Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I ja sam u blagom plusu danas i u petak. Ako je to ta najavljivana korekcija onda mogu mirnije spavati ubuduce.
Plavi, sutra je dan D za ingru?:)

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Ja sam u portfelj plusu i petak i danas. Jutros sam od 10 do 10:30 otišao u plus preko 2% (na SNBA i LKPC), što se tijekom dana smirilo. Na kraju je negdje danas oko 0.8 ▲.

No respect

Ode pare u regiju, izgleda da nije HR in.


Ode pare u regiju, izgleda da nije HR in.

Pa u srbiju izgleda ne… Belex je -1.6%, promet 246.625.777 din. (to je valjda oko 3 mil u domacoj valuti, EUR-ima).

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

koja je vjerojatnost da je cjelo hrvatsko trziste krenulo u korekciju zbog precjenjenosti, i ocitog pada INE? ne kazem da nasi fondovi i investitori prodaju, ali slovenski i talijanski bi mogli prodavat zbog tih razloga.

U debelom minusu zadnjih dana, uostalom kao i index.
Čestitam svima koji su u plusu, samo jesu li se zapitali nije li im portfelj malo previše špekulativan (riskantan)?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


U debelom minusu zadnjih dana, uostalom kao i index.
Čestitam svima koji su u plusu, samo jesu li se zapitali nije li im portfelj malo previše špekulativan (riskantan)?

??? Riskantan je bio onaj koji je ovih dana padao. Moje dionice su danas rasle. Kaba, atln, Dlkv. Belje i Jdos isto jako dobro. jedino je đuro malo pao. Iz navedenog se vidi da nemam riskantan portfelj, takav sam i birao u slučaju korekcije. Nešto si pobrkao.[smiley2]

Meni se isto portfelj zacrvenio danas na -0,43% [smiley3]

Prošli tjedan rješio se INE na 3300 više po intuiciji…I dokupio INGRU na 39000.Nešto spasio.. s druge strane p…..o.Tko će ga znat…Računam još s dokapitalizacijom pa sam se malo zaletio.Međutim kako gledam malo dugoročnije mirno spavam.Jedino me muči da li da lovu spremljenu za dokapitalizaciju nekako zavrtim u ovih 2 mjeseca…Ako netko ima dobronamjernu sugestiju….slobodno nek se javi..Odluka će ionako biti moja[smiley2]


U debelom minusu zadnjih dana, uostalom kao i index.
Čestitam svima koji su u plusu, samo jesu li se zapitali nije li im portfelj malo previše špekulativan (riskantan)?

Baš naprotiv. To bih se ja zapitao na vešem mjestu, kolega. Osim toga, obje dionice koje su mi rasle su u Crobexu.

No respect


Moje dionice su danas rasle. Kaba, atln, Dlkv. Belje i Jdos isto jako dobro. jedino je đuro malo pao. Iz navedenog se vidi da nemam riskantan portfelj, takav sam i birao u slučaju korekcije. Nešto si pobrkao.[smiley2]

Slažem se kolega. Ja sam prošlih desetak dana također presložio portfelj. Izbacio sam blue chipove i dokupio Belje, Mladinu, JDOS i Đuru. Za svoj portfelj ne mislim da je špekulativan već ga smatram izuzetno ziheraškim u narednom razdoblju.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Za svoj portfelj ne mislim da je špekulativan već ga smatram izuzetno ziheraškim u narednom razdoblju.

What about CASH-R-A? Taj bi bio najziheraskiji ali nemrem protiv sebe….. [smiley13]

skype - ivek1234

New Report

Close