Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega SLK…molio bih vas uslugu…naime, ovaj vas avatar…me…dekoncentira, pa ako vam nije tesko…[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

himr izgleda nema granice…


Kolega SLK…molio bih vas uslugu…naime, ovaj vas avatar…me…dekoncentira, pa ako vam nije tesko…[smiley11]

[smiley2][smiley2] Istina

you think your special you do, i can see it in your eyes

tenkista:

Gledam Ledu prije dva dana po 6000 kn i zaboravim za njega. zašto nas
ekipa s foruma ne podsjeti na takvu dionicu a ne stalno na jedne te
iste. Pa nek se početnici sad zamisle malo. I općenito za Todorićeve
dionice se uvijek jako malo pisalo a otišle su drastično gore. jedino
mi još preostalo Belje. Pisalo se je puno ali je dugo bilo na mjestu pa
su se ljudi čudili i pisali. To je OK. Kasno mi sad za Ledu…e,
budalo!

jesam, podsjetio sam, ali nisu se mnogi obazirali [smiley2]

ti procjeni jel ti kasno, mi idemo preko 10.000

Kolega bez uvreda, koja dionica nije pala nakon blokada prema gore za najmanje jednu prema dolje(mislim u apsolutnom iznosu). Bit će to još i po
7000 kn, no ja neću ući ni po toj. Jedino ako se u padu tržišta vrati na 5,6 što nebi bilo nikakvo čudo. Jel tako kolega, pa nismo od jučer na burzi? [smiley2]

ISTT,isti kupuje i prodaje,hoće li i danas biti uspješan[smiley1]

E PA NE MOGU VIŠE MIJENJAT AVATARE!
Stavim Nikolinu P. i preko nje “I ♥ korekcija”, ne valja. Stavim ovaj ne valja…Da stavim Vlatku “Fishface” Pokos, pa da nitko ne gleda? [smiley1]

Osim toga, zašto vam toliko križ smeta? [smiley2]

No respect

stavi ljubicu lalić [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Jel moguće da nema transakcije na ATM više od pola sata?

I meni je zadnja ABPR od 11:14.

No respect


E PA NE MOGU VIŠE MIJENJAT AVATARE! Stavim Nikolinu P. i preko nje “I ♥ korekcija”, ne valja. Stavim ovaj ne valja…Da stavim Vlatku “Fishface” Pokos, pa da nitko ne gleda? [smiley1] Osim toga, zašto vam toliko križ smeta? [smiley2]

Ne smeta meni kriz…dapace…nego…nekako mi budi drage uspomene 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Naravno da je moguće. Ionako su tamo ( uglavnom ) druga liga istok.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

NE radi ATM, provjereno 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close