Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa o rata, samo da tebe ne pozovu.

Opet : dajte najte

Hell is Empty and all the Devils are Here

U Srbiji je uvijek neki Vuk na vlasti. Ak tam nekaj bubne odosmo svi u TPM. ( trogodišnji prirodni minus )


A da je ruzan Greenspan, brate, ruzan je.
Bode me u oci tvoj avatar.

I mene – stvarno je ruzan. Nadam se da je ovo bolje! [smiley2]

skype - ivek1234


Sto je razlog za Podr na 550?? Osim sto svi znamo da je uzasno precjenjena fondovi su branili poziciju na 580, 600??

RBA omf i CN ltd zele brzo kapitalizirat ulog u podr i prebacit se na bolje ‘cvijece’…

hate red

zar nikome nije sumljivo to sda su na prodaji velike količine a kupnja nikakva, vjerujee da je to korekcija,, to je akumulacija,,, dečki skupljaju,,pogledajte malo koliko fondovi prodaju, u sda…nist

još uvijek ne postoji razlog za neku veliku korekciju

Za kraj, odosmo mi daleko negdje, kako god okreneš.

moj portfelj izdržava ove udare čak je lagano u plusu,izgleda da jdos dođe ko zlato trenutno[smiley2]

SAM PROTIV SVIH

Moj nažalost slabo podnosi ove udare najviše me skresao HDEL ,ADRS-p i ADPL.[smiley10]


moj portfelj izdržava ove udare čak je lagano u plusu,izgleda da jdos dođe ko zlato trenutno[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Vijesti iz svijeta 28.05.2007 15:32 Rekordi kineskih i korejskih dionicaVrijednost azijskih dionica porasla je zbog rasta cijene metala i aprecijacije dolara u odnosu na jen
Vrijednost azijskih dionica porasla je u ponedjeljak zbog čega su kineske i korejske burze zabilježile povijesne rekorde, nakon što je rast cijena metala podigao vrijednosti dionica tamošnjih rudarskih kompanija, a aprecijacija dolara dovela do rasta cijena dionica japanskih izvoznika.

Analitičari komentiraju kako je prošlotjedni trend slabljenja jena nastavljen što pogoduje japanskim kompanijama poput proizvođača elektronike Kyocere, te proizvođača automobila Honde.

Tako je korejski indeks KOSPI zabilježio porast od 0,8% na najvišu povijesnu zaključnu vrijednost, dok je kineski indeks zabilježio rast veći od 2% kako bi dosegnuo još jedan povijesni rekord. Analitičari komentiraju kako investitori, usprkos upozorenjima o precijenjenosti kineskih dionica poput onog koje je prošlog tjedna objavio bivši čelnik američkog Feda Alan Greenspan, i dalje ulažu novac na kinesko tržište. (Bankamagazin)

nema tu nikakvih korekcija, svijet se razvija, a bogami i Hrvatska sa njim.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Ja sam danas čak u plusu sa svojim portfeljom pomalo neočekivano obzirom na situaciju.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close