najmoprimcima te 1900 vojnih stanova

Prodaja po procijenjenoj vrijednosti neće biti realna, pa smo kao vrijednost uzeli početnu cijenu od 5808 kuna po četvernom metru”, pojasnio je Jozo Saraš, državni tajnik Središnjeg državnog ureda za upravljanje državnom imovinom, odluku o prodaji državnih stanova povlaštenim najmoprimcima.

Početna cijena uvećati će se za 10 do 30 posto ovisno o veličini grada u kojem se nalaze ti stanovi, a popust od 1,5 posto dobit će izbjeglice te 2 posto ukoliko je riječ o sudionicima Domovinskog rata. Stanovi će se kupovati uz pomoć stambenih kredita na period od 20 godina uz kamatnu stopu od 4 posto.

http://seebiz.eu/hr/nekretnine/drzava-odlucila-prodajemo-3000-stanova-povlastenim-najmoprimcima-te-1900-vojnih-stanova,90495.html

gostiju: 200879
Nije valjda? Čita se ovo. Meni dopala u ruke neki dan knjiga od Galbraitha "Veliki slom 1929" izdanje od ove godine i zamisli crnjaka bio sam prvi koji je to pročitao. U toj sekundi mi je na jednom bila jasna sva naša ekonomija.

who dares, wins

http://www.poslovni.hr/vijesti/certifikati-na-zse-pocetkom-2011-157008.aspx
Certifikati.

who dares, wins

…….FONDOVI GRIJEŠE DRUGI PUT….

Iako su odlučili držati samo svoje i postance promatrati agoniju drugih dionica na burzi, ja mislim
da po drugi puta fondovi- rade istu grešku. Kada je krenuo uzlaz dionica od 2005. do kraja 2007.g. uključili su se na kraju tada već visoko formiranihm cijena dionica…temeljem NALOGA ZA KUPNJU
od strane RASPOLOŽENIH ULAGAČA….
Braneći svoje udjele prkosno i danas, propuštaju OPET rast dionica podcijenjenih dioničkih društava-
SADA NA DNU ! a kad uvide – da im je cijena njihovih dionicau portfeljima sigurna, a prinosi nikakvi- ulagači će ih natjerati temeljem poslovnika rada – na ulaganje-KUPNJU u roku par dana , kad dođu sredstva na račun- što će OPET rezultirati kupnjom NA VISOKIM CIJENAMA, kao i 2007.g…
Umjesto , da pomognu barem malim udjelom u svojim portfeljima , kupnjom ostalih dionica , dioničkih društava , koje uostalom i kreditiraju i prate – TE ISTE BANKE,
oni ČEKAJU….a karavana prolazi……….!

p.s. ta mala pomoć- značila bi ovim djelatnostima- mnogo!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

…..i još nešto! Fondovi su se , po mom, ovakvom kupnjom- IZOLIRANIH/ boljih/ dionica opasno približili VLASNIČKIM STRUKTURAMA … Hoće li im biti omogućeno PREUZIMANJE VLASNIŠTVA- i kako
će fondovi upravljati takvim firmama….??? Kad dođu do limita- ŠTO ONDA? Preuzet će upravljanja,
ili što s firmama.. preprodati INOZEMNIM kupcima?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


gostiju: 200879
Nije valjda? Čita se ovo. Meni dopala u ruke neki dan knjiga od Galbraitha "Veliki slom 1929" izdanje od ove godine i zamisli crnjaka bio sam prvi koji je to pročitao. U toj sekundi mi je na jednom bila jasna sva naša ekonomija.

Mislim da je taj broj kumulativan…ono svi koji se tog dana ulogiraju i po više puta…a i sam to napravim 20-30 puta u danu…možda se varam…malo mi je to puno…trebalo bi pitati "one koji znaju"

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


…….FONDOVI GRIJEŠE DRUGI PUT….

