Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bezobrazluk amera nema granice
i to baš sad kad je Dinkec završil sa rasprodajom

bezobrazni amerikanci, sad ce pocet zajedno s francekom kupovat na zse, pa to je dobro zar ne?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.seebiz.eu/hr/banke/borut-pahor-rijesit-cemo-ljubljansku-banka-do-kraja-pregovora,81169.html

ajd jacka resi rohy i stavi marića da to mam rešimo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Guverner Rohatinski je i ovaj put potpuno u pravu. Nitko nas neće ucjenjivati a Vlada nek se srami što je toliko neinteligentna da misli da nas može nahraniti jeftinim populizmom

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Guverner Rohatinski je i ovaj put potpuno u pravu. Nitko nas neće ucjenjivati a Vlada nek se srami što je toliko neinteligentna da misli da nas može nahraniti jeftinim populizmom

Taj lik nije uopće u pravu. Pa taj čovjek ne pušta nikoga u RH. Ne pušta njemačke, slovenske, arapske, kineske… i ine banke. Jel možda RH ekskluziva za talijanske i austrijske banke ? Jel bi bilo logično da je na bankarskom tržištu veća konkurencija nego što je sada ? Btw, pogledajte samo kakve će mjere donijeti Mađari po pitanju banaka. [bye]

http://www.poslovni.hr/vijesti/prvi-put-od-pocetka-2009-tvrtke-traze-vise-menadzera-150010.aspx

halfte trinken, halfte Šarcu geben


bezobrazluk amera nema granice
i to baš sad kad je Dinkec završil sa rasprodajom

kakvo ludilo od rasta u EU i USA danas…moglo bi se sutra preliti malo i kod nas pa da prebacim ojriće u dionice [thumbsup]

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

nisam stručan,ali mi Rohatinski naspram svih izgleda kao pravi profesionalac. [cool]


nisam stručan,ali mi Rohatinski naspram svih izgleda kao pravi profesionalac. [cool]

Ne samo da je profesionalac nego je prikazan kao božanstvo i spasitelj, a to je rezultat sprege financijske industrije, medija i politike koji ne dopuštaju nikakvu kritiku prema istom. Vrijeme će pokazati i pokazuje kako lik povlači krive poteze. [bye]

Niste u pravu i kad Rohatinski kaže uvjek je to ozbiljno,još je jedan bio Marković [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



nisam stručan,ali mi Rohatinski naspram svih izgleda kao pravi profesionalac. [cool]

Ne samo da je profesionalac nego je prikazan kao božanstvo i spasitelj, a to je rezultat sprege financijske industrije, medija i politike koji ne dopuštaju nikakvu kritiku prema istom. Vrijeme će pokazati i pokazuje kako lik povlači krive poteze. [bye]
[/quote]
znam da postoje dvije struje,i meni bi puno više odgovara tečaj 1eur-8kn,ali nemoj mi Rohatinskog zvat lik,lik je marić,šuki,jaca.Jučer je reka da se neće dat ucjenjivat i ja mu virujen,a jel on u pravu ili nije ne znam. [cool]


kolega junior pa vi full u građevini, a to baš nije in

Kaj je sada in recite vi nama neznalicama koji sektor koje dionice.

DELUX,fajrunt,bankarkop,tigrus,Brankica,MrRi,Lulu1,Kliring,barbastari,James Knox,FerengiHr, itd.

Kaj se tiče Rohe čovjek šta god je rekao to je tako i bilo za razliku od Sanadera, Jace, Šukija, Marića [lol] , Kunsta [lol] [lol] ……….bio bi to dugi spisak naše vrle vlade.

New Report

Close