Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijena Količina
284,00 1
279,01 40
279,00 58
278,57
Evo Dlkv jutros. Vama se ovaj lik čini normalnim? Onda je i naš ministar financija normalan.

who dares, wins

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/mediji/gfk-napokon-vise-od-50%25-hrvata-na-internetu,88890.html

http://seebiz.eu/hr/banke/snazan-rast-inozemne-aktive-hnb-a-u-srpnju,88891.html


Cijena Količina
284,00 1
279,01 40
279,00 58
278,57
Evo Dlkv jutros. Vama se ovaj lik čini normalnim? Onda je i naš ministar financija normalan.

Frajer ima brokera bez minimalne naknade i kupuje kako želi, apsolutno ne vidim razlog da je nenormalan. Čovjek uđe u mesnicu i kupi 1 bržolu pored cijelog teleta i on je nenormalan?



Cijena Količina
284,00 1
279,01 40
279,00 58
278,57
Evo Dlkv jutros. Vama se ovaj lik čini normalnim? Onda je i naš ministar financija normalan.

Frajer ima brokera bez minimalne naknade i kupuje kako želi, apsolutno ne vidim razlog da je nenormalan. Čovjek uđe u mesnicu i kupi 1 bržolu pored cijelog teleta i on je nenormalan?
[/quote]
Rijetki su ti bez minimalne naknade. Može link na jednoga a da mu nešto drugo nije skuplje?
Ovi nije dobra usporedba sa mesnicom jer slaba hasna od takvih što kupuju 1 dionicu.

who dares, wins


Frajer ima brokera bez minimalne naknade i kupuje kako želi, apsolutno ne vidim razlog da je nenormalan. Čovjek uđe u mesnicu i kupi 1 bržolu pored cijelog teleta i on je nenormalan?

Ovo me baš zanima. Zašto netko s jednom dionicom pobuđuje uvijek toliku pozornost? Je li zakonom, propisom zabranjeno kupovati minimalnu moguću količinu ili je ustavno pravo svakoga da sudjeluje na tržištu kapitala kako želi i s onim što želi? Ako (trenutno) nemam više ili već imam 5 dionica, želim šestu, zašto bi to bilo čudno? Ako nekome smeta ili ako je čudno, predlažem da se uvede propis prema kojem se ne smije stavljati kupoprodajni nalozi u nižem iznosu od xx kuna. [tongue]




Cijena Količina
284,00 1
279,01 40
279,00 58
278,57
Evo Dlkv jutros. Vama se ovaj lik čini normalnim? Onda je i naš ministar financija normalan.

Frajer ima brokera bez minimalne naknade i kupuje kako želi, apsolutno ne vidim razlog da je nenormalan. Čovjek uđe u mesnicu i kupi 1 bržolu pored cijelog teleta i on je nenormalan?
[/quote]
Rijetki su ti bez minimalne naknade. Može link na jednoga a da mu nešto drugo nije skuplje?
Ovi nije dobra usporedba sa mesnicom jer slaba hasna od takvih što kupuju 1 dionicu.
[/quote]

Recimo frajer uđe u disko i uhvati "samo" 1 ženu. Ili uđe u autosalon i kupi samo 1 auto. [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



Frajer ima brokera bez minimalne naknade i kupuje kako želi, apsolutno ne vidim razlog da je nenormalan. Čovjek uđe u mesnicu i kupi 1 bržolu pored cijelog teleta i on je nenormalan?

Ovo me baš zanima. Zašto netko s jednom dionicom pobuđuje uvijek toliku pozornost? Je li zakonom, propisom zabranjeno kupovati minimalnu moguću količinu ili je ustavno pravo svakoga da sudjeluje na tržištu kapitala kako želi i s onim što želi? Ako (trenutno) nemam više ili već imam 5 dionica, želim šestu, zašto bi to bilo čudno? Ako nekome smeta ili ako je čudno, predlažem da se uvede propis prema kojem se ne smije stavljati kupoprodajni nalozi u nižem iznosu od xx kuna. [tongue]
[/quote]

Imaš pravo, žicarima bi ipak trebalo zabraniti pristup tržištu kapitala [cool]

“A man's got to do what a man's got to do”

Ako stojiš na nekoj poziciji sa recimo 100 komada i lik ti uvali jednu pa se povučeš broker ti obračina minimalnu naknadu npr 10kn. I šta si napravio? Platio si jednu dionicu npr 5% skuplje nego što si htio realizirati one ostale 99.
Desilo mi se neki dan jer nisam skužio da mi je papak prodao jednu.

who dares, wins

Vaš link
vjerojatno ih ima još donedavno je finesa bila bez minimalne.

IZVRŠENJA: Tržište Datum Cijena Količina Ukupno
ZSE 26.07.2010 184,97 1,00 184,97
Izvršeno : 1,00 184,97
IZVRŠENJA: Tržište Datum Cijena Količina Ukupno
ZSE 30.07.2010 85,00 1,00 85,00
Izvršeno : 1,00 85,00

who dares, wins

dlkvd—JEDNA DIONICAAAAAAAAAAAAA

New Report

Close