Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


idemo prema 2000 bodova

kada ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



idemo prema 2000 bodova

kada ?
[/quote]

iduće godine [thumbsup]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

71.022.744,06 kn ukupni promet
23.565.756,61 kn redovni promet
47.456.987,45 kn instit promet
[undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dakle hpf će ipak jednim dijelom izlazit i preko burze, al im gori pod nogama

Ukupni redovni promet cca. 24.000.000 kn.
Zbroj prometa po dionicama znatno manji.
Gdje je razlika ?

Ivica Todorić: Agrokor nije generator nelikvidnosti!

Opovrgnuo je da je Agrokor najveći generator nelikvidnosti u zemlji navodeći kako koncern ispunjava sve obveze prema državi te kako nisu dužni ni prema poslovnim partnerima.

Prije par dana dug svih naših kompanija prema državi bio je nula, a što se tiče poslovnih partnera s njima surađujemo dugo godina pa bi bilo nevjerovatno da im dugujemo, kazao je.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/todoric-agrokor-nije-generator-nelikvidnosti!,85466.html


Ukupni redovni promet cca. 24.000.000 kn.
Zbroj prometa po dionicama znatno manji.
Gdje je razlika ?

velik dio prometa obveznicama ubačen je pod redvan promet dionicama. npr. RHMF-O-203-E imala je u jednoj transakciji promet preko 7,2 mil.kuna, a to je uračunato pod redovan promet dionicama itd.
.manipulacijama nikad kraja [angry]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Je l’ ovo počela ofenziva?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"




idemo prema 2000 bodova

kada ?
[/quote]

iduće godine [thumbsup]
[/quote]
ma dajte valovi dolaze ne možemo mi biti jedina rijaka ponornica eto rok do 01,o8 crobex 2070 bodiča pusa

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

A vidi ovoga glumca i blefera na LKPC sada postavio 80 komada a kada je jutros Jazidžija Marko nudio ono jada što mu je bilo ostalo nigdi nikoga.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/kosor-veliki-lopovi-najbolje-razumiju-kada-ih-se-udari-po-dzepu,85470.html

kupujte hrvatsko i s popustom nečete nigdni nači ovaj diskont u svitu em koš zaradite minimalno 60% u par miseci ladeći jaja

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close