Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A gdje danas?
A dolje, gdje drugdje?

Oni od prekjučer bi danas mogli shvatiti da to ide dolje, pa će se pošto poto riješiti dionica, gubitak će biti prihvatljiv.
Ali zato se uvijek može pohvaliti, posebno u ženskom društvu da si fakin koji sudjeluje na tržištu kapitala.

[smiley]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A gdje danas?
A dolje, gdje drugdje?

Oni od prekjučer bi danas mogli shvatiti da to ide dolje, pa će se pošto poto riješiti dionica, gubitak će biti prihvatljiv.
Ali zato se uvijek može pohvaliti, posebno u ženskom društvu da si fakin koji sudjeluje na tržištu kapitala.

[smiley]

lp


plavi;
svida mi se ovj tekst, prvi dio tako, tako, al’ za drugi 100 (stotica) [cool]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



A gdje danas?
A dolje, gdje drugdje?

Oni od prekjučer bi danas mogli shvatiti da to ide dolje, pa će se pošto poto riješiti dionica, gubitak će biti prihvatljiv.
Ali zato se uvijek može pohvaliti, posebno u ženskom društvu da si fakin koji sudjeluje na tržištu kapitala.

[smiley]

lp


plavi;
svida mi se ovj tekst, prvi dio tako, tako, al’ za drugi 100 (stotica) [cool]
[/quote]

Ipak za sada samo – 0,61.
Očekivao sam barem 1,5 % u minusu, pa EU je oko 1,5 % minusa.
Ja imam puno dionica, ali sam samo objektivan.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Situacija nejasna. Šta je sa ovim brodarima? Da uljetim negdje pa da se zajedno suosjećamo?

who dares, wins

jel to građevinari drže balast brodarima da se C10 ne skupi na C5 [rolleyes]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Šta ti je C? Neki eksploziv?

who dares, wins

Ipak za sada samo – 0,61.
Očekivao sam barem 1,5 % u minusu, pa EU je oko 1,5 % minusa.
Ja imam puno dionica, ali sam samo objektivan.

lp
[/quote]
ima se vremena da prebacimo 1,5 nego kak ce se nadalje razvijati situacija?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Za Plavog: Ženskoj to nesmiješ reći jer misli da je u pitanju kladionica i onda si zgorel…ja o tome šutim jer čim zinem ženska me ostavi. [wink]

Jedini razlog zašto se uvodi isplata na žiro je da preko njega (jer ima te ovlasti) porezna uprava može gledati primanja (sumirati ih…) pa u slučaju da požele provjeriti porijeklo imovine (iz nekog razloga…) mogu usporediti sve vaše prihode sa imovinom koju kupujete pa da vide imate li za nju pokriće ili je nešto sumnjivo.

budući da sve isplate idu preko SKDD, uvijek je moguće raditi kontrolu priihoda od dividendi na jednom mjestu

ovo je samo nepotrebna zajebancija i maltretiranje

ja nemam žiro račun i sad ga trebam otvarati radi jedne ili pet uplata godišnje


Šta ti je C? Neki eksploziv?

Ako će nas i na temi komentari trgovanja maltretirati sa EWT i sličnim " analizama ", onda kvragu sve..
C bi mogla biti oznaka za C-dur možda. To je tako u " analizama " tehničkim, svira se onako kako svirač želi.

[smiley]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




A gdje danas?
A dolje, gdje drugdje?

Oni od prekjučer bi danas mogli shvatiti da to ide dolje, pa će se pošto poto riješiti dionica, gubitak će biti prihvatljiv.
Ali zato se uvijek može pohvaliti, posebno u ženskom društvu da si fakin koji sudjeluje na tržištu kapitala.

[smiley]

lp


plavi;
svida mi se ovj tekst, prvi dio tako, tako, al’ za drugi 100 (stotica) [cool]
[/quote]

Ipak za sada samo – 0,61.
Očekivao sam barem 1,5 % u minusu, pa EU je oko 1,5 % minusa.
Ja imam puno dionica, ali sam samo objektivan.

lp
[/quote]
ima vremena ,ima…..

čekamo još ritualno zamlaćivanje HT-a u crni minus pa onda adio ko zna kad ko zna gdje [sealed]

New Report

Close