Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da će se ipak u finišu zacrvenjet.

KOlega SLK, ovo mi je najdraza slika …mislim…vas avatar…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Dečki ajmo nešto zbarit a ne buljit u tuđe avatare.

Jedan prigodni :

Izvjesni muškarac ulazi s prelijepom, mladom ženom u draguljarnicu i skupa s njom odabere dragulja i drugog nakita u vrijednosti većoj od
50.000 eura. Kad je trebalo platiti, muškarac je izvadio ček i na njega napisao ukupnu sumu.

Prodavač je bio zbunjen i nepovjerljiv, jer je čovjeka po prvi puta u životu vidio. Ovaj je opazio prodavačevo dvoumljenje, pa mu reče:

‘Brine Vas da li ček ima pokriće? U redu, ovako ćemo – budući da je danas petak i već su sve banke zatvorene, zadrzite ček i nakit do
ponedjeljka. U ponedjeljak, nakon što unovčite ček, pošaljite dragulje gospodični! Slažete li se?’

Prodavaču je laknulo. U ponedjeljak, kad je krenuo unovčiti ček, otkrio je da ček ipak nema pokriće. Istog trena je nazvao gospodina,
koji mu reče:

‘Ček slobodno bacite! Već sam ju povalio…’

[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Dobar.

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe
Idemo , jesmo li u europi ili::::::::::………….!![smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Opet čiščenje aska na Zvijezdi, jel to opet skrbnički HPB čisti Kirbyjem, pitam se?[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Bravo za LEDO[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Gledam Ledu prije dva dana po 6000 kn i zaboravim za njega. zašto nas ekipa s foruma ne podsjeti na takvu dionicu a ne stalno na jedne te iste. Pa nek se početnici sad zamisle malo. I općenito za Todorićeve dionice se uvijek jako malo pisalo a otišle su drastično gore. jedino mi još preostalo Belje. Pisalo se je puno ali je dugo bilo na mjestu pa su se ljudi čudili i pisali. To je OK. Kasno mi sad za Ledu…e, budalo!

Čini se da nema više MLDN ispod 350 🙂

Kupnja – “MLDN-R-A” Prodaja – “MLDN-R-A”
Količina Cijena Količina Cijena
70 330,00 25 347,00
58 328,12 25 348,00
150 316,00 25 348,50
618 313,02 36 348,95
55 312,00 27 348,96

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ledo na rubu blokade, što ćemo sad [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Gledam Ledu prije dva dana po 6000 kn i zaboravim za njega. zašto nas
ekipa s foruma ne podsjeti na takvu dionicu a ne stalno na jedne te
iste. Pa nek se početnici sad zamisle malo. I općenito za Todorićeve
dionice se uvijek jako malo pisalo a otišle su drastično gore. jedino
mi još preostalo Belje. Pisalo se je puno ali je dugo bilo na mjestu pa
su se ljudi čudili i pisali. To je OK. Kasno mi sad za Ledu…e,
budalo!

jesam, podsjetio sam, ali nisu se mnogi obazirali [smiley2]

ti procjeni jel ti kasno, mi idemo preko 10.000

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Kud sam gljedo, kud sam gljedo, ode moje sljadoLEDO. [smiley11]

No respect

New Report

Close