Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma mi zavisimo od inostranstva i pratimo tuđe burze. I to je sve.

Potpis

Dinkec laganini out iz HT-a, tu nema ni mini suckers relija,only dad cat bounce! [lol]


Ma nisam skuzio da je šala, a šteka mi IC-trader cijeli dan, pa sam mislio da propuštam neki spektakl

..i meni šteka, da li se to često događa?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


… gdje je misteriozno nestao članak s poslovnog.hr o market makingu..koji počinje ovih dana…. ili je već počeo…pa onda NAPRIJED!

Nikud nije nestao – i dalje se nalazi tamo gdje je i bio http://www.poslovni.hr/148294.aspx

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Dinkec laganini out iz HT-a, tu nema ni mini suckers relija,only dad cat bounce! [lol]

Da, a drugi fond kipuje 60.000 komada HT-R-A!!! Pa što ako jedan fond izlazi a drugi izlazi?! HT je tvornica novca, i po mojim procijenama imat će oko 2.000.000.000 HRK dobiti poslie oporezivanja u 2010. godini! ( + 4.000.000.000.000 višak prihoda iz predhodnog razdoblja). Toliko o Dinkecu!

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Ova kriza uskoro prolazi….
Budete se iznenadili da će ovo biti najžešći oporavak gospodarstva u USA i Evrope.O Aziji nema potrebe da komentiramo.Momentalno se iznose samo negativne vijesti da se zaustavi tako srmoglavi oporavak ali previše novaca,mjera Vlada je uloženo da nebi bilo rezultata.
Ovo će biti jako dug bull market ( po meni 4-5 godina ).
Ali pošto je puno vas koji ste dnevni trgovci, ja znam da vam ovo sve nikako nije drago.Ali to je realnost.Uskoro će svi šorteri zaboraviti na te navike jer nisu Vlade država naivne i glupe da dozvole da im određena grupa ljudi uništava gospodarstvo,burzu….
Zato opušteno.Do 2013 vidim Crobex preko 5000 bodova i DOW 15000-17000 bodova.
Pozdrav svim optimistima a pesimisti je…. takvi ste rođeni.


Ova kriza uskoro prolazi….
Budete se iznenadili da će ovo biti najžešći oporavak gospodarstva u USA i Evrope.O Aziji nema potrebe da komentiramo.Momentalno se iznose samo negativne vijesti da se zaustavi tako srmoglavi oporavak ali previše novaca,mjera Vlada je uloženo da nebi bilo rezultata.
Ovo će biti jako dug bull market ( po meni 4-5 godina ).
Ali pošto je puno vas koji ste dnevni trgovci, ja znam da vam ovo sve nikako nije drago.Ali to je realnost.Uskoro će svi šorteri zaboraviti na te navike jer nisu Vlade država naivne i glupe da dozvole da im određena grupa ljudi uništava gospodarstvo,burzu….
Zato opušteno.Do 2013 vidim Crobex preko 5000 bodova i DOW 15000-17000 bodova.
Pozdrav svim optimistima a pesimisti je…. takvi ste rođeni.

amen [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

zna li se šta Dinko kupuje? [sealed]


Ova kriza uskoro prolazi….
Budete se iznenadili da će ovo biti najžešći oporavak gospodarstva u USA i Evrope.O Aziji nema potrebe da komentiramo.Momentalno se iznose samo negativne vijesti da se zaustavi tako srmoglavi oporavak ali previše novaca,mjera Vlada je uloženo da nebi bilo rezultata.
Ovo će biti jako dug bull market ( po meni 4-5 godina ).
Ali pošto je puno vas koji ste dnevni trgovci, ja znam da vam ovo sve nikako nije drago.Ali to je realnost.Uskoro će svi šorteri zaboraviti na te navike jer nisu Vlade država naivne i glupe da dozvole da im određena grupa ljudi uništava gospodarstvo,burzu….
Zato opušteno.Do 2013 vidim Crobex preko 5000 bodova i DOW 15000-17000 bodova.
Pozdrav svim optimistima a pesimisti je…. takvi ste rođeni.

Ulogirah se tek toliko da ti oderem jednu stotku…,

Evo Croby juriša na 1980 bodova da se sve praši…, promet kolosalan, šampanjac teče potocima…

que pasa today [undecid]


zna li se šta Dinko kupuje? [sealed]

Viagru i Antisklerin…



zna li se šta Dinko kupuje? [sealed]

Viagru i Antisklerin…
[/quote]
a da promjeni dobavljača,nema nekakvih efekata zasad [sealed]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-bez-svjetla-u-tunelu-za-podravku,79308.html

New Report

Close