Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je kriza uvezena, zašto drugi izlaze, a Hrvatske ne?

Budući da čelništvo HDZ-a s Jadrankom Kosor zna često reći kako je gospodarska kriza zapravo uvezena u Hrvatsku slijedom gospodarskih prilika u svijetu, za sada je izostalo suvislo obrazloženje zašto se Hrvatska najsporije oporavlja od zemalja u okruženju.

To vam je kolega zato sto Hrvatska zna samo uvoziti. Suvislo objasnjenje za najsporiji oporavak moze jedino biti da nam izvoz (krize) sporo ide.

[smiley]

Nije bolest sve što boli

Tri pogonska motora za rusku nuklearku radit će karlovački Adriadiesel

Tri nova pogonska motora vrijedna 10 milijuna eura za nuklearnu elektranu u ruskom Rostovu proizvesti će karlovačka tvrtka Adriadiesel, piše Jutarnji list.

Posao za koji je pristigao avans od 1 milijun eura od naručitelja iz Rusije, smatra se dobrom najavom susreta Jadranke Kosor i Vladimira Putina, i daljnje poslovne suradnje Hrvatske i Rusije

Direktor tvrtke Vladimir Hrištov kaže kako je narudžba vrijedna 10 milijuna eura dio plana Rusije za obnovu postojećih i izgradnju novih nuklearnih elektrana. Dodao je kako je karlovačka tvrtka surađivala sa Rusijom dok se još tvrtka zvala Jugoturbina, i da je ovo najveći izvozni posao tvrtke unazad 15 godina, a sa njima bi trebao surađivati i Rade Končar pri isporuci pogonskih motora.

Hrvatska i Rusija bi nakon susreta premijerke Kosor i premijera Putina mogli povećati suradnju, pogotovo na području brodogradnje gdje hrvatska konkurira za posao obnavljanja ruske ribarske flote. Navedeno je kako je neizostavna i suradnja na polju energetike.

Kad stiže taj Putin? Oće li Kanaderom ili na Harliju? Daj požuri više da ti Janaf uvalimo. I Petrokemiju. Nosi sve samo rublje ostavi. Ne ono donje. Da nebi bilo zabune. [lol]

who dares, wins

http://www.seebiz.eu/hr/karijere/wolfgang-kulterer%2c-bivsi-sef-hypo-banke%2c-uhicen-u-koruskoj,88428.html

Hoćeli organizacija HDZ dati svog SANADERA

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-ima-javni-dug-skoro-kao-slovenija-i-srbija-zajedno/506726.aspx

Što nam učini organizacija HDZ-A


Do kraja dana očekujem da Ameri završe u plusu a shodno tome i mi sutra za njima.

Odlična procjena kolega,
samo suprotno od vas i nema zime.
Nešto ste neaktivni zadnjih dana,
Da li ste možda počeli čitati knjige pa nemate vremena za forum?
[/quote]

Čim je jučer najavio zeleni kraj u USA i zeleno danas kod nas, znao sam da će sve opet biti crveno i odmah u 09.00 povukao sam sve kupovne naloge. Samo kontra njega i dobit je zajamčena [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Do kraja dana očekujem da Ameri završe u plusu a shodno tome i mi sutra za njima.

Odlična procjena kolega,
samo suprotno od vas i nema zime.
Nešto ste neaktivni zadnjih dana,
Da li ste možda počeli čitati knjige pa nemate vremena za forum?
[/quote]

Čim je jučer najavio zeleni kraj u USA i zeleno danas kod nas, znao sam da će sve opet biti crveno i odmah u 09.00 povukao sam sve kupovne naloge. Samo kontra njega i dobit je zajamčena [thumbsup]
[/quote]
ali priznajte, da ih nema trebalo bi ih izmisliti [thumbsup]

Pozitivne vijesti iz Njemačke i Eurozone ,sad smo mi na redu [thumbsup]

http://www.vecernji.hr/biznis/hrvatska-ce-rasti-krilima-rekordnog-rasta-njemacke-clanak-178992

tesko anicrom daleko smo mi od njemacke eto imam priliku raditi u toj zemlji premda sam prije tri mjeseca radio u hrvatskoj usporedjujuci to je nebo naspram nase prsine,da nema zabune 100%sam u dionicima ali hrvatsku ceka u proljece 360000nezaposlenih a tu svaka slicnost prestaje a sem toga smo im skupa radna snaga da bi im bili interesantni,pa korupcija,nepotizam,nekonkuretnost itd


Do kraja dana očekujem da Ameri završe u plusu a shodno tome i mi sutra za njima.

Odlična procjena kolega,
samo suprotno od vas i nema zime.

[/quote]

Deca draga,

pa ovo i vrapci na grani već znaju

"GUSKE U MAGLI, I KOKOŠ U TANJURU, BABU PO TURU"

Novinari su bezobrazni.

Nakon što se Crobex koliko toliko pomaknuo..počeli su objavljivati isključivo loše vijesti-kako
bi podkrijepili kapitalizaciju malecke dobiti….
Sada kad vani indexi rastu- odbijaju objaviti pravu istinu- kako ne bi svojim brokerima-
koji rade s njihovim portfeljima pomrsili račune…..jer je veći dio njih- prodao dionice i
mora ih kupiti – još niže……/ …a vijesti super….kaj ćemo sad..gospodo NOVINARI-opet
izmišljati stranja?/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pozitivne vijesti iz Njemačke i Eurozone ,sad smo mi na redu [thumbsup]

ma na kojem redu? raste Njemačka pa je normalno da rastemo i mi, jel? kako te nije sram takve drukerske gluparije pisati, pa nije ovo forum za maloumnike!

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

New Report

Close