Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Polako se slažu veći nalozi na LKPC, priprema za prodor prema gore?
Samo da se pazi da se ne skine ona 60-tka sa aska, već 2 mjeseca radi pritisak, neće biti zadovoljan vlasnik ako mu je netko preotme. [lol]

Ne obračaj pažnju za tu 60-etku-uskoro će se popapati
[yawn]


nista od moje kupovine na 12XX ?
mozda ili vjerovatno nist ali postoji mogucnost ne manja od 20% barem, impresioniran sam kad netko sa takvom sigurnoscu zna rasplet situacije i smjerove kratanja i to ponavlja od 2.093,00 kuna da moze samo gore…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

ne znam jel u ove cene ukalkulirana i blokada slovenaca za poglavlje 4 i nizozemaca za 23?
referendum o izmjenama ZOR?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.vecernji.hr/vijesti/sindikati-odustali-pregovora-zbog-izjave-premijerke-kosor-clanak-153987

hm, jacka je tvrd orah…
sad ak ne skupe 10% agonije se produzava jel ce se smanjivat potpisi na 5% pa jos dva meseca natezanja koje ce mozda i srusit vladu…
a i nece kad nitko iz opozicije iskreno ne zeli prijevremene izbore, pa mislim bolje im je vak, prigovarat…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Institucionalni promet:
55.457.422,90 kn [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

da, kad volite radit u crvenom [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


http://www.vecernji.hr/vijesti/sindikati-odustali-pregovora-zbog-izjave-premijerke-kosor-clanak-153987

hm, jacka je tvrd orah…
sad ak ne skupe 10% agonije se produzava jel ce se smanjivat potpisi na 5% pa jos dva meseca natezanja koje ce mozda i srusit vladu…
a i nece kad nitko iz opozicije iskreno ne zeli prijevremene izbore, pa mislim bolje im je vak, prigovarat…

znači pregovori su propali, ide se na potpise i refrendum protiv vlade jace kosorače! masa nezadovoljnih građana sve je veća i pitanje s samo što će zapaliti iskru demonstraicja i srušiti ovu vladu koja nije na vlast došla izborima nego je oktroirana kad je sanader odlazio…posljedice po TK u svakom slučaju biće žestoke, pad vlade uvijek ruši ciene dionica, biti će jeftin šoping uskoro [thumbsup]

Vlast nam je bila kriminalna ali sindikati se ponašaju kao uvrijeđeni tinejdžeri koji milom ili silom traže svoj džeparac iako su im roditelji ostali bez posla…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Polako se slažu veći nalozi na LKPC, priprema za prodor prema gore?
Samo da se pazi da se ne skine ona 60-tka sa aska, već 2 mjeseca radi pritisak, neće biti zadovoljan vlasnik ako mu je netko preotme. [lol]

lp


na 2000 se vec spremao prodor prema gore zar niste tak pricali?
kad bi napisao da cekam na 12xx ondak ispadam smesan i sam kulje berem
[/quote]

Luka, ja znam da je vama teško jer ste sve novce na ovoj burzi izgubili.
I sad svaki dan linkate loše vijesti, naravno, frka vam je da drugi zarade, jer kako biste vi objasnili svojim.. nije bitno kome.. da ste vi sve izgubili, a drugi zarađuju.

Ali znate što, život je takav, burza je takva, netko izgubi netko zaradi, šta je tu je.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Iskra za nemire bi moglo biti uvođenje poreza na imovinu, ljudi ostaju bez posla, oni koji rade ne dobivaju plaće ili su im drastično smanjenje, a jaca stalno izmišlja nove namete i guli građane.
80% građana ima u vlasništvu stan ili kuću a od 01.10.2010. jaca je najavila deranje građana na ime nameta na imovinu, tako da ne bi čudilo izbijanje nemira kao u grčkoj i svenarodni bunt kad krenu s time. Ova vlada uništila je još ono malo što je vrijedilo i neka se makne da dođe netko sposoban! [angry]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!


Vlast nam je bila kriminalna ali sindikati se ponašaju kao uvrijeđeni tinejdžeri koji milom ili silom traže svoj džeparac iako su im roditelji ostali bez posla…

Sve je njih vlast i primila i sve je to njima vlast i obečala. Ako para nema neka se lijepo otpušta viškove, ali neka im se isplati zakonska otpremnina. Ako para nema neka se privatizira neko javno poduzeće pa će biti. Da se razumijemo, dolazim iz osiromašenog privatnog sektora.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Vlast nam je bila kriminalna ali sindikati se ponašaju kao uvrijeđeni tinejdžeri koji milom ili silom traže svoj džeparac iako su im roditelji ostali bez posla…

Nekada davno postojali su tzv. batinaši.
Palo mi je to na pamet, ne znam zašto.

Ovo što izvode sindikati je jednostavno rečeno – glupo.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kokpit, nemoj se iznenadit kad građani uspiju izabrat još lošije nego šta su ovi do sad. pogledaj primjer splita. malo žešća retorika, najava dvi-tri veće ribe u zatvoru i eto ti pobjednika parlamentarnih izbora. a kasnije još gore.

New Report

Close