Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajde Marucije neću ti se sada dati navuću u raspravu kada znam da ćeš se povući odmah nakon toga…

inače, čini mi se da se nešto naše tržište baš cvijulji danas…

nema mi druge nego se zae..ti


ajde Marucije neću ti se sada dati navuću u raspravu kada znam da ćeš se povući odmah nakon toga…

inače, čini mi se da se nešto naše tržište baš cvijulji danas…

Ne razumijem što želiš reći, pa evo Mladina danas odlično stoji. Već 3% u plusu a tek je 14:24h.
Uh tek sad vidim da je crobex ljosnuo 1,63%. Nije dobro kako god okreneš.


inače, čini mi se da se nešto naše tržište baš cvijulji danas…

Ma neeeee, naprotiv! Crobex na -1.63% meni izgleda “jako bullish i vrlo perspektivno”. Jos ako dodamo da je to vec drugi dan tako…. Srbija roknula 1,5% – ma super!

skype - ivek1234

Naravno, amateri gledaju index i drukaju po forumima ne bili našli opravdanje za svoje neuspjehe, a profesionalci podcijenjene dionice, u tom grmu leži zec.

Ovdje je ipak većina amatera k tome i drukera.


Naravno, amateri gledaju index i drukaju po forumima ne bili našli opravdanje za svoje neuspjehe, a profesionalci podcijenjene dionice, u tom grmu leži zec.

Ovdje je ipak većina amatera k tome i drukera.

Ajde na brzinu nabroji tri podcijenjene, bez da gledaš u šalabahter?


Ajde na brzinu nabroji tri podcijenjene, bez da gledaš u šalabahter?

E baš neću.

Sto je razlog za Podr na 550??
Osim sto svi znamo da je uzasno precjenjena fondovi su branili poziciju na 580, 600??
Crobex bi mogao dobrano zaroniti danas

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


” Ma neeeee, naprotiv! Crobex na -1.63% meni izgleda “jako bullish i vrlo perspektivno”. Jos ako dodamo da je to vec drugi dan tako…. Srbija roknula 1,5% – ma super!

Pozdrav mome dragom Iveku.
– ma morate znati kako Ivek ima statički portfelj u koji se ne dira i nije ga briga za korekcije.
– zna jako dobro gospon Ivek kako funkcionira naše tržište i koji su tu igrači glavni.
– a zna i zašto tržište pada.
– možda je dobro sada napraviti i malo veću paniku kako bi se u pley portfelju koji je trenutno u KEŠ-r-a, moglo što i kupiti po jeftinim cijenama.
– zna gospon Ivek i zašto će pasti i u Americi, pa nisu dobro prošli u razgovorima za prijem u EU.
– ma zna naš Ivek puno toga i zato ga obožavam čitati.
Pozdrav !

NA Todinim dionicama spread oko 20% trenutacni.
Ako netko uspije uhvatiti konzum i JMNC na bidu, e svaka cast

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

mauricije:

Naravno, amateri gledaju index i drukaju po forumima ne bili našli opravdanje za svoje neuspjehe, a profesionalci podcijenjene dionice, u tom grmu leži zec.

Ovdje je ipak većina amatera k tome i drukera.

Ajde na brzinu nabroji tri podcijenjene, bez da gledaš u šalabahter?

FNVC; MLDN; LKPC; Zaslužuju duplo veću cijenu

Hell is Empty and all the Devils are Here


Istini treba pogledati u oči pa tek onda švrljati.

Evo jos malo istine:

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e95ba3c3-7314-45b4-805d-d0f760b4e44c

skype - ivek1234


mauricije: ” Istini treba pogledati u oči pa tek onda švrljati. ” Evo jos malo istine: http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e95ba3c3-7314-45b4-805d-d0f760b4e44c

A da je ruzan Greenspan, brate, ruzan je.
Bode me u oci tvoj avatar.
Komentari trgovanja.
Aha,
Netko opasno vec tjedan dana skuplja VART

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close