Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo da nam ne bude kasno


Samo da nam ne bude kasno

odavna je ovdje kasno za štošta… s(r)(t)anje na burzi samo je odraz lošeg stanja u društvu i gospodarstvu…. ovaj rast danas na par dionica je samo bacanje prašine u oči ulagačima kao da se nešto događa, ali to je sve iluzija…sutra opet po starome…

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

potrganao na atgr sve po 740…

zadnja 748

a di nam je brankica?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


potrganao na atgr sve po 740…

zadnja 748

a di nam je brankica?

BRAVO, BRAVO.
Hint za sutra, ako bude index u plusu.
Market makeri ostali bez puno dionica ATGR, sad bi oni mogli biti visoko na bidu ili čak skidati sa aska, jer danas je prometa preko 7. mil. sve sa aska, a puno toga i njihovo.

Treba se prilagoditi novim tržišnim situacijama, dobro nam došli market makeri.

P.S. jedna 1000-ica je pobjegla na 750.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…..malo dobrih simptoma….

Da su blizu možda neki mali znaci oporavka indexa, reklo bi se po meni i to po slijedećem:

…najprije otvorim poslovni forum, krenem na naslove , a onda tek na portfelj…/fuj/

Danas je redoslijed slijedeći:
Prvo portfelj, zatim forum, a na kraju vijesti…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

no,konačno da i ja potrefim dan kada ući u dionice,do danas 100% cash,od danas 100% dionice.
no da mi barem ovaj odbijanac pokrije prijašnje loše ulaze…

Molim Vas, prestanite s tim glupostima podizanja par komadića dionica sa par lipa više od
ozbiljnih kupaca. To nije posao, nego kretenizam.

Šta Vam je ??? Jeste LJUBOMORNI na obične ljude- investitore da se s njima LIPARITE ko
da ste mentalno bolesni..Pustite cijene nek idu gore. Okanite se LJUBOMORNIH BEZOBRAZLUKA..!
Otkud Vam UOPĆE IDEJA da je to pametno što radite takve SPAČKE. BEZVEZNE.
ČEMU TO….podmetanje jedni drugima? Pa, jel hoćete veće cijene nego su sada?
Ajte više se okanite takvih svinjarija.

Svi smo zaslužili rast na svim dionicama.

Svima će nam biti bolje . SVIMA.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


no,konačno da i ja potrefim dan kada ući u dionice,do danas 100% cash,od danas 100% dionice.
no da mi barem ovaj odbijanac pokrije prijašnje loše ulaze…

Ušao si u US dionice?

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]

http://www.poslovni.hr/vijesti/vecini-brokera-vise-nema-pomoci-156873.aspx

a gle ni nedaju ti da trguješ… evo neki dan sam htio kupit i odmah se iznad mene pojavi 2-3 naloga, a kada sam htio prodat postojećem nalogu koji je stajao cijeli dan nestao je instant čim sam išao pisat nalog…. nekome je očito sve to i u interesu.


no,konačno da i ja potrefim dan kada ući u dionice,do danas 100% cash,od danas 100% dionice.
no da mi barem ovaj odbijanac pokrije prijašnje loše ulaze…

ehhhhh, izgleda da si se opet zahebo [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


no,konačno da i ja potrefim dan kada ući u dionice,do danas 100% cash,od danas 100% dionice.
no da mi barem ovaj odbijanac pokrije prijašnje loše ulaze…

A jak si mi ti neki igrač kad možeš ući sa svim cashom u istom danu, a sumnjam da si se jučer nakupovao ATGR. Koliki je to cash, daj me prosvjetli da znam kakvi "investitori" su uglavnom ovdje na forkumu?
< 100.000 kn
100.000 – 500.000 kn
> 500.000 kn


http://www.poslovni.hr/vijesti/vecini-brokera-vise-nema-pomoci-156873.aspx

a gle ni nedaju ti da trguješ… evo neki dan sam htio kupit i odmah se iznad mene pojavi 2-3 naloga, a kada sam htio prodat postojećem nalogu koji je stajao cijeli dan nestao je instant čim sam išao pisat nalog…. nekome je očito sve to i u interesu.

sad kad čitam ovo, moram se zapitati što je s našom lovom kod tih brokera?? tko nam garantira ako broker propadne da ćemo mi dobiti svoje novce nazad??? [undecid]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

New Report

Close