Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

doodd:

oprosti koliki ti je prosjek držanja određene dionice

Kako kojoj, dobre držim dugo a loših se rješavam relativno brzo. A tvoj?[smiley1]

ja loše nit ne kupujem [smiley1]

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Prospectus krenuo grickati Kamen od jadrana! [smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Hard core hip hop na INGRI , već 2,5 miliona prometa, + 6,51 %.
Polako.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


mreich: ” plavi: ” Hip hop na Ingri + 4,34 %, već preko 2 miliona kuna prometa.[smiley2] ” I kaj predlažete kolega, gric, gric…?[smiley2] ” Znate da ja nikada takve savjete ne dajem, ali da se lijepo gricka , da ,gricka se. [smiley2]

Slažem se da su takvi savjeti nezahvalni tj. mogu nas svrstati u kategoriju navlakača…Očito je da netko nešto zna…što mi ostali trenutno još ne znamo.[smiley2]

SNBA bez potpore na kupnji,ide li dole?[smiley7]

Na Ingri se sve skida sa aska do sada prošlo preko 3 miliona kuna prometa.
Dobra vijest:
Ujutro na otvaranju na prodaji do 40 000 bilo je 94 komada, pola sata kasnije 54 komada, a sada do 40 000 ima 38 komada.
Čisti se , čisti nema šta.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

CROBEX u plusu zahvaljujući INI, ADRIS tone.


Slažem se da su takvi savjeti nezahvalni tj. mogu nas svrstati u kategoriju navlakača…Očito je da netko nešto zna…što mi ostali trenutno još ne znamo.[smiley2]

Ima na Poslovnom. Uprava vam uvalila još 500 komada. Ali, šta uprava zna koliko vrijedi ova dionica.
[smiley2]

Pozdrav


Ima na Poslovnom. Uprava vam uvalila još 500 komada. Ali, šta uprava zna koliko vrijedi ova dionica. [smiley2] Pozdrav

Kolega mislim da krivo postavljate stvari, otpustila Jasna kako bi imala casha za sudjelovati u dokapitalizaciju, potpuno jasno i normalno. SAmo je smanjila udjel. Zna se tko je prodavao, dobra vijest je da je ta prodaja i završila.
Uostalom Vas demantira stanje na burzi + 6 %, sa preko 4 miliona kuna prometa.
Nevjerovatno ali istinito ali danas je apsolutno sve skinuto sa aska.

I da, do 40 000 ima 44 komada

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Izgleda da je završen lov na male ribice kod ISST i ARNT,kuda će sad ove dionice?[smiley7]

INA na LSE 540$ -5,26%

Ima na ADPL tko hoče po bidu, od 250 2159 komada.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close