Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Blje,da li je ovo štopanje 343-347 ili novi temelj?

ISTT,provučeno par paketića 100-200 kom.Malo su i meni uvalili po 435[smiley7]Živo me zanima reakcija tržišta na novotvoreni hotelić i porast nočenja u Istri od 37% u pretsezoni.

Sve u svemu, još jedan dan za zaboraviti.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ARNT,kao da su hoteli i kampovi na Palagruži [smiley8]

Sve u svemu, još jedan dan za zaboraviti.

……kak za koga gospon…… hehe,,,,[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Sve u svemu, još jedan dan za zaboraviti.

……kak za koga gospon…… hehe,,,,[smiley1][smiley2]

Slažem se, jedan boljih dana ove godine, pola portfelja mi blokrano, pošto sam ueo i LEDO danas.[smiley2]

vidi se da su se danas pumpale cijene z mjesečna izvješća…meni portfelj potegnuo dobrih 2%…
šteta što je to jednodnevni efekt…sutra bu to već korigirano prema dolje…

vidi se da su se danas pumpale cijene z mjesečna izvješća…meni portfelj potegnuo dobrih 2%…
šteta što je to jednodnevni efekt…sutra bu to već korigirano prema dolje…

…..ajde beholder kak si to zaključil molim te lijepo….???????
…..a da se ti malo korigiraš, nebi bilo loše, ha !!??[smiley1][smiley1]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

kolega luki vidim da ste friški pa vam promaknu određene činjenice…npr današnji promet je samo 65 mil kn…bilo kakav rast uz tako slabi promet nije postojan.

……je, je……aha…..[smiley1]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

premet mizeran.
Nema nista izgleda do Q2…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


vidi se da su se danas pumpale cijene z mjesečna izvješća…meni portfelj potegnuo dobrih 2%… šteta što je to jednodnevni efekt…sutra bu to već korigirano prema dolje…

Ne bih se baš složio da je bilo nekakvog posebnog pumpanja za kraj mjeseca. Doduše i meni je portfelj fino potegnuo, ali Crobex je samo 0.34% i još smo ispod 5000 bodova.
Najžešće pumpanje od strane fondova je krajem kvartala, zadnji tjedan ožujka je bio izrazito žestok, a slično očekujem i krajem sljedećeg mjeseca.
Prošle godine se kraj lipnja poklopio sa “slučajem Pliva” pa smo zadnje dane lipnja imali isto tako snažan rast i kraj korekcije.

New Report

Close