Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Šta ti to znači? Da crobex mora dovijeka varirati plus minus jedan posto?

A sto tebi to znaci? Da crobex mora preslikavat ekstemne oscilacije drugih indeksa? Ako si dejtrejder, jasno mi je zasto si frustriran. Ja nisam, pa cijenim crobeksovu umjerenost.

Vjerujem da je cijene i dionicari atpl-a. Dok svjetski brodari imaju uspinjace i tobogane od 20 posto, atpl zivotari u 5%. Sto to nije pozitivna stvar za mentalni ekvilibrijum?
[/quote]
Crobex je blago mrtav već godinu dana, ne ragira na ništa btw.u kojem fondu radite ako nije tajna?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Sutra u 10:00 Crobi uzima steroide.

Samo da mu ne rikne jetra ili "boulsi" od silnih steroida. Ondak korisnici steroida postanu jako nesuvisli i nervozni – kao npr. ZSE.

MY PRECIOUS!!!!



Sutra u 10:00 Crobi uzima steroide.

Samo da mu ne rikne jetra ili "boulsi" od silnih steroida. Ondak korisnici steroida postanu jako nesuvisli i nervozni – kao npr. ZSE.
[/quote]
Ima da Ht skoči jedno 2% sa 80% prometa u ovoj kaljuži, a ostale 0,15 s jedno 2000 kuna prometa, eh da i DKVS će eksplodirat možda otić i pozitivnu blokadu sa 300 kuna.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.jutarnji.hr/todoriceva-tvrtka-sponzorira-nogometase-srbije-na-sp-u/798807/
Gazda Toda uvijek konja za trku ima. Još da su mu Bosanci prošli imao bi rusku trojku.

who dares, wins




Sutra u 10:00 Crobi uzima steroide.

Samo da mu ne rikne jetra ili "boulsi" od silnih steroida. Ondak korisnici steroida postanu jako nesuvisli i nervozni – kao npr. ZSE.
[/quote]
Ima da Ht skoči jedno 2% sa 80% prometa u ovoj kaljuži, a ostale 0,15 s jedno 2000 kuna prometa, eh da i DKVS će eksplodirat možda otić i pozitivnu blokadu sa 300 kuna.
[/quote]

Nisi fer, kakve su ti to procjene? Ja mislim da će ht skočit za 2,6 posto sa 70 posto prometa u ovoj žabokrečini, a istodobno će se recimo ina i igh korigirat 0,2 posto da održe balans kako bi zauzdali pomahnitali crobex na oko 0,6 posto rasta. A ostale će se već dionice rasporedit između plus-minus pola posto s prometom koliki ostvari cigo prosječnim danom na tržnici.

I onda će novinar na kraju dana slavodobitno napisat velikim slovima: Crobex raste već treći dan zaredom na krilima dobrih vijesti iz svijeta!

Eto tako funkcionira to kod nas. I mi imamo burzu.
[thumbsup]

never surrender

Ajmo znalci prognoze za danas

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ajmo znalci prognoze za danas

Steriod pumping or "Market Markers" pimping.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Ajmo znalci prognoze za danas

Znalci koji znaju,a nemaju šute.Logično.
Fondovi imaju monopol. Logično bi bilo da ne padamo.Trebalo bi malo nadoknaditi zaostajanje za velikim skokom Amera i Europe.
Danas bi Europa trebala u malo smirivanje ili u lagani pad radi velkog jučerašnjeg skoka.
Znaći da bi i mi trebali rasti,ali ne baš skokovito,
ZSE je na izdisaju,a naročito na špekulativnim izdanjima,jer su nas napustili veći špekulanti i otišli
u tuđinu.
Ipak kraj je mjeseca pa bi fondovi mogli malo podići letvicu radi ljepših mjesečnih izvještaja.
Ali to se odnosi samo na likvidne fondovske dionice.Ali i to podiže likvidnost,glavnu biljku ZSE.

Sve više postajemo dugoročni ulagači,a htjeli bi biti trejderi./Sve duže od 90 dana je za mene
vječnost/.A negdje sam u dionici duže.U očekovanju Godoa.A on ne dolazi,
i to frustrira.Nešto,želiš a ne možeš ostvariti.
Dividenda HT nije donijela likvidnost.


Ajmo znalci prognoze za danas

stagnacija

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE

danas pad min 2 posto

Postanite Eu-robovi


danas pad min 2 posto

Slažem se danas ide veliko iskrcavanje na građevinarima .


http://www.jutarnji.hr/todoriceva-tvrtka-sponzorira-nogometase-srbije-na-sp-u/798807/
Gazda Toda uvijek konja za trku ima. Još da su mu Bosanci prošli imao bi rusku trojku.

Sve je ok, samo kada se sjetim da su Srbima 90-tih davali otkaze…a vidi ih sada, sponzori Crvene Zvezde. Svaka čast! Novac nema granica….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close