Iako su odlučili držati samo svoje i postance promatrati agoniju drugih dionica na burzi, ja mislim
da po drugi puta fondovi- rade istu grešku. Kada je krenuo uzlaz dionica od 2005. do kraja 2007.g. uključili su se na kraju tada već visoko formiranihm cijena dionica…temeljem NALOGA ZA KUPNJU
od strane RASPOLOŽENIH ULAGAČA….
Braneći svoje udjele prkosno i danas, propuštaju OPET rast dionica podcijenjenih dioničkih društava-
SADA NA DNU ! a kad uvide – da im je cijena njihovih dionicau portfeljima sigurna, a prinosi nikakvi- ulagači će ih natjerati temeljem poslovnika rada – na ulaganje-KUPNJU u roku par dana , kad dođu sredstva na račun- što će OPET rezultirati kupnjom NA VISOKIM CIJENAMA, kao i 2007.g…
Umjesto , da pomognu barem malim udjelom u svojim portfeljima , kupnjom ostalih dionica , dioničkih društava , koje uostalom i kreditiraju i prate – TE ISTE BANKE,
oni ČEKAJU….a karavana prolazi……….!

p.s. ta mala pomoć- značila bi ovim djelatnostima- mnogo!

Bože gospođo, zar stvarno mislite da će netko nešto napraviti ako to pročita U PD…neće, budite sigurni…ali ako je Vama lakše kad to izbacite iz sebe imate moju podršku
[thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



gostiju: 200879
Nije valjda? Čita se ovo. Meni dopala u ruke neki dan knjiga od Galbraitha "Veliki slom 1929" izdanje od ove godine i zamisli crnjaka bio sam prvi koji je to pročitao. U toj sekundi mi je na jednom bila jasna sva naša ekonomija.

Mislim da je taj broj kumulativan…ono svi koji se tog dana ulogiraju i po više puta…a i sam to napravim 20-30 puta u danu…možda se varam…malo mi je to puno…trebalo bi pitati "one koji znaju"
[/quote]

po meni je to isto nerealna brojka i mislim da to nije stvarni prkaz trenutnog broja posjetitelja, barem što se tiče gostiju.

ma kakav cash-r-a, 100% in


…….FONDOVI GRIJEŠE DRUGI PUT….

Iako su odlučili držati samo svoje i postance promatrati agoniju drugih dionica na burzi, ja mislim
da po drugi puta fondovi- rade istu grešku. Kada je krenuo uzlaz dionica od 2005. do kraja 2007.g. uključili su se na kraju tada već visoko formiranihm cijena dionica…temeljem NALOGA ZA KUPNJU
od strane RASPOLOŽENIH ULAGAČA….
Braneći svoje udjele prkosno i danas, propuštaju OPET rast dionica podcijenjenih dioničkih društava-
SADA NA DNU ! a kad uvide – da im je cijena njihovih dionicau portfeljima sigurna, a prinosi nikakvi- ulagači će ih natjerati temeljem poslovnika rada – na ulaganje-KUPNJU u roku par dana , kad dođu sredstva na račun- što će OPET rezultirati kupnjom NA VISOKIM CIJENAMA, kao i 2007.g…
Umjesto , da pomognu barem malim udjelom u svojim portfeljima , kupnjom ostalih dionica , dioničkih društava , koje uostalom i kreditiraju i prate – TE ISTE BANKE,
oni ČEKAJU….a karavana prolazi……….!

p.s. ta mala pomoć- značila bi ovim djelatnostima- mnogo!

a i gospođa mia cijeni onu "dvaput je dvaput", npr. mogla je zamjeniti jednu atpl-r-a za dvije ulpl-r-a i pokupiti dividendu od 80 kn umjesto 20 kn ali …….čeka karavanu

Uff koji start. Otvorila se hrpa dionica. Skoro je i Vlds krenuo.

who dares, wins

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-petrokemija-u-cetiri-dana-uzletjela-13%2c8%25,90543.html

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-priznala-drzavi-smo-bili-duzni-1%2c3-milijarde-kuna,90532.html

New Report

Close