Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hmmm porez na bogate. Stalno se izmišlja topla voda, pa nije narod gnjevan na nekog tko je stekao neko obrazovanje, pokrenuo biznis i danas svojim radnicima uredno isplačuje plaću. Umjesto toga treba natjerati onog Bajića da izvadi sve predmete iz ladice i da se bar jednom u životu može pogledati u ogledalo i biti zadovoljan sa onim što vidi. Taj čovjek mi se zaista zgadio, svima je podoban, sve igre može igrati, a narod- zapravo ono najvrijednije nema obraza ni pogledat. Bajiću pa kako ćeš ti jednog dana živjeti u ovoj zemlji, kako ćeš ulicom hodati, kako ćeš se osjećati ?

Lijepo se dalo na stranim tržištima trgovat zadnji dana, izrazita volatilnost je sigurno otvorila mnogima prilike i za trejdanje i za mijenjanje pozicija.

A kako je to izgledalo kod nas?

Zna li itko kad je zadnji put crobex rastao više od 1,8 posto u jednom danu???

Bolje da ne znate. Jer ove godine još nije.
Bilo je doduše u dva navrata dvije serije rasta od čitavih 1,x posto, al slaba je to utjeha.
[sealed] [bye]

never surrender

A ovako je to nekad, ne tako davno, znalo izgledat. Kao u bajci…

never surrender

http://preview.bloomberg.com/news/2010-05-27/greece-s-banks-see-deposits-flow-back-in-may-after-start-of-rescue-package.html

Evo, i u Grckoj sunce …

p.s.
Ako ne slijedimo Svijet u padu, zasto bi ga slijedili u rastu?

Mislim da to pogotovo cijene dionicari atpl.

ima netko problema s 098 mrežom?

Da li je ovo danas i ono što će biti sutra zadnja prilika za izlazak prije daljnjeg pada idući tjedan?


ima netko problema s 098 mrežom?

munje i gromovi

No pain no Game


ima netko problema s 098 mrežom?

Imam ja, ali mi to nije neka novost.
[lol]

Only God, Muammar and Libya!


http://preview.bloomberg.com/news/2010-05-27/greece-s-banks-see-deposits-flow-back-in-may-after-start-of-rescue-package.html

Evo, i u Grckoj sunce …

p.s.
Ako ne slijedimo Svijet u padu, zasto bi ga slijedili u rastu?

Mislim da to pogotovo cijene dionicari atpl.

Šta ti to znači? Da crobex mora dovijeka varirati plus minus jedan posto?

Govorim općenito o oscilaciji indexa koja je nikakva. Prije je crobex išao i par posto gore i par posto dolje u samo jednom danu, a sad već mjesecima ne može napravit seriju ni od dva-tri posto rasta u dva dana, a kamoli u jednom…Doduše kad se pada onda se zna zaredat serija od nekoliko dana s minusima od 0,5 do 1 posto, to nije problem.

never surrender


Šta ti to znači? Da crobex mora dovijeka varirati plus minus jedan posto?

A sto tebi to znaci? Da crobex mora preslikavat ekstemne oscilacije drugih indeksa? Ako si dejtrejder, jasno mi je zasto si frustriran. Ja nisam, pa cijenim crobeksovu umjerenost.

Vjerujem da je cijene i dionicari atpl-a. Dok svjetski brodari imaju uspinjace i tobogane od 20 posto, atpl zivotari u 5%. Sto to nije pozitivna stvar za mentalni ekvilibrijum?

Sutra u 10:00 Crobi uzima steroide.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

http://www.youtube.com/watch?v=8zGas9jHb_c&feature=related,Da nestavljam Gardiste lak.noc

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

New Report

Close