Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zoltan Aldott: Što bi Ina s Podravkom? To je za nas "sića"

Trenutačni je Inin dug državi riješen, ali ukupni je financijski dug 10-ak milijardi kuna. Od tog iznosa Ina je dvije milijarde kuna dužna Molu, a ostatak bankama, izjavio je Zoltán Áldott, predsjednik Uprave Ine,

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/aldott-sto-bi-ina-s-podravkom%3f-to-je-za-nas-sica,85328.html

james bon crobex -0.07 i ne mrda ima po ure kojom matematičkom alkemijom su ovo postigli haha

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ipak ostajemo iznad 1800 [thumbsup]

na slabim je to temeljima kolega .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Što je ovo na LKPC, provokacija?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Što je ovo na LKPC, provokacija?

lp


Ponuda za one koji se žele riješiti, nalog nije moj ali znam čiji je.



Ma kakva Grčka, pa što je vama, koliko smo mi udaljeni od Grčke.
Da bi se razumjelo što je dug i kako ga tretirati, treba znati od kojih je komponenti i u kolikom omjeru dug sastavljen.

lp

evo najbitnijih detalja duga, podaci iz ožujak 2010.:

dug središnje države : – mlrd kn 116
vanjski dug : – mlrd kn 320

(sada je situacija još i gora )

http://hgk.biznet.hr/hgk/tekst.php?a=b&page=tekst&id=378
[/quote]

dug države stravično se povećava [huh]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Sve to treba suknuti po bidu, sad je dva puta po 50 komada, to su sve glumci..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Što je ovo na LKPC, provokacija?

lp


Nije ostalo još puno dana evo i druge pedesetke.



Što je ovo na LKPC, provokacija?

lp


Nije ostalo još puno dana evo i druge pedesetke.
[/quote]

mahati cete Vi gacama na stapu , cini se…

ako treba pomoc u trazenju stapova – imam prijatelja koji je otvorio novi ducan sa stapovima za inestitore u LKPC.

[smiley]

@plavi i barbastari
Sry što upadam, ali bilo bi fer da komentare za LKPC-R-A objavljujete na temi LKPC-R-A, jer ovako ispadate čisti drukeri.


@tigrus

Daj mi adresu dućana tog tvog prijatelja i broj telefona. Imam nešto gaća, ali nemam štap, a ne znam gdje bih ga kupio ! Jel primaju kartice ?

halfte trinken, halfte Šarcu geben



@plavi
i barbastari
Sry što upadam, ali bilo bi fer da komentare za LKPC-R-A objavljujete na temi LKPC-R-A, jer ovako ispadate čisti drukeri.


@tigrus

Daj mi adresu dućana tog tvog prijatelja i broj telefona. Imam nešto gaća, ali nemam štap, a ne znam gdje bih ga kupio ! Jel primaju kartice ?

ne zove li se ova rubrika "Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala" !
Pusti kolege da pisu pozitivno ili negativno a na koncu zar je pojava 100 kom na kupnji LKPC neki iznos!??

New Report

Close