Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stručnjaci predviđaju pozitivan razvoj tržišta kapitala u Hrvatskoj

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b8996b19-a8d6-4dd6-8641-4255cf3aec66&ref=rss [smiley7]

Only God, Muammar and Libya!

Slab promet danas, mislim da ćemo ostat ispod 100 milja

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ja se trudim da nikome poštenom i neiskusnom ne uzmem…

no uvijek će biti onih koji jednostavno neke stvari ne mogu čuti ili ne žele jer su nadobudni ili bahati… takvima mi nije problem uzeti…

za Srbiju sam već svoje rekao – rađe onog trenutka kada mi budemo kontrolirali njihov kapital

nema mi druge nego se zae..ti

kakvi su ovo paketi od 25 komada na Mladini???

nema mi druge nego se zae..ti

To su vjerojatno zaostaci nekog navlakača koji ih nije na vrijeme stornirao [smiley2]

Mladina prešla u lagano vodstvo:

Belje 335 – Mladina 336

[smiley11]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


je l ko od vas imao pusku u ruci kad je trebalo? il sam sam? …

Nisi sam, ja imao kalašnjikov.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Kaj je sa ovim Hupz ? Jel Leki pozlilo pa je prebačen u bolnicu ili se neki Hotel srušio?
Sve više gostiji….. [smiley8]

topi se crobex nešto.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


topi se crobex nešto.

??

Bio je padao između podne i 2 a nakon 2 opet ide prema gore i mogao bi završiti iznad 5,000

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ah sorry … nije me bilo pored komp par sati a upamtih vrijednost preko 5000.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Povezivanje podmorskim kabelom Hrvatske i Italije[smiley2]
Sory kriva tema!![smiley16]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

INA je najviše odgovorna. Kako god okreneš dobro su je srušili.

New Report

Close