Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A gdje ti vidiš inflaciju? Manja je nego prosjek EU-a.[smiley2]

To što je mala ne znaći da je nema i da je treba ignorirati. Naravno da određeni dio portfelja treba biti likvidan kako bi u svakom trenutku mogli do keša ako nam zatreba i da budemo agilniji kako to g. Elvar kaže.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Poštovani korisniče quark, razgovaraš sa investitorom a ne nekom bakicom koja drži lovu u slamarici. Dakle ovdje se radi o privremenoj poziciji a ne o trajnom stanju.
Ja očekujem korekciju do dolaska na burzu THT-ea, a vi kako hoćete.
I mene ne možeš uvjeriti da je tvoj pristup bolji, to ćemo tek vidjeti. Nitko ne zna što će biti sutra.

oprosti koliki ti je prosjek držanja određene dionice

Prošle godine u ovo vrijeme tržište je bilo u sličnoj situaciji, iz korekcije nas je izvukla Pliva krajem 6og mjeseca

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

oprosti koliki ti je prosjek držanja određene dionice

Kako kojoj, dobre držim dugo a loših se rješavam relativno brzo. A tvoj?[smiley1]

jednu ima godinu sa rastom od 400%,
jednu polagodine sa 66%
jednu sa godinu i rast od 130%
itd itd

Mislim da je konačni rezultat,tj. stanje CASH-R-A jedino mjerilo uspješnosti investiranja.[smiley2]


??? Riskantan je bio onaj koji je ovih dana padao. Moje dionice su
danas rasle. Kaba, atln, Dlkv. Belje i Jdos isto jako dobro. jedino je
đuro malo pao. Iz navedenog se vidi da nemam riskantan portfelj, takav
sam i birao u slučaju korekcije. Nešto si pobrkao.[smiley2]


Baš naprotiv. To bih se ja zapitao na vešem mjestu, kolega. Osim toga, obje dionice koje su mi rasle su u Crobexu.

Gospodo, niste razumjeli što sam htio reči. Ina je jedino što je palo u mom portfelju. Ali sada bum malo povećao učešće Ine u istom na štetu drugih dionica. I time smanjio rizik izloženosti kod tih drugih, te pretpostavljam povećao dobit ukupnog portfelja na izloženosti u Ini, naravno ako se cijena Ine oporavi a u to ne sumnjam.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Slažem se sa kolegom mreichom,jednostavna riješenja obično su najbolja.

Hip hop na Ingri + 4,34 %, već preko 2 miliona kuna prometa.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Hip hop na Ingri + 4,34 %, već preko 2 miliona kuna prometa.[smiley2]

I kaj predlažete kolega, gric, gric…?[smiley2]

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ahahaha pa kaj je ovo na ELKA? Netko skinuo s aska 3 (slovima. T R I) dionice!


plavi: ” Hip hop na Ingri + 4,34 %, već preko 2 miliona kuna prometa.[smiley2] ” I kaj predlažete kolega, gric, gric…?[smiley2]

Znate da ja nikada takve savjete ne dajem, ali da se lijepo gricka , da ,gricka se.

[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close