Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

alien je u pravu, a vi ostali kao da pišete o nekoj dalekoj zemlji a ne srbiji. pa valjda imate dovoljno pameti da zaključite da se u svijetu ratovi događaju samo tamo gdje ameri požele. a ovdje ratova više neće biti, osim možda zvjezdanih.


alien je u pravu, a vi ostali kao da pišete o nekoj dalekoj zemlji a ne srbiji. pa valjda imate dovoljno pameti da zaključite da se u svijetu ratovi događaju samo tamo gdje ameri požele. a ovdje ratova više neće biti, osim možda zvjezdanih.

Jedan je vec poceo: Vlatka Pokos vs Radeljak
[smiley2][smiley2]


Ma koji mrkli rat? Protiv koga bi oni? Protiv KFOR-a? Cime? Nemojte biti smijesni. Pas koji laje ne grize, a njima je samo jos lajanje preostalo jer im zubi poispadase odavno.

Nitko ne govori o otvorenom ratu, ali da bi moglo biti nemira, padanja vlada, sukoba pa i terorizma, više je nego moguće. O efektima toga na njihovu burzu ne treba objašnjavati.

Ignore: KressoM, delux


” Nitko ne govori o otvorenom ratu, ali da bi moglo biti nemira, padanja vlada, sukoba pa i terorizma, više je nego moguće. O efektima toga na njihovu burzu ne treba objašnjavati.

Na to sam i mislio….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

ako vi tako kažete…

sve kroz prizmu novca..[smiley3] ajmo mi pozeljeti da rata ne bude tek tolko, zbog mira, a ne novca[smiley11]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Američka ručica je na Kosovu zbog lakše kontrole mira u Makedoniji i
problema sa tamošnjim Albancima.
Srbi mogu režati,no Kosovo je odrađeno i za Srbe izgubljeno.
Nema nemira,možda malo galame i protesta i to je sve,ne brinite…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


sve kroz prizmu novca..[smiley3] ajmo mi pozeljeti da rata ne bude tek tolko, zbog mira, a ne novca[smiley11]

Potpisujem u potpunosti


super24:

sve kroz prizmu novca..[smiley3] ajmo mi pozeljeti da rata ne bude tek tolko, zbog mira, a ne novca[smiley11]

Potpisujem u potpunosti

I ja. Dosta je bilo u ovih 20 godina.

Zapravo, sve je tamo i započelo, pa sada tamo mora valjda i završiti. Mirom.
[smiley10]

No respect


super24: ” sve kroz prizmu novca..[smiley3] ajmo mi pozeljeti da rata ne bude tek tolko, zbog mira, a ne novca[smiley11] ” Potpisujem u potpunosti

potpis i od mene

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


alien je u pravu, a vi ostali kao da pišete o nekoj dalekoj zemlji a ne srbiji. pa valjda imate dovoljno pameti da zaključite da se u svijetu ratovi događaju samo tamo gdje ameri požele. a ovdje ratova više neće biti, osim možda zvjezdanih.

Opet se slažem s Caymanom, vi vidite samo ono što sanjate, a snovi nisu realnost, ono su želje i strahovi. Ne želi drugome ono što se bi ne želiš.

Iskreno, fućka mi se za srbiju i što će se tamo dogoditi, moj novac tamo nikad neće otići i pomagati razvoj njihove burze i gospodarstva. Previše zla i razaranja su kod nas i u Bosni izazavali, a da bih i jednu suzu ispustio kad bi oni s Kosovom prošli ono što su nama napravili u nekoliko ratnih godina. Previše su ovdje boli, smrti i plača nanijeli da bih sada sve zaboravio i gledao kroz prizmu novca. Tko to može, neka mu. Ja neću.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close