Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel radi tko u državi ovih dana osim Vlade i Sabora? Mislim neee…

who dares, wins

nego di nam je gubernator -švarci?????? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nije valda da ćemo i danas završiti u plusu na ZSE?
očekujem da FM sruše crobex minutu pred zatvaranje jer se bojim da mi srce ne bi izdržalo 2 zelena dana za redom [lol]

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/josipovic-nelogicno-je-da-cistacica-placa-30%2c-a-njezin-sef-20-posto-poreza,81135.html

Ivo Josipović: Nelogično je da čistačica plaća 30, a njezin šef 20 posto poreza

oooooo, evo nas na -0,02%, hvala FM što tako brzo reagiraju u brizi za moje zdravlje [lol]

crobecs10 u minusu [lol] di sam se ja to rodio [lol] bar nisam bio u ratu jer bi me baš zajebali.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

….Kad mi je danas u par navrata onemogućen pristup internetu…mislila sam da se počeo stampedo
na Zagrebačkoj burzi…kao u dobra stara vremena…gdje j Crobex letio gore iz minute u minutu..
a investitori su u mučeničkom znoju pisali / brisali naloge…
Bilo mi je to danas nekako očito iz više razloga , oni subjektivni prevladavaju…..
Uglavnom su poduzetnici skupili novac za poreze…riješili račune za robu s odgođenim plaćanjem uskladili vremenske prilike i potrebe ..građevina se razmahala, klimatizacija, poljoprivreda, trgovina, počinje turizam…a država je nekako natjerala banke, i oni su se sami dosta organizirali..tako da su te službe ….maksimalno savršene i lakše nam je….
Ono za što još traje histerija je završetak školske godine, gdje roditelji- a i oni se zovu INVESTITORI…. žure sa tješavanjem poslova , kako bi osigurali početak odmora….istovremeno
pokušavajući ugurati sve potrebe u kućne proračune….
Na burzi grčeviti napori….a danas fantastičan iskorak ULPL-a , prosto nevjrojatno, kako su ipak
MM podigli tu cijenu….uz male početne muke….
Još uvijek mali promet i neizvjesno čišćenje državnih dionica…..dovode nas u mnoge zablude..
no, nema službenog priopćenja, koje su se dionice uspjele prodati…i da li je uglavnom to bio razlog
pada na koji su se nadovezali margin krediti….
Prebrzo,naslovnice se pune dobrim vijestima….. Srbija je startala…mi još uvijek nemamo
jasno definiran stav Vlade oko burze….Stalo im je ili ne da se državni index uredi… i hoće li
ili neće uoči izbora posegnuti za već isprobanim receptom iz 2007.g.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Danas je očito započeo novi impuls… čudim se kolegama koji se lipare kad krene lupanje po ASK-u.
Best pikovi za rast: TEP, TISAK, HDEL, INGRA, VDKT, Validus, JDPL, DLKV i IGH.

26.11.2010 - Dan D


Danas je očito započeo novi impuls… čudim se kolegama koji se lipare kad krene lupanje po ASK-u.
Best pikovi za rast: TEP, TISAK, HDEL, INGRA, VDKT, Validus, JDPL, DLKV i IGH.

S ovim si postom trebao ići na topic "Best buy", a ovdje se izjava ovakvog tipa može označiti samo kao "Best druk" !

Jadna majka onome tko te posluša !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

kolega junior pa vi full u građevini, a to baš nije in

bezobrazluk amera nema granice
i to baš sad kad je Dinkec završil sa rasprodajom

http://www.seebiz.eu/hr/banke/rohatinski-slovenci-nas-nece-ucjenjivati%2c-hnb-nema-zelenog-svjetla-nlb-u,81177.html

roha iznecjerio si jacu, lepo kaj si ocuval stabilnost bankarskog sektora ali visi su interesi u igri…
dugacak tunel neki spominje i kritizira jacku, no no
mozda je vreme da ode roha, mislim da bi tada mogli prebacit u petu sa sloganom idemo dalje pa sta bude[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close