Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo me još jednom i to je to za danas.Mislim da puno ovih ljudi koji pišu po forumu ( čast izuzetcima ) su ljudi koji nemaju posao i to su mali špekulanti.Ali su se umislili da su veliki igrači i ubiti svi su izgubili ili će izgubiti na burzi.Jer burzu vode veliki lopovi sa automatskim traidingom ( 70 % toga odradi kompjuter i sistemi ) i oni odlučuju kako će biti.nažalost.Drugi su zaposlenici fondova,brokerskih kuća i za svoju plaču moraju pisati tako da nam svima napakoste.To mislim generralno na sve forume i burze svijeta.
Ali ovaj oporavak gospodarski bude uništio sve špekulante,šortere,lopove…., jer burza je ulaganje u firme koje trebaju sa tim sredstvima napraviti profit,dobit dioničarima…
a ne kladiti se i rušiti burze.
Zato sam siguran da će i kod nas uskoro oni koji imaju ogroman kapital promjeniti ovo što se dogada već jako dugo.A to je sve samo ne burza.
Ima u Hr mali broj ljudi ali oni imaju ogroman kapital i ulažu u burzu.To su ljudi koji imaju dionica i rezervi novca da mogu brzo napraviti stabilnost na burzi.I upravo sam zbog takvih ljudi siguran da će uskoro opet biti IPO,Crobexa na puno višim razinama,novih učagača koji će trčati u fondove…
Nadam se da će to već ove jeseni kreniti a opet ja mogu čekati.
Nisam ni prodao ni kupio ništa dugo vrijeme.
Tako da ja nisam špekulant i ovo je samo ono što ja mislim.
Pozdrav optimistima.


Evo me još jednom i to je to za danas.Mislim da puno ovih ljudi koji pišu po forumu ( čast izuzetcima ) su ljudi koji nemaju posao i to su mali špekulanti.Ali su se umislili da su veliki igrači i ubiti svi su izgubili ili će izgubiti na burzi.Jer burzu vode veliki lopovi sa automatskim traidingom ( 70 % toga odradi kompjuter i sistemi ) i oni odlučuju kako će biti.nažalost.Drugi su zaposlenici fondova,brokerskih kuća i za svoju plaču moraju pisati tako da nam svima napakoste.To mislim generralno na sve forume i burze svijeta.
Ali ovaj oporavak gospodarski bude uništio sve špekulante,šortere,lopove…., jer burza je ulaganje u firme koje trebaju sa tim sredstvima napraviti profit,dobit dioničarima…
a ne kladiti se i rušiti burze.
Zato sam siguran da će i kod nas uskoro oni koji imaju ogroman kapital promjeniti ovo što se dogada već jako dugo.A to je sve samo ne burza.
Ima u Hr mali broj ljudi ali oni imaju ogroman kapital i ulažu u burzu.To su ljudi koji imaju dionica i rezervi novca da mogu brzo napraviti stabilnost na burzi.I upravo sam zbog takvih ljudi siguran da će uskoro opet biti IPO,Crobexa na puno višim razinama,novih učagača koji će trčati u fondove…
Nadam se da će to već ove jeseni kreniti a opet ja mogu čekati.
Nisam ni prodao ni kupio ništa dugo vrijeme.
Tako da ja nisam špekulant i ovo je samo ono što ja mislim.
Pozdrav optimistima.

Ali isto si malo nervozan!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Evo me još jednom i to je to za danas.Mislim da puno ovih ljudi koji pišu po forumu ( čast izuzetcima ) su ljudi koji nemaju posao i to su mali špekulanti.Ali su se umislili da su veliki igrači i ubiti svi su izgubili ili će izgubiti na burzi.Jer burzu vode veliki lopovi sa automatskim traidingom ( 70 % toga odradi kompjuter i sistemi ) i oni odlučuju kako će biti.nažalost.Drugi su zaposlenici fondova,brokerskih kuća i za svoju plaču moraju pisati tako da nam svima napakoste.To mislim generralno na sve forume i burze svijeta.
Ali ovaj oporavak gospodarski bude uništio sve špekulante,šortere,lopove…., jer burza je ulaganje u firme koje trebaju sa tim sredstvima napraviti profit,dobit dioničarima…
a ne kladiti se i rušiti burze.
Zato sam siguran da će i kod nas uskoro oni koji imaju ogroman kapital promjeniti ovo što se dogada već jako dugo.A to je sve samo ne burza.
Ima u Hr mali broj ljudi ali oni imaju ogroman kapital i ulažu u burzu.To su ljudi koji imaju dionica i rezervi novca da mogu brzo napraviti stabilnost na burzi.I upravo sam zbog takvih ljudi siguran da će uskoro opet biti IPO,Crobexa na puno višim razinama,novih učagača koji će trčati u fondove…
Nadam se da će to već ove jeseni kreniti a opet ja mogu čekati.
Nisam ni prodao ni kupio ništa dugo vrijeme.
Tako da ja nisam špekulant i ovo je samo ono što ja mislim.
Pozdrav optimistima.

nece nista krenit kako ne shvacate ide cro na 1600 , uvik isto EU u problemima svaki dan sve vecim, drzava ce prodavat dionice ubrzo, tenzije izmedju juzne i sjeverne koreje se povecavaju koji je razlog za rast nema ga i nece ga biti zadugo.



