Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hehehe, ajde neka netko čeka i na (minus) -1000 [lol]
Što više takvih očekivanja, to bolje za Crobex, jer kad shvate da vlak iz postaje kreće bez njih, navalit će na dionice i nastat će stampedo. Samo vlak ima ograničen broj sjedala, ne mogu svi stati unutra.
Malo metaforike, ali nerijetko viđeno i u prošlosti.

Da, i brodari i građevinci tj. jedne od bitnijh sastavnica crobexa teško da više mogu puno niže, sve miriše na rast, iako će najmanji rast opravdano imati građevinci

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Hehehe, ajde neka netko čeka i na (minus) -1000 [lol]
Što više takvih očekivanja, to bolje za Crobex, jer kad shvate da vlak iz postaje kreće bez njih, navalit će na dionice i nastat će stampedo. Samo vlak ima ograničen broj sjedala, ne mogu svi stati unutra.
Malo metaforike, ali nerijetko viđeno i u prošlosti.

Da, i brodari i građevinci tj. jedne od bitnijh sastavnica crobexa teško da više mogu puno niže, sve miriše na rast, iako će najmanji rast opravdano imati građevinci
[/quote]

Ja bih se čak okladio da će imati najveći rast jednom kad odlete katapultom.

[i]Volatile Ass as an Asset Class[/i][emo_funta][emo_dolar][emo_euro]


Hehehe, ajde neka netko čeka i na (minus) -1000 [lol]
Što više takvih očekivanja, to bolje za Crobex, jer kad shvate da vlak iz postaje kreće bez njih, navalit će na dionice i nastat će stampedo. Samo vlak ima ograničen broj sjedala, ne mogu svi stati unutra.
Malo metaforike, ali nerijetko viđeno i u prošlosti.

Takvi što čekaju, nikad neće kupiti. Jednostavno, nikada se neće ohrabriti i ući u dionice i zaraditi (ali ni izgubiti) jer nikada im se faktori neće poklopiti. Takvi su ulagali u fondove na Crobexu 5400, i prodavali udjele u panici na 1300…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Na rast prihoda do neprepoznatlljivosti, mislila sam, James, točno – na građevinski sektor. Sjetimo se
Ingre, njenih odličnih poteza na području financijskih ulaganja, i dobrih prihoda koji su i napuhali
cijenu dionice. Slično je i sa Tehnikom , Dalekovodom, Viaduktom…..
Ipak, se u to vrijeme najviše zaradilo na dobrim plasmanima kapitala…..
Sad su te firme razgolićene…na kruhu i vodi….ali, doći će drukčija vremena kad se poslože
dugovno-potražne strane… ja to vidim po sebi- trebam još oko 6-12 mjeseci rada….i opet
sam u poduzetničkom zaletu….iako bi mi predloženi meni- koristio za bolju zdravstvenu sliku…. [thumbsup]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ljudi koji dižu paniku su u kešu i htjeli bi sve po " 12 kn " ali im to ne ide za rukom pa su nervozni! Danas im nije pošlo za rukom a siguran sam da neće ni sutra! Moja vizija!

[color=blue][/color]vizionar

ne znam ….nekima bi ovdje ocito trebalo sve u detalje crtat….20 milja prometa, tri uzastopna dana rasta, probili otpor na 1850 i zatvorili iznad 1860…

Scio me nihil scire

Otkaz za 40 nastavnika, studentima poništavaju ocjene?
Zagrebački rektor prof. dr. Aleksa Bjeliš početkom tjedna od nove fakultetske uprave pismeno je zatražio pokretanje etičkih i stegovnih postupaka protiv svih osoba odgovornih za protuzakonit rad Međunarodne ljetne škole….

Jel ima koji menadžer u mirovinskim i inim fondovima koji je završio ljetnu školu. Osjeća se nervoza na burzi. [lol] [lol] [lol]




Hehehe, ajde neka netko čeka i na (minus) -1000 [lol]
Što više takvih očekivanja, to bolje za Crobex, jer kad shvate da vlak iz postaje kreće bez njih, navalit će na dionice i nastat će stampedo. Samo vlak ima ograničen broj sjedala, ne mogu svi stati unutra.
Malo metaforike, ali nerijetko viđeno i u prošlosti.

Da, i brodari i građevinci tj. jedne od bitnijh sastavnica crobexa teško da više mogu puno niže, sve miriše na rast, iako će najmanji rast opravdano imati građevinci
[/quote]

Ja bih se čak okladio da će imati najveći rast jednom kad odlete katapultom.
[/quote]
I sada je efekt HG Spota moguć na jednoj od njih, ali govorim o realnom i utemeljenom rastu

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Vidi ti to sad, završiš fakultet i onda ti oduzimaju diplomu…teško zasluženu na nekom otočiću, kod nekog profesora, na nekoj ljetnoj školici…pih

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


ne znam ….nekima bi ovdje ocito trebalo sve u detalje crtat….20 milja prometa, tri uzastopna dana rasta, probili otpor na 1850 i zatvorili iznad 1860…

a sutra ćemo završiti u crvenome, ispod otpora na 1850…a što onda? [yawn]

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/mol-prodaje-palacu-ina-naftaplina-i-otpusta-1300-zaposlenika-ine,87183.html

sve se čini da INA završiti kao i pliva a da je dragičević novi čović

a št će sad reći analitičari koji kažu skupljate HT. to je samo zbog dividende ili koji je drugi razlog?

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/ht-neto-dobit-u-pola-godine-smanjena-24%2c7%25%2c-marza-pala-na-42%2c6%25,87168.html

New Report

Close