Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


apsolutno, će tu neki mulci zarađivat na dkvs u stečaju, a ti s fundamentalno fantastičnim frankom u minusu mjesecima. poreza, poreza amo… [angry]

Ma tko to spominje DKVS ? Tko ima bilo što protiv DKVS ?
Pa ja sam danas na njoj zaradio brdo para, još sam i zlatnu medalju zbog toga toga dobio.
Danas je to bila hit dionica za špekulativnog mulca kao što sam ja ! [lol]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ajme mi završili u crvenom, a gle vani ? Koji idioti vladaju ovom burzicom to je strahota !? Još gori nego oni što vladaju državom. Možda je nepristojno ali po nekad se stvari moraju nazvati pravim imenom.

who dares, wins

Mislim ne mogu a da se ne osvrnem još jednom na ovaj današnji cirkus zvani hrvatsko TK . Jutros je i moja pokojna baba Stana ( Bog joj dušu oprosti i nek počiva u miru) znala da će sav normalan Svijet rasti. Svi su to znali ali baš svi koji su ikad pročitali dva broja nekih poslovnih novina, svi osim hrvatskih FM. To je slijepac do slijepca i kad bilo koji od njih napravi prinos veći od 10% onda bumo dobili i laureata za Nobelovu nagradu iz ekonomije.

who dares, wins


Mislim ne mogu a da se ne osvrnem još jednom na ovaj današnji cirkus zvani hrvatsko TK . Jutros je i moja pokojna baba Stana ( Bog joj dušu oprosti i nek počiva u miru) znala da će sav normalan Svijet rasti. Svi su to znali ali baš svi koji su ikad pročitali dva broja nekih poslovnih novina, svi osim hrvatskih FM. To je slijepac do slijepca i kad bilo koji od njih napravi prinos veći od 10% onda bumo dobili i laureata za Nobelovu nagradu iz ekonomije.

Kako ne kužiš da njima nije cilj da naše TK raste, a tako će ostati cijelu ovu godinu…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

totalni lopovi, ali sve se vrača, sve se plača…….kad, tad…..samo što za sada još uvijek plačamo mi……

Oni u opće nemaju cilj. Znaju samo prepisivati i to loše. Vidiš da im je i izlazak na strana tržišta katastrofalno tempiran, a tamo nema majci labavo. Kad ostvare prinos od 0,3% biti će ushićeni ko mala djeca i trk doma mami.

who dares, wins


Mislim ne mogu a da se ne osvrnem još jednom na ovaj današnji cirkus zvani hrvatsko TK . Jutros je i moja pokojna baba Stana ( Bog joj dušu oprosti i nek počiva u miru) znala da će sav normalan Svijet rasti. Svi su to znali ali baš svi koji su ikad pročitali dva broja nekih poslovnih novina, svi osim hrvatskih FM. To je slijepac do slijepca i kad bilo koji od njih napravi prinos veći od 10% onda bumo dobili i laureata za Nobelovu nagradu iz ekonomije.

A kakve veze ima rast na stranim tržištima kapitala s crobexom???

Po meni je posve normalno da je crobex tu gdje je, kakva država takav dionički indeks. Kad se popravi gospodarska situacija u Hrvatskoj ( kao što se popravila u svijetu ) tad će i crobex rast, a do tada, sajonara…gledajte strane indekse dok rastu i divite se…

never surrender



Mislim ne mogu a da se ne osvrnem još jednom na ovaj današnji cirkus zvani hrvatsko TK . Jutros je i moja pokojna baba Stana ( Bog joj dušu oprosti i nek počiva u miru) znala da će sav normalan Svijet rasti. Svi su to znali ali baš svi koji su ikad pročitali dva broja nekih poslovnih novina, svi osim hrvatskih FM. To je slijepac do slijepca i kad bilo koji od njih napravi prinos veći od 10% onda bumo dobili i laureata za Nobelovu nagradu iz ekonomije.

A kakve veze ima rast na stranim tržištima kapitala s crobexom???

Po meni je posve normalno da je crobex tu gdje je, kakva država takav dionički indeks. Kad se popravi gospodarska situacija u Hrvatskoj ( kao što se popravila u svijetu ) tad će i crobex rast, a do tada, sajonara…gledajte strane indekse dok rastu i divite se…
[/quote]
A kakve veze onda mi imamo sa onom američkom bankom što je propala ili krizom u Grčkoj?

who dares, wins


nesto vas muce prometi ha????? [cool]

Mene ne moja raste i na mizernom prometu od 120000k [lol]



Mislim ne mogu a da se ne osvrnem još jednom na ovaj današnji cirkus zvani hrvatsko TK . Jutros je i moja pokojna baba Stana ( Bog joj dušu oprosti i nek počiva u miru) znala da će sav normalan Svijet rasti. Svi su to znali ali baš svi koji su ikad pročitali dva broja nekih poslovnih novina, svi osim hrvatskih FM. To je slijepac do slijepca i kad bilo koji od njih napravi prinos veći od 10% onda bumo dobili i laureata za Nobelovu nagradu iz ekonomije.

A kakve veze ima rast na stranim tržištima kapitala s crobexom???

Po meni je posve normalno da je crobex tu gdje je, kakva država takav dionički indeks. Kad se popravi gospodarska situacija u Hrvatskoj ( kao što se popravila u svijetu ) tad će i crobex rast, a do tada, sajonara…gledajte strane indekse dok rastu i divite se…
[/quote]

Ako već nemamo nikakvih poveznica sa stranim tržištima (poglavito Amerikancima) – zašto je onda Crobex doživio slobodan pad negdje tamo od izglasavanja "bailouta" u USA krajem 2008 i početkom 2009.g. pa se uz sve sranje to proteglo sve do danas….
Zašto smo tresnuli bar 3x gore nego svi ostali, zašto…!!???

ZAŠTO…!!???

zato što smo bili i ostali 3 x gori od njih, u svakom pogledu (u nekim pogledima i više od 3 x). U to uključujem činjenicu da nam je TK generalno gledano (mada su postojali izuzeci među dionicama) bilo i puno više precijenjeno u odnosu na njihovo, kako god okreneš (i da je dalje nastavilo sve po starom, da nije bilo recesije…)

2030

New Report

Close