Evo me još jednom i to je to za danas.Mislim da puno ovih ljudi koji pišu po forumu ( čast izuzetcima ) su ljudi koji nemaju posao i to su mali špekulanti.Ali su se umislili da su veliki igrači i ubiti svi su izgubili ili će izgubiti na burzi.Jer burzu vode veliki lopovi sa automatskim traidingom ( 70 % toga odradi kompjuter i sistemi ) i oni odlučuju kako će biti.nažalost.Drugi su zaposlenici fondova,brokerskih kuća i za svoju plaču moraju pisati tako da nam svima napakoste.To mislim generralno na sve forume i burze svijeta.
Ali ovaj oporavak gospodarski bude uništio sve špekulante,šortere,lopove…., jer burza je ulaganje u firme koje trebaju sa tim sredstvima napraviti profit,dobit dioničarima…
a ne kladiti se i rušiti burze.
Zato sam siguran da će i kod nas uskoro oni koji imaju ogroman kapital promjeniti ovo što se dogada već jako dugo.A to je sve samo ne burza.
Ima u Hr mali broj ljudi ali oni imaju ogroman kapital i ulažu u burzu.To su ljudi koji imaju dionica i rezervi novca da mogu brzo napraviti stabilnost na burzi.I upravo sam zbog takvih ljudi siguran da će uskoro opet biti IPO,Crobexa na puno višim razinama,novih učagača koji će trčati u fondove…
Nadam se da će to već ove jeseni kreniti a opet ja mogu čekati.
Nisam ni prodao ni kupio ništa dugo vrijeme.
Tako da ja nisam špekulant i ovo je samo ono što ja mislim.
Pozdrav optimistima.

nece nista krenit kako ne shvacate ide cro na 1600 , uvik isto EU u problemima svaki dan sve vecim, drzava ce prodavat dionice ubrzo, tenzije izmedju juzne i sjeverne koreje se povecavaju koji je razlog za rast nema ga i nece ga biti zadugo.
[/quote]

… eh da i 2012. će biti smak svijeta jel tak?

jadniče… ne zagovarajte ratove i tuđu nesreću da Vam se nebi obilo o glavu,
a u tom slučaju vam neće trebat ni lova ni investicije



ovdje se brani jedino ipo cjena HT I INA….ostalo bye bye [bye]

MA PRIJATELJU MOJ NEKE SU DIONICE NA RAZINI 1222 CROBIJA ALI IPAK SMATRAM DA NISU SMEČE ČEKAIH ODBIJENAC OD 15-20%
[/quote]
vecina ce tu i ostati…..ili idu jos nize…..ovih dana bas malo gledam….5 dionica ovdje ima nekakav interes spekulanata…..ostalo bye bye…..a burza nece radit kako treba sa 5 tickera….tako da globalno crobi [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


vecina ce tu i ostati…..ili idu jos nize…..ovih dana bas malo gledam….5 dionica ovdje ima nekakav interes spekulanata…..ostalo bye bye…..a burza nece radit kako treba sa 5 tickera….tako da globalno crobi [bye] [bye] [bye]

Da i jedan od tih tickera je Vlds, a ti me nagovaraš da izađem, pa s čime ću onda trgovati, s Ht-om? [lol] [lol] [cool]
Ovo je debilana postala još prošle godine, samo kaj smo bili zasljepljeni rastom. Sad u zadnjih 6 mjeseci nemaš kaj nego piskarati tu i prodavati sam sebi… pre koma. [yawn]

pa i nije se nekidan,kad je padalo,baš nešto posebno žestoko rasprodavalo.Jel uopće ikoja iz grobija otišla u negativnu blokadu?Možda je sad taktika polaganog davljenja,vidit ćemo.Novaca ima a u igru će kad se Šuki makne od stola,on bi ih sve pokupija i ulupa u projekte A,B,C [lol]

Ma nemojte ljudi razbijati glavu koje kakvim teorijama,zašto ovo,zašto ono
naša burza je mala,tržište plitko
tko kontrolira tržište -mirovinci
tko kontrolira mirovince-vlast
kad će burza rasti bez obzira na stanje našeg i svjetskog gospodarstva
jer treba napisati odgovor
treba se samo na vrijeme nakrcati i čekati ,
vlast je slatka ne prepušta se lako

http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/euro-ponovno-iznad-7%2c27-kuna,79406.html

Poslodavci ‘skočili na noge’ zbog poreza na bogate

http://danas.net.hr/novac/page/2010/05/27/0432006.html?pos=n0

Iz članka bih izdvojio sljedeće:
"U našoj se zemlji, barem prema inicijativi HSLS-a, puno preporučljivije bavljenje burzovnim špekulacijama jer su one ionako neoporezive."

Dođite nam špelulanti i napušite ovaj probušeni balon na ZSE.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Tnpl i lkpl zvijezde današnjeg dana! Mogle bi one i sutra potegnuti prema gore! [thumbsup]

[color=blue][/color]vizionar


Tnpl i lkpl zvijezde današnjeg dana! Mogle bi one i sutra potegnuti prema gore! [thumbsup]

Bez rasta crobexa rijetko koja dionica može dobro potegnut.
A crobex zapravo diktiraju cijene 6 dionica: ht, ina, adrs, atpl, igh, dlkv.
Ovim dionicama se radi prosječno 60 posto cijelog prometa, a samo s ht 25-30 posto cijelog prometa.

Dakle uz ht moraju još bar 2-3 dionice od spomenutih dobro povuć da bi i crobex rastao. E tek onda i druge dionice imaju šansu da solidno rastu.

Sve ostalo je utopija ili čista špekulacija.

never surrender

New Report

Close