Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čuj dečko ja tu nisam spominjao nikakve budale,mame i tate, a to kaj ti još nisi došao do razreda gdje se uči ta matematika je samo tvoj problem. Pošto si citirao moj link ja sam ti samo na fini način pokušao objasniti da pišeš stvari koje nemaju nikakvog smisla i što se više trudiš da to objasniš to ti gore ide. Na PP mi to kolege objašnjavaju jer im se ne da javno o tome prepucavati jer je to valjda svakome jasno.
Poluga je kad imaš 100 kn i uzmeš još 300 kn. Kužiš?

who dares, wins

Za sve kojima matematika ne ide od ruke jedan besplatan savjet za brzo učenje: brojke si pretvorite u kune i na jednom doživite prosvjetljenje. [lol]

who dares, wins


Čuj dečko ja tu nisam spominjao nikakve budale,mame i tate, a to kaj ti još nisi došao do razreda gdje se uči ta matematika je samo tvoj problem. Pošto si citirao moj link ja sam ti samo na fini način pokušao objasniti da pišeš stvari koje nemaju nikakvog smisla i što se više trudiš da to objasniš to ti gore ide. Na PP mi to kolege objašnjavaju jer im se ne da javno o tome prepucavati jer je to valjda svakome jasno.
Poluga je kad imaš 100 kn i uzmeš još 300 kn. Kužiš?

Poluga je uvijek multipliciranje vlastitih sredstava.
A keša nikada dosta za hvatanje padajućih noževa.Smatram da je Nosorog u pravu iako mu je taj
margine premali.Ja ga ne koristim jer moje dionice se ne nalaze na popisu banaka.Bedaci su mi
prioritet.Ako Nosorog razmišlja isto,te sredstva koristi za kupnju bedaka /nelikvidne dionice i poseban režim/,poluga je mala,ali bolje išta nego ništa.

poluga je mala?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Poluga ima dva kraja i sad je osnovna nauka utvrditi na koji se kraj pritišće. [lol]

who dares, wins

priča gluposti već godinu dana

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

U Fimi ti je poluga 1:9 a ovdje se izmišlja 3:1.
Ko da možeš neograničeno izgubiti pa ti sad treba enormno osiguranje. Najbolje je svoju lovu držat pasivnu na računu a igrati za onu skuplju od banke jer kaj je to zaraditi 10-20% da bi se priča isplatila.

who dares, wins

poluga treba biti 1:100 kao na forexu
sve ili ništa

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Na valutama je manja dnevna oscilacija. Dionica može roknuti hohoho.

who dares, wins

Za trejd na Crobexu maksimalan raspon
sredstava koji mi je potreban je 100-150K kn.
Sve preko toga povlaci za sobom rizik da necu moci
izaci iz pozicije nekoliko iducih godina.
Lopina je u pravu,poluga(leverage)je svako koristenjr
tudjih sredstava.To sto neki ne kuze osnove
financ.menandzmenta,nije moj problem.
Howgh!

Frankly my dear, I don't give a damn!



http://www.jutarnji.hr/nizozemci-i-britanci-popustili–otvaramo-tocku-o-pravosudu/831334/

Mislim da ni ovo neće potaći pozitivan trend na našoj burzi.
Makroekonomski pokazatelji nisu sjajni.Izvješća društava također ne potiču optimizan.
Burze bivše Juge jedva da imaju ikakav promet.
Mislim da je daljnji pad vrlo vjerovatan.
Treba se čuvati Margina i imati jaku cash poziciju.

Pozdrav
[/quote]

na žalost, dok drugi izlaze iz krize, nas nesposobna Jacina vlada gura sve dublje u govna…ne znam kako ćemo isplivati, zato treba imati 50-80% keša na računu, slijedi nam crn scenarij oporezivanja imovine,a bojim se i dionica jer država para nema i samo gleda kome što maznut, užas!!

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


Za trejd na Crobexu maksimalan raspon
sredstava koji mi je potreban je 100-150K kn.
Sve preko toga povlaci za sobom rizik da necu moci
izaci iz pozicije nekoliko iducih godina.
Lopina je u pravu,poluga(leverage)je svako koristenjr
tudjih sredstava.To sto neki ne kuze osnove
financ.menandzmenta,nije moj problem.
Howgh!

Joooj opet Vi kolega. Pa ja ništa drugo nisam ni htio nego da nam tu objasnite kako funkcionora ta vaša poluga jer je evidentno da je to vaš orginalni patent. Daj te nam to malo objasnite jer ja to stvarno veliki problem shvatiti. Ja npr. vrlo lako znam kako izaći van sa pišljivih 100K ali ova 3:1 poluga mi je teška enigma. Može jedan dil? Ja ću Vama danas tu ispostati prvi nalog tipa veličine 100K, a Vi nama malo pojasnite tu enigmu.

who dares, wins

New Report

Close