Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bas posljem post, i u tom momentu proleti milja i dvjesto tisuca obveznica MF u redovnom prometu..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Suker-svaki-mjesec-drzavu-zaduzi-za-1-2-milijarde-kuna?homesrclink=carousel

Ovaj i ekipa znalaca poput nogometnog suca Marića uništiše državu



@inverter
Pa zar ovo danas nije dobar povod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

koliki plus se sutra očekuje, kolega?
[/quote]
Imao sam nekih obaveza ali evo da ispunim i ove forumske.
Do kraja dana očekujem da Ameri završe u plusu a shodno tome i mi sutra za njima.

Zašto ova INA nikako ne pada ja bih malo nadokupio par stotina komada ali netko ne da ispod 1650.

Ovo danas koliko vidim kupaca nije falilo i ovo gdje su veliki minusi to je na malom broju dionica i malom prometu tako da je jasno da slijedi promjena trenda iz negativnog u pozitivni.

p.s Džemso ti mora da si negdi u javnoj upravi dok po cijele dane sjediš na forumu.


…………..Nitko nije spreman ostaviti VELIKE NOVCE …na duži rok na burzi.

A kaj Vas to cudi? U kriznim, recesijskim, depresijskim situacijama najbitnije je odrzati vlastitu likvidnost. S obzirom da se u nasem tunelu ne nazire svjetlo (osim mozda od brzog vlaka koji ce nas zgazit), ljudi su oprezni. A i nezanemariva kolicina love je otisla van na likvidnija trzista gdje se, izmedju ostalog, moze ulagati i u commoditiese sto kod nas ne postoji.

daj začepi

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zašto ova INA nikako ne pada ja bih malo nadokupio par stotina komada ali netko ne da ispod 1650.

Kolega Barba, meni ste postali kupnju na 1710kn i kako vam se to čini super kupnja.
Poznavajući vas kolega vi ste sigurno prodali na 1670kn.

26.11.2010 - Dan D

http://www.jutarnji.hr/dok-je-glavnu-rijec-u-vladi-vodio-sanader–drzava-ostecena-za-1-39-milijardi–kuna/877262/
…i na kraju svi,ili možda i nitko,krivi a dr.Ivo svetac koji o ničem pojma nema…baš smo banana država [cry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Trebat će opet masu vremena da se skupe dionice na dnu…… a indexe vani , rast ili pad. iskoristiti
će oni koji to znaju – NOVINARI I NJIHOVI BROKERI, pravvovremenom objavom na pravi način,
selekcijom vijesti- filtriranjem detalja- ovisno koja djelatnost im treba za kapitalizaciju.

Još uvijek , osim nekolicine novinara- nemamo podatke o stvarnom vlasništvu dionica – NOVINARA
I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Trebat će opet masu vremena da se skupe dionice na dnu…… a indexe vani , rast ili pad. iskoristiti
će oni koji to znaju – NOVINARI I NJIHOVI BROKERI, pravvovremenom objavom na pravi način,
selekcijom vijesti- filtriranjem detalja- ovisno koja djelatnost im treba za kapitalizaciju.

Još uvijek , osim nekolicine novinara- nemamo podatke o stvarnom vlasništvu dionica – NOVINARA
I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI.


podrzavam kaj pisete, samo treba znati da u danasnje vrijeme zarada i ovisi o vijesti koju imas u rukama prije svih…nazalost dovoljni su i dijelici sekunde da za nas ona bude "stara vijest"..
nazalost nisam u tom zacarnom krugu da imam privilegij nekaj cut il’ procitat izmedu redaka, a opet s druge strane smatro bih se blesanom da to ne iskoristim…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Hrvatska ima javni dug skoro kao Slovenija i Srbija zajedno!

SRBIJA je objavila danas da je njen ukupni javni dug 10,8 milijardi eura. Prema službenim podacima Privredne komore Srbije odnos između ukupnog javnog duga i bruto domaćeg proizvoda (BDP) dostigao je 32,7 posto, dok su prema istim podacima ukupne direktne obaveze po javnom dugu dostigle 9,21 milijuna eura, a indirektne 1,59 milijuna.

Slovenija, Srbija i Crna Gora s manjim udjelom duga u BDP-u

Jučer su objavljeni podaci prema kojima je ukupni dug Hrvatske krajem prvog tromjesečja dosegao 120,2 milijarde kuna, što predstavlja 36,2 posto BDP-a. Prema toj računici Hrvatska ima gotovo dvostruko veći javni dug od Srbije te osjetno veći udjel duga u BDP-u.

Slovenija također bilježi manji javni dug, a prema posljednjim službenim podacima on iznosi 12,5 milijardi eura, a udio u BDP-u je 34,9 posto. Javni dug Crne Gore je 1,1 milijardi eura , što je oko 35 posto procijenjenog BDP-a.

Srbija koja je zbog loše financijske situacije zatražila pomoć MMF-a objavila je kako je unutrašnji dug po direktnim obavezama dostigao 4,1 milijardu eura, dok vanjski iznosi 5,1 milijardu, što je mnogo manje nego Hrvatska. Srbija je do sada od stand-by aranžmana s MMF-om iskoristila oko 1,3 milijarde eura odobrenih u sklopu 2,9 milijarda eura ukupnog aranžmana.

Srbija u travnju izašla iz recesije, Hrvatska možda izlazi sljedeće godine

Kada pogledamo projekcije za BDP za ovu godinu dolazimo do podatka da će susjedna Srbija ove godine imati rast BDP-a od 1,5 posto, dok će Hrvatska imati taj isti postotak – ali u minusu.

Srbija je, ako niste znali, u travnju izašla iz recesije, što je potvrdio tamošnji državni zavod za statistiku. Rast bruto domaćeg proizvoda (BDP) susjedne države u prvom tromjesečju ove godine bio jedan posto veći nego u istom razdoblju 2009. godine, dok se za Hrvatsku tek sljedeće godine predviđa izlazak iz recesije.

Ako je kriza uvezena, zašto drugi izlaze, a Hrvatske ne?

Budući da čelništvo HDZ-a s Jadrankom Kosor zna često reći kako je gospodarska kriza zapravo uvezena u Hrvatsku slijedom gospodarskih prilika u svijetu, za sada je izostalo suvislo obrazloženje zašto se Hrvatska najsporije oporavlja od zemalja u okruženju.

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Do kraja dana očekujem da Ameri završe u plusu a shodno tome i mi sutra za njima.

Odlična procjena kolega,
samo suprotno od vas i nema zime.
Nešto ste neaktivni zadnjih dana,
Da li ste možda počeli čitati knjige pa nemate vremena za forum?

“A man's got to do what a man's got to do”

Ajme i Pounje je krenulo. To je totalni signal. [lol]

who dares, wins

New Report

Close