Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A čuj zrno po zrno pogača…..

Tako to obično krene pa se onda zakotrlja lavina i zatrpa sve na bidu

Pa onda moraju zvati Gorsku službu spašavanja

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

http://seebiz.eu/hr/burze/srpanj-na-zagrebackoj-burzi-blagi-zadah-optimizma,87423.html

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/sever-pise-popijacu-ustavni-sud-nigdje-ne-spominje-granicu-od-65-godina!,87427.html

Danas potvrda da se obijamo od dna [proud]

eto na krilima dobrih rezultata građevina leti u nebo
a brodari u minusu pa će plako dole ?!
jebemti našu burzu [cry]

mi smo ipak zemlja slučaj


Danas potvrda da se obijamo od dna [proud]

Teško ako Ameri napadu Iran odošmo mi u rovove a sve spremo


Danas potvrda da se obijamo od dna [proud]

Sutra vrlo lako moguć rast i preko 3%.

Na LKPC izgleda da se sprema broboj 1700.

sprema se proboj na svim dionicama ,ovo je tek uvertira


sprema se proboj na svim dionicama ,ovo je tek uvertira

je, kako da ne, s 10 komada HT-a skinutih s aska crobex je skočio s +0,3 na +0,7%… o bijednom prometu od 6,5 milja kuna na ZSE uopće ne treba trošiti riječi,,dobro je neko rekao: tuga i jad na ZSE

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet rasprave!!!



sprema se proboj na svim dionicama ,ovo je tek uvertira

je, kako da ne, s 10 komada HT-a skinutih s aska crobex je skočio s +0,3 na +0,7%… o bijednom prometu od 6,5 milja kuna na ZSE uopće ne treba trošiti riječi,,dobro je neko rekao: tuga i jad na ZSE
[/quote]
horor.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Mene krenulo na širokom frontu. Sad ne kužim je li to za istać ili je neki lažnjak. Najbolje mi ide kad u opće ne pratim.

who dares, wins

Više ni ne palim gledalicu postavim nalog na bid ili ask i šta bude. Svaki put kad buljim u live trgovanje najčešće izgubim dan a da ništa ne napravim a dosta često me jaki ask ustrtari povučem nalog sa bida a ono bam nastane raspašojka po asku a meni gorak okus u ustima.

New Report

Close