Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HT-R-A 262,00 1000 262.000,00 14.6.2010 10:03:45

who dares, wins

katastrofa, vani je sve zeleno, a mi smo malo iznad nule s prejadnim prometom kojeg je 80% napravio HT. 70% dionica uopće nije otvorilo, promet im je=0
nije problem sad kupiti dionicu po dobroj cijeni, nego što kad ti zatreba lova za nešto drugo ili neku drugu kupnju, a prodat možeš samo sa -10% jer spread je ogroman [undecid]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

ingra?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

A gle zabu kako se je netko krvnički istresao. Čije on to prodaje da mi je samo znati? Evo netko mu odmah ponudio još 500.

who dares, wins

Pljuvali ste Mesića, a sda mnogima donosi sreću!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pljuvali ste Mesića, a sda mnogima donosi sreću!!!

Ma pljuvali smo i Sanadera i Tita i vidi šta bi na kraju [lol]

who dares, wins

http://www.seebiz.eu/hr/banke/maruska-vizek-losi-krediti-rast-ce-i-iduce-godine,81508.html

koja ljudina

ODGOVOR KOSORICI
Željko Rohatinski: Ako je važan EU, dug Ljubljanske banke može vratiti i Vlada

http://www.seebiz.eu/hr/banke/zeljko-rohatinski-ako-je-vazan-eu%2c-dug-ljubljanske-banke-moze-vratiti-i-vlada,81513.html


ingra?

kak ce neki izgoriti na ovo j ingri…
glupiraju se bezveze.

da bi sad ovi kaj kupuju ingru nekaj zaradili, trebao bi se trend promjeniti…
[lol]

http://www.jutarnji.hr/kosor–nema-ljetnog-odmora-za-ministre–svi-trebamo-raditi/831650/
Ja bi da i TK radi do tad pa da svi skupa zapalimo na GO.

who dares, wins

Objašnjenje bankarske krize

Mladi Joža se odselio u Baranju i za 1000 kuna kupio konja od

gazde sa imanja. Gazda je obećao isporuku idući dan.

Taj dan je Gazda došao i rekao: "Žao mi je momče, konj je crkao."

Joža je rekao: "Dobro, vratite mi novac."

Gazda: "Žao mi je, ne mogu, već sam to potrošio."

Joža kaže: "Onda mi donesite crknutog konja."

Gazda: "Zašto?"

Joža: "Raspisaću lutriju!"

Gazda: "Ne možete to napraviti!"

Joža: "Mogu, samo gledajte! i nemojte nikome reći da je crkao."

Mjesec dana kasnije gazda sretne Jožu i pita ga šta je bilo.

Joža: "Raspisao sam lutriju. Uplatni listić je bio 20 Kn

prodao sam ih 500 i zaradio 10.000 Kn"

Gazda: "Zar se niko nije žalio?"

Joža: "Samo tip koji je dobio. Vratio sam mu 20 Kn"

Joža sada radi u banci.

Problem uvjek krene od nekog konja, a banke samo rade svoj posao…. i

eto krize…

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


katastrofa, vani je sve zeleno, a mi smo malo iznad nule s prejadnim prometom kojeg je 80% napravio HT. 70% dionica uopće nije otvorilo, promet im je=0
nije problem sad kupiti dionicu po dobroj cijeni, nego što kad ti zatreba lova za nešto drugo ili neku drugu kupnju, a prodat možeš samo sa -10% jer spread je ogroman [undecid]

TOGA SMO SVI SVJESNI PRIJATELJU,TRIBA BITI REALIST CROBY MAXIMALNO OVE GODINE 2300

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close