Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mnogi su se pitali, zašto stranci ne ulaze na naše TK?

Sad je valjda jasno, da bi izašao iz neke dionice (osim HT,ATGR I još nekoliko) moraš je dovesti do blokade –

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Mislim.., mislim da smo na DNU jer sam malko prodao, a kad ja prodam dio onda je to stvarno dno pa redovito kupujem skuplje, dakle ne treba vam TA…, MA…, futuresi…, FATA i ostale bedastoće, samo se ravnajte prema meni i ne možete mašiti…

Ajd sad svi u kupnju jer ovo je "bulletproof proven" teorija, a bogme i praksa….jer ide globalni odbijanac….
[img]http://www.zwatla.com/emo/2007/gros-emoticones-002/490.gif[/img]


Post objavljen u NEDJALJU 18.00, kolegi živcu

zivac, fakat imaš zgodan nik – kompliment

Dakle, vidim da svi su se masovno ukrcali u Petak pa nisu objavili,
Nadalje, tko ima tiskano izdanje te ima nešto više vremena od mene, neka pročita buisnisse od Petka,
u tom članku jedna bogata ulagačica J.J. snima tržišta Kenije, Rumunjske Tanzanije ….., pa čak i Hrvatske i želi neku lovu upucat na TK, i sam kaže da je fond izrazito rizničnog ulaganja što izuzetno odgovara našem TK, a pogotovo uskočit u IGH, THNK, INGR, HDEL, VDKT

A obzirom da je rizičan, mislim fond neće kupovati LEDO, ATGR, ERNT, ADRS, …

LP

Mogu ti reći da se super osjećam

Užas ,nema još šortanja i mogu samo gledati ovu divotu [sealed]

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

zivac, bitno je ne pozivcanit na našem TK

[smiley]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ima li neko informacije kad ulazi Hajduk u trgovinu…..ili već unišao [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Mnogi su se pitali, zašto stranci ne ulaze na naše TK?

Sad je valjda jasno, da bi izašao iz neke dionice (osim HT,ATGR I još nekoliko) moraš je dovesti do blokade –

[sealed]


Stranci i sad imaju dosta a ako kupe ovo što je preostalo onda ćemo imati jedan tošak manje tj. možemo ukinuti izbore za Sabor i ine pizdarije jer strancima ne treba demokracija u njihovu butigu.

who dares, wins


Užas ,nema još šortanja i mogu samo gledati ovu divotu [sealed]

Kaj se brineš biti će kad krenemo gore.

who dares, wins



Mnogi su se pitali, zašto stranci ne ulaze na naše TK?

Sad je valjda jasno, da bi izašao iz neke dionice (osim HT,ATGR I još nekoliko) moraš je dovesti do blokade –

[sealed]


Stranci i sad imaju dosta a ako kupe ovo što je preostalo onda ćemo imati jedan tošak manje tj. možemo ukinuti izbore za Sabor i ine pizdarije jer strancima ne treba demokracija u njihovu butigu.
[/quote]

pa navodmo dosli amerikanci jos u srpnju 2009 ili?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Užas ,nema još šortanja i mogu samo gledati ovu divotu [sealed]

Kaj se brineš biti će kad krenemo gore.
[/quote]

Upravo tako Verdi, ovo sad je uvod u sortanje pa kad ekipa krene sortat ode trziste gore. Mozda se dozvoli 1. ili 2. val sortera ali onda ide gore.

Nije bolest sve što boli


zivac, bitno je ne pozivcanit na našem TK

[smiley]

Ja nisam poživčanio ja sam pukao od dionica sve mi se preljeva milina jedna




Mnogi su se pitali, zašto stranci ne ulaze na naše TK?

Sad je valjda jasno, da bi izašao iz neke dionice (osim HT,ATGR I još nekoliko) moraš je dovesti do blokade –

[sealed]


Stranci i sad imaju dosta a ako kupe ovo što je preostalo onda ćemo imati jedan tošak manje tj. možemo ukinuti izbore za Sabor i ine pizdarije jer strancima ne treba demokracija u njihovu butigu.
[/quote]

pa navodmo dosli amerikanci jos u srpnju 2009 ili?
[/quote]
Pročitati u Depozitariju SKDD.

who dares, wins

New Report

Close