Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na Luka Ploče ukupno 90 000 kuna kupnje svukupno, 66 dionica [shocked]

Tamo očigledno ništa od dokapa

P.S. Upravo došlo 40 dionica da simulira kupnju

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Joj ode ovaj ATGR, dobro da sam na HVARu i zadnjih dana u ZG skupljao, premda sam htio i više, ali polako ima vremena.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]





Dečki trebam pomoć,
Ako netko zna puno bi pomoglo….. Odluka o isplati dobiti donešena je 30.08.2010 na G.S. , ali da se dobit isplaćuje nakon 01.11.2010.g. Da li će ta isplata biti oporezovana "haračem" budući se isti ukida 31.10.2010.g.? Može i na P.M ako netko zna ili ima kakvu ideju… [smiley]

ne bi trebalo biti oporezovano čim isplata ide nakon 31.10.2010. Zato je i odabran datum isplate nakon 01.11.
[/quote]
Thx na odgovoru. Ne znam da li postoji možda kakvo mišljenje porezne o tome? Hm, a ideja o izvanrednoj G.S. 02.11.2010.g. i da se tada donese odluka i isplati dobiti??
[/quote]
Čovjek ti je gore lijepo objasnio. Ili misliš da su ovi slučajno izabrali taj datum?
[/quote]
Kolega, "ovi" i pitaju………. [cool]

Mean people suck and nice people swallow!

Ne treba se zaletavati na ATGR, sad bi market makeri mogli učiniti svoje, preveliki je rast od 3,6 % u jednom danu.
Treba se spustiti niže ako se želi kupiti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ptkm ide danas u blokadu


Ne treba se zaletavati na ATGR, sad bi market makeri mogli učiniti svoje, preveliki je rast od 3,6 % u jednom danu.
Treba se spustiti niže ako se želi kupiti.

lp

u prijevodu: iskrcao si se pa se slatko smiješ… bravo [thumbsup]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


ptkm ide danas u blokadu


spekulativno moze i do 200, jedino ATGR opravdano raste

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Ne treba se zaletavati na ATGR, sad bi market makeri mogli učiniti svoje, preveliki je rast od 3,6 % u jednom danu.
Treba se spustiti niže ako se želi kupiti.

lp

u prijevodu: iskrcao si se pa se slatko smiješ… bravo [thumbsup]
[/quote]

Kolega ja nisam dnevni špekulant kojni gleda grafove i okreće se kako vjetar puše, ja sam ozbiljan investitor.
ATGR ne mislim tako skoro prodavati, za sada.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

zanima me jedna stvar, ako tko zna,,

kažete mirovinci kupuju il prodaju,,, nije mi jasno kako kupuju, ne sada nego već par godina unazad,, kad svi doprinosi koji se redovno uplate nisu dovoljni da se isplate tekuće mirovine,, nego se odavno uvijek dotiralo iz proračuna,, pa sa kojim viškom su kupovali pred tih x godina ako je uvjek proračun morao uskakati da se usplate mirovine,,

nekeko mi se čini,,, jedino tko je u mogućnosti kupovati i diktirati cijene na tržištu su banke,, one vedre i oblače kako im odgovara,, jedino su one te koje imaju poprilično viška kapitala koje mogu investirati,, dali u kredite građanima i privredi, obveznice državi, il dionice sada kad su ih zgazile i drže dovoljno nisko da imaju vremena natrpati,, pa nakon nekog vremena kad podignu letvicu tu zaradu prebaciti u kredite,,,

Kaj dečki jel to počela kupovina [proud]javascript:__doPostBack(‘ctl00$ctl00$TopLevelContent$ContentPlaceHolder1$PostList1$NewPost1$lbNewPost’,”)

je pocela je…jos su si na jucersnji dan prepricavali dogadaje s godisnjeg, a s prvim danom rujna krenuli malo u shoping, al’ svega n par dionica…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


Kaj dečki jel to počela kupovina [proud]javascript:__doPostBack(‘ctl00$ctl00$TopLevelContent$ContentPlaceHolder1$PostList1$NewPost1$lbNewPost’,”)

nije… [yawn]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!

New Report

Close