Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kaj budeš se javljao za par mjeseci, sad lijepo objasni tu teoriju revolucionarne ekonomije da i mi koji to slabije razumijemo ne zakasnimo na gozbu. Uzmeš npr. 100 kn margina i u zasjedi čekaš sa 300 kn vlastitog keša kad to krene tonuti da bi pošto si ustanovio trend spasio margin koji još nisi ni uložio jer ne znaš koji je trend i sad nepotrebno plaćaš 10% kte a ovi u banci su ti u zalog stavili zrak jer dionice opet još nisi kupio jer čekaš trend ? Ma jednostavno da ni je moglo jednostavnije samo sam morao maznuti LSD i malo pričekati da mi prošljaka.

who dares, wins


*Nosor0g, pazi da te ta poluga ne opali 3X, ja sam ugovorio dobar minus po tekučem rn., nema poluga, nema callova, nema skrbništva, nema troškova obrade, samo Kta. 10%

Iz minusa na tekućem ulažeš u dionice?
To je još hrabrije nego mardžin.
Što ćeš onda kada uleti neki neplanirani trošak u kućanstvu?
Rasprodavati dionice.

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)



*Nosor0g, pazi da te ta poluga ne opali 3X, ja sam ugovorio dobar minus po tekučem rn., nema poluga, nema callova, nema skrbništva, nema troškova obrade, samo Kta. 10%

Iz minusa na tekućem ulažeš u dionice?
To je još hrabrije nego mardžin.
Što ćeš onda kada uleti neki neplanirani trošak u kućanstvu?
Rasprodavati dionice.
[/quote]
Logično jer mu žena nama call opciju [lol]

who dares, wins


Kaj budeš se javljao za par mjeseci, sad lijepo objasni tu teoriju revolucionarne ekonomije da i mi koji to slabije razumijemo ne zakasnimo na gozbu. Uzmeš npr. 100 kn margina i u zasjedi čekaš sa 300 kn vlastitog keša kad to krene tonuti da bi pošto si ustanovio trend spasio margin koji još nisi ni uložio jer ne znaš koji je trend i sad nepotrebno plaćaš 10% kte a ovi u banci su ti u zalog stavili zrak jer dionice opet još nisi kupio jer čekaš trend ? Ma jednostavno da ni je moglo jednostavnije samo sam morao maznuti LSD i malo pričekati da mi prošljaka.

Ulažem u različite vrste imovine na različitim mjestima.
Treba mi poluga.
Ja ne kužim kaj ti ne kužiš ali dobro svak je budala za sebe.

Ja bi morao maznuti i LSD i PCP da budem 100 % u hrvatskim dionicama trenutno i da
u njima ostanem više od jednog dana ali i ovdje vrijedi ono što sam rekao malo prije.
Vrijeme će pokazati tko je odigrao dobro a tko ne?

Frankly my dear, I don't give a damn!

Iz minusa na tekućem ulažeš u dionice?
To je još hrabrije nego mardžin.
Što ćeš onda kada uleti neki neplanirani trošak u kućanstvu?
Rasprodavati dionice.


kolega, daj budi ozbiljan, to nije minus na kakav ti misliš i nije za ulaganje nego isključivo za trejd

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kolega jeste da je ova burza banana ali nismo mi tu baš svi veslo sisali. Zar ni je dovoljno da je promet tako očajan pa još moram voditi ovakve diskusije koje ne prolaze ni u dječijem vrtiću Ciciban?
Za Boga miloga zar si ne možete to u sebi zbrojati prije nego pođete hraniti nas malobrojne koji su tu prošli i sito i rešeto ? Ovdje ti se ipak radi samo o novcima i nitko nikome ne vjeruje na priču posebno ako je tako šuplja.
[bye]

who dares, wins


Kolega jeste da je ova burza banana ali nismo mi tu baš svi veslo sisali. Zar ni je dovoljno da je promet tako očajan pa još moram voditi ovakve diskusije koje ne prolaze ni u dječijem vrtiću Ciciban?
Za Boga miloga zar si ne možete to u sebi zbrojati prije nego pođete hraniti nas malobrojne koji su tu prošli i sito i rešeto ? Ovdje ti se ipak radi samo o novcima i nitko nikome ne vjeruje na priču posebno ako je tako šuplja.
[bye]

Kolega

Prije svega ja nemam ništa od toga da tebe ili nekog drugog obmanem ili ovdje nešto dokazujem.
Također u svojim prethodnim postovima ne nalazim ništa što upućuje na nagovor na kupnju ili prodaju tvojih dionica tako da uopće ne kužim što želiš reći.

Želiš li se kladiti da li sam uzeo trostruko manji margin od pokrića koje imam u raznoj financ.imovini i koji mogu pokriti u svakom trenutku?

Meni nije jasno što tebi nije jasno?

Da sam napisao da sam kupio dionice, sve založio a zatim sav cash od margina opet uložio u te iste dionice i to sve do jedne u one iz Crobexa, onda bi ti moja priča štimala i imala kontakt sa realnošću?
Kolega, 2006. i 2007. su odavno iza nas…. [lol]

Frankly my dear, I don't give a damn!

Predlažem okladu od recimo 5000,00 kn (smatram da toliko možeš žrtvovati ako dokažem da govorim istinu). Ipak i to je prinos koji dobro dođe taman da pokrijem naknadu i skrbništvo za dva mjeseca.

Frankly my dear, I don't give a damn!

To ti je neka poluga? I još se čudiš što si u gubitku i sad bi još da te uzmem na kladu ? Nekima nikad dosta.

who dares, wins

http://www.jutarnji.hr/zeljko-rohatinski–ako-je-vazan-eu–dug-ljubljanske-banke-moze-vratiti-i-vlada/831615/?pageNumber=1#page_1

who dares, wins


To ti je neka poluga? I još se čudiš što si u gubitku i sad bi još da te uzmem na kladu ? Nekima nikad dosta.

Kad ponestanu argumenti uvijek preostaje čiji je veći i čiji je tata jači. Pozdrav ekipi u Cicibanu!
Haj haj uživaj. [kiss]
Oklada vrijedi i dalje i podižem je na 10.000,00 kn.

Frankly my dear, I don't give a damn!


Iz minusa na tekućem ulažeš u dionice?
To je još hrabrije nego mardžin.
Što ćeš onda kada uleti neki neplanirani trošak u kućanstvu?
Rasprodavati dionice.


kolega, daj budi ozbiljan, to nije minus na kakav ti misliš i nije za ulaganje nego isključivo za trejd
[/quote]

Sve je OK. [thumbsup]Laku noć.

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)

New Report

Close