Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pridružujem se gore izrečenom razmišljanju, nema šanse da ja sudjelujem u razvoju srpskog gospodarstva..[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Nešto nam se umorila prodaja na TNSA.
Danas se skida samo sa aska.

Međimurska banka se fino zeleni…[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Međimurska banka se fino zeleni…[smiley1][smiley2]

Da ne kupuje Aureus ?
Izgleda ništa od korekcije.


Opet čiščenje na Zvijezdi u jednom nalogu pobrano 19 komada sa aska. Kirby.[smiley2]

Što li ga čisti ovaj Kirby na Zvijezdi, još samo 6 komada do 16 000.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Janaf danas u plusu 20% a svi šute? Kako to? Ili ste svi zakasnili.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Janaf danas u plusu 20% a svi šute? Kako to? Ili ste svi zakasnili.

Sunčamo se……….kad odradi još 30-40% ćemo se javiti..
Može?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

je l ko od vas imao pusku u ruci kad je trebalo? il sam sam? neka se ne uvrijedi niko.. moj novac nece ovo.. nece ono.. razvijati.. pomagati.. ma daj molim vas.. koje su to bedastoce? pogledajte kroz povijest.. biznis ne pozna zemljopisne granice i vjere i nacionalnosti.. bitan je RUC..

i ne posjuedujem nikakve dionice van HR.. al opet..

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

btw. dosao sam napisati da je na thnk proslo 300kom od jednom po 10400.. dobar znak…

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

Greenspanova predviđanja za Kinu ipak pretjerana?

Većina stručnjaka se slaže da ukoliko i dođe do “dramatičnih kontrakcija” kineskih dionica, to najvjerojatnije neće ugroziti međunarodnu ekonomiju

http://www.poslovni.hr/44232.aspx smiley7

Only God, Muammar and Libya!


je l ko od vas imao pusku u ruci kad je trebalo? il sam sam? neka se ne uvrijedi niko.. moj novac nece ovo.. nece ono.. razvijati.. pomagati.. ma daj molim vas.. koje su to bedastoce? pogledajte kroz povijest.. biznis ne pozna zemljopisne granice i vjere i nacionalnosti.. bitan je RUC.. i ne posjuedujem nikakve dionice van HR.. al opet..

moj prijatelj je u manje od godinu dana na beogradskoj berzi zaradio 300% i mislim da je svaki komentar tipa “ja ne želim sudjelovati u razvoju srpskog gospodarstva” sasvim suvišan… a kad meni dionice u HR odrade svoje, naravno da ću i ja potražiti bolje tržište…


a kad meni dionice u HR odrade svoje, naravno da ću i ja potražiti bolje tržište…

Apsolutno se slažem,svak ima pravo na svoej i to je to.Nebitno da li je to Srbija,Crna Gora…xy…. Mislim da nitko tko je uložio vani,nije uložio radi razvoja gospodarstva te zemlje,nego radi vlastitog profita…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close