Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


quark: ” Za svoj portfelj ne mislim da je špekulativan već ga smatram izuzetno ziheraškim u narednom razdoblju. ” What about CASH-R-A? Taj bi bio najziheraskiji ali nemrem protiv sebe….. [smiley13]

Cash kao valuta zadnje vrijeme kod mene nije previše popularna naročito kad postoje dionice koje su sigurnije od keša.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

What about CASH-R-A? Taj bi bio najziheraskiji ali nemrem protiv sebe….. [smiley13]

Ma i taj ti je za poludit, stalno gledas kada i sto kupit [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Cash kao valuta zadnje vrijeme kod mene nije previše popularna naročito kad postoje dionice koje su sigurnije od keša.

Netko (nightrider?) jednom reče da su dionice (samo treba znati koje!), a ne novac, najbolje utočište u vrijeme korekcije. To jest, da uslijed pada cijena većine dionica na određenom tržištu, još uvijek postoje one koje će se kretati u suprotnom smjeru, pa ne treba bježati u cash, nego presložiti portfelj. Ono “samo” u zagradi je trebalo ovako lijepo biti pod navodnicima.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar

Jeli moguce, da je vladajuca stranka, skuzila da gubi izbore,
pa izvlace profit?
Sad ce ulozit di trba, ipak su to igraci?
Stvarno je Nikoic, za Polanceca sitna riba,
jos je i tragicnije da ti ljudi ne razume sto rade?
Dao Bog, da imas, pa nemas, buuuu[smiley1]

moj portfelj jos uvijek u plusu… sitno, al plus.. i to me izvlaci velik plus na thnk… adrs i elka biljeze lagani minus… a ocekujem jos malo minusa.. pogotovo na adrs…

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

ivek123:

quark: ” Za svoj portfelj ne mislim da je špekulativan već ga smatram izuzetno ziheraškim u narednom razdoblju. ” What about CASH-R-A? Taj bi bio najziheraskiji ali nemrem protiv sebe….. [smiley13]

Cash kao valuta zadnje vrijeme kod mene nije previše popularna naročito kad postoje dionice koje su sigurnije od keša.

Ne postoje dionice sigurnije od keša.

CASH je cisti gubitak…
Radije sam u dionici za koju ne znam koliko ce pasti, a znam da ce i koliko ce otprilike i u kojem periodu rasti, nego da budem u cash-u i nestpljivo cekam oce li pasti do meni prihvatljive cijene…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Ne postoje dionice sigurnije od keša.

Cash je najlošija valuta. Inflacija je zajebana stvar. Zato su naši penzići siromašni a štedjeli su cijeli život. Mi svi na ovome forumu imamo neki cilj relativni ili apsolutni. Da bi došli do cilja investiramo i reinvestiramo novac. Za to koristimo instumente (vozila) poput dionica, obveznica, nekretnina, satova itd… Onaj tko čući u kešu nejde naprijed nego nazad. Potrebno je samo u pravom trenutku odabrati pravo vozilo.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

A gdje ti vidiš inflaciju? Manja je nego prosjek EU-a.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ozbolt_F: ” Ne postoje dionice sigurnije od keša. ” Cash je najlošija valuta. Inflacija je zajebana stvar. Zato su naši penzići siromašni a štedjeli su cijeli život. Mi svi na ovome forumu imamo neki cilj relativni ili apsolutni. Da bi došli do cilja investiramo i reinvestiramo novac. Za to koristimo instumente (vozila) poput dionica, obveznica, nekretnina, sataova itd… Onaj tko čući u kešu nejde naprijed nego nazad. Potrebno je samo u pravom trenutku odabrati pravo vozilo.

samo što čučanje u CASH-u daje određenu agilnost ka brzim i pravovremenim izborom ‘vozila’… jedan dio CASH-a uvijek mora biti na raspolaganju…

nema mi druge nego se zae..ti


Potrebno je samo u pravom trenutku odabrati pravo vozilo.

A koje je to vozilo sada?

Poštovani korisniče quark, razgovaraš sa investitorom a ne nekom bakicom koja drži lovu u slamarici. Dakle ovdje se radi o privremenoj poziciji a ne o trajnom stanju.
Ja očekujem korekciju do dolaska na burzu THT-ea, a vi kako hoćete.
I mene ne možeš uvjeriti da je tvoj pristup bolji, to ćemo tek vidjeti. Nitko ne zna što će biti sutra.

New Report

Close