Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Iskreno, fućka mi se za srbiju i što će se tamo dogoditi, moj novac tamo nikad neće otići i pomagati razvoj njihove burze i gospodarstva. Previše zla i razaranja su kod nas i u Bosni izazavali, a da bih i jednu suzu ispustio kad bi oni s Kosovom prošli ono što su nama napravili u nekoliko ratnih godina. Previše su ovdje boli, smrti i plača nanijeli da bih sada sve zaboravio i gledao kroz prizmu novca. Tko to može, neka mu. Ja neću.

Pametno razmišljanje za jednog investitora, samo ne znam kako ćeš objasniti silnim HR fondovima i hrvatskim građanima koji su tako kupovali ili kupuju. Da je bilo zla bilo je, to nitko ne osporava, da su radili strahote to svi znamo, ali i da su prilike drugačije to također svi znamo. Da je nemoguće zaboraviti prošlost to stoji.
Međutim, ako ja vidim neku dobru priliku za zaradu ne vidim kako ja pomažem njihovom razvoju, baš nikako, osim što mogu malčice podići tržišnu kapitalizaciju. Može objašnjenje?

Ne zanima me tko od naših tamo kupuje ili će kupovati niti im ja trebam bilo šta objašnjavati. Ja ih ne osuđujem, ali meni moj osjećaj morala ne dozvoljava da tamo trgujem. Ne mogu niti želim zaboraviti kakva su zla ovdje napravili i sad sve zaboraviti zbog zarade. Novac nije niti smije biti (bar meni) mjerilo vrijednosti u životu.

Ignore: KressoM, delux


Iskreno, fućka mi se za srbiju i što će se tamo dogoditi, moj novac tamo nikad neće otići i pomagati razvoj njihove burze i gospodarstva. Previše zla i razaranja su kod nas i u Bosni izazavali, a da bih i jednu suzu ispustio kad bi oni s Kosovom prošli ono što su nama napravili u nekoliko ratnih godina. Previše su ovdje boli, smrti i plača nanijeli da bih sada sve zaboravio i gledao kroz prizmu novca. Tko to može, neka mu. Ja neću.

samo neka susjedu crkne krava, jel?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


samo neka susjedu crkne krava, jel?

Ako nešto ne razumiješ, bolje ne komentiraj.

Ignore: KressoM, delux

SLK,aj pošalji avatar sa ostatkom na PM
[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

super24:

samo neka susjedu crkne krava, jel?

Ako nešto ne razumiješ, bolje ne komentiraj.


razumijem ja, samo se ne slazem

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


avax10:

super24:

samo neka susjedu crkne krava, jel?

Ako nešto ne razumiješ, bolje ne komentiraj.

razumijem ja, samo se ne slazem

Evo ga, evo ga… već se svađa. [smiley2][smiley2][smiley2]

A jučer je maturir’o…

No respect


avax10: ” super24: ” samo neka susjedu crkne krava, jel? ” Ako nešto ne razumiješ, bolje ne komentiraj. ” razumijem ja, samo se ne slazem

A s kojim dijelom mog posta se ne slažeš?

Ignore: KressoM, delux

Crobex ponovo prešao 5000.[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


” Evo ga, evo ga… već se svađa. [smiley2][smiley2][smiley2] A jučer je maturir’o…

haha… pa čim zakorače u svijet odraslih odmah ispucavaju ono što do tada nisu mogli [smiley2][smiley2][smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Hip hop na Ingri, evo stanja:
Kupnja od 39 000 – 51 komad
od 40 000 – 15 komada

Prodaja do 50 000 – 36 komada

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Putin radi čuda….bit će nešto od tog Janafa

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close